Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Należy zawrzeć numery dekoderów i karty oraz numer pesel i adres.

Wystarczy napisać w wypowiedzeniu informacje o rozwiązaniu umowy w związku z usunięciem espn classic który był gwarantowany w twojej umowie wraz z najbliższym okresem rozliczeniowym.

 

Adres:

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy ktokolwiek z was otrzymał od Cyfrowegou Polsatu informację o wycofaniu kanału ESPN Classic z oferty CP? Chodzi mi tu o wiadomość wyświetlaną na ekranie telewizora, przewijany pasek również wyświetlany na ekranie telewizora bądź informację na stronie internetowej CP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak są dwa dekodery to tez dwa wpisać? Kurde lepiej poprawie i tak jeszcze nie wysłałem bo czeam do jutra. Jak kanał zniknie. Ale wkurza mnie CP że nie informuje o tym nawet na stronie www

 

PS/ Mam wrażenie że oni specjalnie życzą sobie numerów karty (bo może ktoś się pomyli przepisując) albo numerów dekoderów/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już wpisałem numery kart i numery dekoderów (ale bez nazw czyli np. nie pisałęm MINI HD tylko sam numer zaczynający się u mnie od litery D)

 

Jest wiadomość o kanale ESPN Classic w serwisie cyfrowego Polsatu w kolumnie Biuro Prasowe http://media.cyfrowypolsat.pl/pr/249832 ... -fightklub

taka wiadomość powinna być raczej w kolumnie DLA ABONENTÓW a nie. Czego Uokik się za to nie weźmie.. ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj aż zgaśnie i dopiero wysyłaj:

(...)W takim przypadku Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania terminu wypowiedzenia, jednakże nie później niż 30 dni od dokonania takiej zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

wielkie dzięki za szybką odpowiedź, czyli od jutra, czy jest możliwość wysłania pocztą aby list dotarł do CP na 02.08.2013 ? pytam bo okres rozliczeniowy zaczyna mi się piątego dnia miesiąca.. i jeszcze jedna kwestia,, co się liczy: data wysłania (data stempla pocztowego) czy data otrzymania listu przez CP.. z góry dzięki za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i jeszcze jedna kwestia,, co się liczy: data wysłania (data stempla pocztowego) czy data otrzymania listu przez CP.. z góry dzięki za pomoc..

 

 

wyślij z rana poleconym prirytetem za potwierdzeniem odbioru najlepiej. Mi do warszawy priorytet idzie jeden dzień czyli jak wysle jutro to będzie w piątek już. Ale ja mieszkam 100km od wawy. nie wiem jak ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Nie mogę znaleźć umowy którą podpisałem z CP 1.03.2013. Czy ktoś pamięta, od kiedy kanał ESPN stał się kanałem niegwarantowanym w CP? Dzwoniłem na infolinię, konsultant jednoznacznie stwierdził, że nie mogę rozwiązać umowy po już wtedy była taka informacja. Nie jestem jednak przekonany że tak jest.

 

Bardzo chcę zrezygnować z usług CP, gdyż ich oferta mi mocno nie odpowiada. Wycofanie ESPN jest światełkiem w tunelu. Pomóżcie proszę.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...