Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać się o fakt czy mając takie pakiety mogę rozwiązać umowę. Pakiet Familijny HD Pakiet HBO CINEMAX HD Usługa Multiroom SD i dziś dzwoniłem do Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy! i rozmawiałem odnośnie włączenia mi Polsat.u sport hd gdzie znajduje się kanał espn clasic pani zapewniła mnie że w ofercie polsat sport jest program espn clasic i że jest możliwość włączenia go z dniem 01.07.2013 do mojej oferty za 20 zł miesięcznie i proponowała mi zawiązanie umowy nowej i tylko o 3 miesiące dłuższej od tej co mam wmawiając mi że dostanę promocyjnie dodatkowe kanały oczywiście powiedziałem że chcę zostać przy obecnej umowie bo i tak trwa do maja więc bez sensu pisać na nowo kolejną jeśli tylko o 3 miesiące będzie dłuższa . Pytanie jest takie czy jak włączą mi polsat sport i wyłączą ten kanał espn clasic czy będę miał podstawę do rozwiązania umowy dodam że umowa była zawarta na 29 miesięcy a koniec jej upływa w 2014 roku

 

Chodzi mi o program ESPN Classic - wydawało mi się ze to eurosport ale mogłem się mylić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek509 czytaj co podpisujesz proste a wczesnij ogarnij regulamin to nie boli....

 

Czytam regulamin, jestem uczestnikiem forum , czasem piszę do ministerstwa czy UOKIK (a nawet Rzecznika PO) z prośbą o interpretację bo samodzielna lektura regulaminów bez wiedzy globalnej i w oderwaniu od przepisów regulujących cały rynek konsumencki czy prawo pracy jest niemożliwa nawet dla prawnika.... KTO PYTANI NIE BŁĄDZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zapytać się o fakt czy mając takie pakiety mogę rozwiązać umowę. Pakiet Familijny HD Pakiet HBO CINEMAX HD Usługa Multiroom SD i dziś dzwoniłem do Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy! i rozmawiałem odnośnie włączenia mi Polsat.u sport hd gdzie znajduje się kanał eurosport clasic pani zapewniła mnie że w ofercie polsat sport jest program eurosport clasic i że jest możliwość włączenia go z dniem 01.07.2013 do mojej oferty za 20 zł miesięcznie i proponowała mi zawiązanie umowy nowej i tylko o 3 miesiące dłuższej od tej co mam wmawiając mi że dostanę promocyjnie dodatkowe kanały oczywiście powiedziałem że chcę zostać przy obecnej umowie bo i tak trwa do maja więc bez sensu pisać na nowo kolejną jeśli tylko o 3 miesiące będzie dłuższa . Pytanie jest takie czy jak włączą mi polsat sport i wyłączą ten kanał eurosport clasic czy będę miał podstawę do rozwiązania umowy dodam że umowa była zawarta na 29 miesięcy a koniec jej upływa w maju 2014 roku

 

a co to za program eurosport clasic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Cyfrowego Polsatu maila odnośnie wycofania kanału ESPN Classic 31 lipca br. i czy będę mogł z tego powodu wypowiedziec umowę (I TAK wiem że bede mogl jednak tak z ciekawości im napisalem). A co odpisali?

 

CYTUJE:

..."Informujemy, że obecnie Cyfrowy Polsat nie posiada informacji odnośnie wycofania kanału ESPN Classic"..... (!)

 

Dobre, wszyscy wiedzą już a oni jako dostawca telewizji satelitarnej nic o tym nie wiedzą. Mogłem się spodziewać takiej odpwiedzi. Tylko szkoda że kłamią by na sie utrzymac klienta , a moze nie zauważy że kanał zniknął i 30 dni na zerwanie przeminie.

NA stronie po zalogowaniu sie do konta icok pierwsze co widzę to że mogę polepszyć swoją obecną umowę (czyli podpisac aneks).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal88

Trudno spodziewać się innej odpowiedzi ze strony Cyfrowego Polsatu. Nie będą przecież rozgłaszać czegos co im jest niewątpliwie nie na rękę. Zauważcie jednak, że przy ostatnich galach PPV, była możliwośc obejrzenia ich za free, jesli opłaciło sie abonament z góry prze trzy miesiące. Moim zdaniem coś jest na rzeczy, bo jeżeli ktos opłaca abonament za trzy miechy z góry, to nie będzie mu się chciało (opłacało) wypowiadać umowy, przy opłaconym abonamencie. A przy wypadnięciu kanału gwarantowanego na złożenie wypowiedzenia jest przecież tylko 30 dni.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktos opłaca abonament za trzy miechy z góry, to nie będzie mu się chciało (opłacało) wypowiadać umowy, przy opłaconym abonamencie.

 

A w czym problem? Do wypowiedzenia dopisuje się "nadpłatę na moim koncie abonenckim proszę przelać na konto takie i takie", i po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

jak cos nie wypali z espn to pisac na priv zrobimy pozew zbiorowy w kopii do polsatu oraz rzecznika praw konsumenta i zobaczymy kto ma racje ...]

Tylko niech Cie ręka boska broni,żebyś to Ty napisał ten pozew zbiorowy....z taką pisownią i interpunkcją to lepiej żebyś nie reprezentował niezadowolonych klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kampania przeciągania klienta na nowe PWU trwa, ja otrzymałem wczoraj korespondencję listowną z propozycją przedłużenia umowy, a na taki gest ze strony słonecznej platformy czekać musiałem 5 lat, dotychczas to ja ich zawsze ubiegałem i domagałem się przedłużenia w celu przyoszczędzenia w następnych kilku okresach rozliczeniowych. Tak więc coś jest na rzeczy :D a co do ZR emitującego sygnał z zaświatów prawdopodobnym wydaje się być jednoczesne wyłączenie ZR i ESPN Classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy się. Generalnie bardzo mało osób wysyła wypowiedzenia dlatego, że zniknął ich faktycznie ulubiony kanał. Powodem jest albo zawód daną platformą cyfrową i chęć szybszego przejścia do konkurencji, albo chęć ugrania czegos więcej na nowej umowie. Ja juz kiedys pisałem, że złożę wypowiedzenie tylko dlatego, że Polsat nie dał z automatu nowych kanałów abonentom starej pakietyzacji, mimo, że np. ja płacę więcej, ( a mam mniej kanałów) niz nowi abonenci. Chociaż akurat ESPN Classic jest fajnym kanałem i trochę szkoda że znika z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma, ale cp usuwając kanał daje inny. wiele osób np jest wtedy zadowolonych bo np usuneli kanał, którego nie oglądali, a dali taki który będą oglądać i wtedy taki człowiek wypowiedzenia już nie wyśle.

 

mi nie zależy na tym, żeby abonenci CP wypowiadali masowo umowy, mnie interesuje tylko moja sytuacja i to czy ja będę mógł wypowiedzieć umowę, żeby podpisać nową z CP na korzystniejszych warunkach

 

jeśli ktoś jest zadowolony ze swojej umowy i nie przeszkadza mu zniknięcie z oferty jakiegoś kanału to nie wypowiada - sam byłem kilka lat temu w takiej sytuacji i nie zrywałem umowy dla samej zasady

 

 

Jestem w tej samej sytuacji i właśnie lepsze traktowanie nowych abonentów niż wieloletnich najbardziej mnie irytuje w postępowaniu Cyfrowego Polsatu.

Prawdą jest też, że wielu innych operatorów telewizji, telefonii, itp. postępuje bardzo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że poczekają do konca lipca (ostateczna data wyłączenia ESPN Classic). Większość abonentòw będzie wtedy na wakacjach i liczba wypowiedzeń będzie mniejsza. Wielu zorientuje się, że wyłączono jakieś kanały dopiero we wrześniu, ale wtedy będzie już za pòźno na wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cytat ze strony CP:

AXN Sci-Fi to najbardziej znane seriale i filmy science fiction, fantasy i przygodowe. Kanał proponuje zarówno klasykę gatunku jak i pozycje premierowe. Kanał skierowany jest do miłośników mocnych wrażeń, osób które lubią się bać, czy po prostu tych, którzy lubią dobrą rozrywkę.

 

No chyba,że chodziło Tobie o nową ramówkę AXN White-to o serialach SF nic nie napisali:

W ramówce AXN White znajdą się filmy i seriale produkcji europejskiej i amerykańskiej z różnych gatunków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...