Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to sobie mogą wyłączać. W grudniu to mógł być odpływ do 6-miesięcznych umów n-ki albo do promocji cyfry. Teraz przy cenach nc+ to każdy kto nie ma opcji kablówki dwa razy się zastanowi... no chyba że po to, by podpisać umowę od nowa i od nowa mieć gratisowe miesiące dla przechodzących, jeśli się miało cp i c+ albo n, ewentualnie z promocją z facebooka lub przejść na takich warunkach na Familijny Max HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tak naprawdę chodzi z kanałem Zone Romantica? Wczoraj poświęciłem godzinkę by go obejrzeć (zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu), pogrzebałem trochę w necie i mamy tak:

- na ZR nie są nadawane żadne reklamy, ani w trakcie ani między serialami (zawsze tak było)?

- w bloku autopromocji nie są nadawane zwiastuny seriali ZR ale CBS Drama

- strona internetowa romanticy także przekierowuje na CBS Drama

- kanału nie ma w zestawieniu kanałów tematycznych - oglądalność począwszy od grudnia

Zbierając to do kupy pojawia się myśl że ZR tak na prawdę w chwili obecnej to jakiś duch, który nadaje ale śladu po nim nigdzie nie ma.... piękny koniec kanału z tak długą historią na polskim rynku :jupi: Co do postu kilka linijek wyżej wątpie by CP mógł go nadawać kilka lat skoro sam nadawca, Chellomedia zapowiedział likwidację na kwiecień br. Skąd by wzięli sygnał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno odtwarzają go z dysku, przy niektórych starszych telenowelach jest stare logo Zone Romantica, w którym to napis ZONE jest pogrubiony. Przy nowszych telenowelach tego logo już nie ma.

 

Cyfrowy Polsat musiał dostać wszystkie emitowane obecnie telenowele,oprawę graficzną, czy też materiały promocyjne od Chellomedia. Z pewnością sami teraz odpowiadają za emisję kanału i sami zdecydują kiedy go wyłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamują wszystkie kanały z rodziny CBS, ale fakt, że najczęściej lecą proma CBS Drama. Nie wiem z czego to wynika. Może po zgaśnięciu Zone Romantica w jej miejsce na liście kanałów wstawią właśnie CBS Drama? Oby nie, bo ja najbardziej liczę na Novela TV w jej miejsce.

 

Zastanawia mnie tylko, dlaczego tak uparcie utrzymują ten kanał przy życiu. Jakoś C+ i sieci kablowe nie bały się aż tak panicznie ucieczki klientów z powodu jego wycofania. Dziwna sprawa. Może wynika to, z powodu przedłużających się negocjacji z nadawcą Novela TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tak oficjalnie nie powiedział, to tylko moje przypuszczenia. Cyfrowy Polsat bardzo ładnie by się zachował w stosunku do abonentów, gdyby w zamian za Zone Romantica włączył Novela TV. Byłby, to prawdziwy prezent dla fanów telenowel, którzy od 2006 roku, aby móc oglądać ZR płacili sumiennie wyższy abonament. Podobnie jak uczyniła Multimedia Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To chyba raczej nie potwierdzają się słowa pani Marty Kulmińskiej, a nie osób które tutaj coś pisały. Prędzej czy później Zone Romantica wyfrunie z CP, ponieważ powolutku kończą się odcinki telenowel emitowanych na tym kanale, a puszczenie ich od poczatku byłoby zabiegiem bezsensownym i nie mającym podstawy finansowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coś jest na rzeczy bo dzwonią do mnie i wtykają jakies oferty specjalne mimo że umowe podpisałem w maju rok temu. A im chodzi tylko o to bym podpisal aneks w którym ZONE ROMANTICA nie bedzie gwarantowana.. I tak chce zerwac z nimi umowę bo ta podpisana rok temu jest gorsza niz tak jaką miałem wcześniej. I jeszcze płacę więcej,,, dałej się naciągnąć. Jak tylko będziecie wiedzieć kiedy likwidują ZR to dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby już wyłączyć ZR :) Niestety miałem gorący okres i przegapiłem wyłączenie Polsat Futbol :/ Chętnie wziąłbym MR, ale z krótką umową, a bez "podkładki" nie ma co na taką liczyć. Tyle czekałem to ostateczne poczekam na wyłączenie ESPN Classic :D Drugi raz mnie nie złapią na przedłużenie bez bonusów :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@loop^2, nie wyłączą Zone Romanticy, bo przecież widzowie płakaliby, że nie dano im możliwości obejrzenia ich telenowel do ostatniego odcinka. Także nie liczyłbym na szybki koniec Zone Romanticy. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz, otóż tak jakby jakość obrazu tej stacji trochę się poprawiła w stosunku do tego, co było jeszcze jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem że nie powstanie żadnen kanał Polsat Romantica czy inny POlsat coś tam zamiast tych kanałów. Dni są policzone. Inaczej nikt by do mnie nie wydzwaniał i wtykał "super" oferty po roku od podpisania nowej umowy która jest na 3 lata. A chyba w grudniu wtykali mi już podpisanie aneksu by mieć kanały z tzw otwarteho okna (BBC i inne i pewnie już beż Romantici i tego drugiego )

A druga sprawa to ile ma się czasu od usunięcia kanału na zerwanie umowy z przyczyn dostawcy? I czy obowiązuje 3 miesięczne wypowiedzenie? Nie chce mi się czytać umowy i pewnie regulaminów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może ktoś podpowie: posiadam pakiet Familijny HD i HBO CINEMAX HD, umowa podpisana w lutym 2012

czy w tym pakiecie miałam program Zone Romantica?

Nie za bardzo orientuję się w tym wszystkim, a szukam jakiegokolwiek powodu żeby zerwać umowę z CP...

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...