Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta podmianka to jedna z nielicznych w ostatnim czasie, która faktycznie w całości wpisuje się w definicje rebredingu ... więc o wypowiedzeniu nie ma mowy. Ten sam producent, zbliżona ramówka, podobna nazwa.

 

Hasło to sztucznie zostało zaadoptowane do zmiany programowej do jakiej doszło w grudniu 2012 - gdy paczka zone została zdjęta z anteny a na to miejsce wpuszczone CBS. Podobnym nadużyciem było wprowadzenie Discovery HD w miejsce Discovery SC HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ale cytat:
...z różnych gatunków...
wcale nie wyklucza,że takich seriali nie będzie :wink:

W zasadniczym kanale AXN, też są seriale s-f, ale nie jest to kanał Sci-fi. Jeżeli w AXN White, też będzie kilka seriali s-f, to nie będzie to kanał stricte Sci -fi, tylko dla produkcji wielogatunkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzu pod newsem o AXN na stronie http://www.cyfrowypolsatnews.pl, prezentowana jest wypowiedź Olgi Zomer, rzecznika CP nt. nowych AXN-ów : 'Według informacji przesłanych nam przez nadawcę, jest to rebranding kanałów AXN Sci-Fi i AXN Crime, w związku z czym abonentem nie przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia konsekwencji przewidzianych w umowie i regulaminie."

 

Tak jak było mówione przez @karny aps, nie ma szans na rozwiązanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo ... ale UOKIK zajmuje się sprawą jeżeli prawo konsumenckie jest w jakiś sposób łamane, podpisując cyrograf z platformą ta gwarantuje Ci dostęp do twoich ulubionych kanałów (w domyśle ZR i ESPN Cl). Tak więc jeżeli CP robi wszystko aby twoje ulubione kanały pozostały w ofercie programowej to w myśl przepisów prawa stara się robić wszystko aby konsument czuł się dopieszczony, przez co CP jest w stanie wywiązać się ze zobowiązania które z tobą podpisało - przynajmniej wedle przepisów prawa a to ze ty jako klient który szuka pretekstu do wypowiedzenia odczuwasz inaczej - cóż to twoja interpretacja. A tak przy okazji jest jakies półoficjalne info ze CP negocjuje emisję ESPN z zaświatów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał by się dogadali i by ESPN pozostał. Kanał z historią sportu, ciekawymi filmami dokumentalnymi, archiwalnymi rozgrywkami - oglądałem nie raz i chętnie pooglądam dalej. Także niech negocjują...

Co do ZR zaś - Chellomedia jakiś interes ma w kontynuowaniu tego projektu dla CP, choć jak dla mnie - nie zauważyłbym gdyby ten kanał zgasł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ESPN pozostanie to będzie emitował wyłącznie zapętlone powtórki, tak samo jak ma to miejsce w przypadku ZR.

 

Dziwi mnie, że jakoś inni operatorzy potrafią usunąć kanał z oferty, Za to CP panicznie się tego obawia i wzbrania przed takim krokiem wszelkimi możliwymi sposobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal nic nie wiadomo o zniknięciu kanałów z oferty? Ostatnio zauważyłem że można z poziomu Icok potwierdzić zmianę warunków umowy.. :-) Mi od kiedy weszła cyfrowa telewizja naziemna nie jest potrzebny usługodawca satelitarny. Sporo kanałów w bdb jakości obrazu które i tak rzadko się ogląda wiec po co płacić. Mogłem pomyśleć przed ale nie było jeszcze naziemnej telewizji wtedy u mnie w województwie.

Mysle ze oni za jednym zamachem chcą się pozbyć Zone Romantici i ESPN . Wiadomośc od nich będzie jakby co na ich stronie www? Bo pewnie listem nie poinformują o zmianach na ich nie korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze tam posty pod postami ale mam pytanko. TV w cp mam opłaconą do 19 sierpnia. I gdyby 31lipca kanał espn naprawdę został zdjęty (i pewnie romantica przy okazji) to gdy złoże wypowiedzenie dajmy na to 5 sierpnia to tv wyłącza mi od razu jak otrzymają pismo? Czy 19 sierpnia do kiedy mam opłacone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...