Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie z wziązku z ESPN 2 sierpnia, 5 otrzymali a dzisiaj dzwonili z CP bym mnie zatrzymać. Powiedziałem zdecydowanie, że chcę już zakończyć przygodę z CP. Na to usłyszałem, ze w takim przypadku jest 3 miesięczny termin wypowiedzenia. Czy tak jest faktycznie? Dodam, że jestem na tym dodatkowym okresie rocznym. I nie mogę sam teraz tego sprawdzić, bo w pracy siedzę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też próbują wmówić 3 miesięczne wypowiedzenie. Co dzwonię na infolinię to otrzymuję informację że umowa zakończy się z dniem 14 października a nie sierpnia ;|

dopiero jak tłumaczę im że rozwiązuje umowę przez espn to mówią że "no tak faktycznie 14 sierpnia" i do teraz nie dostałam żadnego potwierdzenia ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im napisałem maila żeby mi potwierdzili wpłyniecie pisama z wypowiedzeniem (napisałem ze wiem ze doszło bo widzę odbiór listu na stronie poczty polskiej). No i potwierdzili. Napisałem żeby się upewnić że umowa zakańcza się z dniem 19 sierpnia (bez wypowiedzenia) i tez to potwierdzili. I dodali ze mam 30 dni (licząc od 19 sierpnia) na oddanie dekoderow i kart oraz kabli plus pilotów do dekoderów.

Ja na wypowiedzeniu napisałem ze wypowiadam umowę bez okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego. Tak właśnie dokładnie żeby nie mieli pola do manewru i nie interpretowali sobie jak chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,że TYLKO wysyłka priorytetem za potwierdzeniem odbioru :D

 

To ZPO to jakaś tutejsza relikwia, czy co? Co chwila ktoś przypomina, żeby dopłacić za potwierdzenie odbioru. A może lobby pocztowe tu działa?

 

Jest rok 2013, poczta umożliwia śledzenie przesyłek rejestrowanych (czyli także listów poleconych) na swojej stronie. Za zaoszczędzone złotówki można kupić coś do picia - w te upały da to więcej pożytku, niż ZPO w kieszeni.

 

Nie przesadzajmy z tą oszczędnością-polecony kosztuje ok.5.50-a polecony priorytetowy za potwierdzeniem odbiory-6.45(dzisiaj wysyłałem.więc za te 0.95 groszy za wiele nie kupisz do picia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też próbują wmówić 3 miesięczne wypowiedzenie. Co dzwonię na infolinię to otrzymuję informację że umowa zakończy się z dniem 14 października a nie sierpnia ;|

dopiero jak tłumaczę im że rozwiązuje umowę przez espn to mówią że "no tak faktycznie 14 sierpnia" i do teraz nie dostałam żadnego potwierdzenia ;|

 

 

Normalnie ręce opadają jak czytam wasze dywagacje na temat rozwiązania umowy. Gdy się nudzę to tu zaglądam aby się trochę pośmiać. Praktycznie co drugi wpis to płacz i lament typu "wysłałem/wysłałam wypowiedzenie i napisali/zadzwonili że mam 3 miesiące wypowiedzenie" - O RETY !

Normalnie żal mi co poniektórych.

Jeżeli ktoś chce rozwiązać umowę przed czasem z powodu wycofania kanału a regulamin na to pozwala i pisze w wypowiedzeniu:

"Witam, proszę o rozwiązanie mojej umowy na telewizję" i na dole podaje swoje dane i na tym kończy się treść wypowiedzenia to chyba logiczne, że nikt nie będzie robił nikomu dobrze i BOK wyskoczy do klienta z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia a jak nie to kara. Co innego jeżeli od razu w redagowanym piśmie podamy informację o powodzie rozwiązania umowy i do tego zacytujemy regulamin z PWU to wtedy oczywiście od regulaminu nikt nie ucieknie i umowa zostanie rozwiązana w trybie takim jak przewidujemy, bo niby dlaczego ktoś ma utrudniać i zaprzeczać temu co jest na piśmie?

Wniosek z tego taki - NAJPIERW ZASTANÓWCIE SIĘ CO CHCECIE OSIĄGNĄĆ, CZY MOŻECIE TO OSIĄGNĄĆ, JAKIMI ŚRODKAMI i dopiero później podjąć stosowne działania, bo jak nie to zaraz powstanie tu kabaret z Waszym udziałem :-)

 

Ponadto niektórzy tak przekręcają na forum informacje podane przez konsultantów infolinii, że jestem pełen podziwu za wyobraźnię.

 

Jasne,że TYLKO wysyłka priorytetem za potwierdzeniem odbioru :D

 

To ZPO to jakaś tutejsza relikwia, czy co? Co chwila ktoś przypomina, żeby dopłacić za potwierdzenie odbioru. A może lobby pocztowe tu działa?

 

Jest rok 2013, poczta umożliwia śledzenie przesyłek rejestrowanych (czyli także listów poleconych) na swojej stronie. Za zaoszczędzone złotówki można kupić coś do picia - w te upały da to więcej pożytku, niż ZPO w kieszeni.

 

Nie przesadzajmy z tą oszczędnością-polecony kosztuje ok.5.50-a polecony priorytetowy za potwierdzeniem odbiory-6.45(dzisiaj wysyłałem.więc za te 0.95 groszy za wiele nie kupisz do picia :D

 

Jeszcze Kochani dajcie ofertę na grouponie lub stwórzcie specjalny voucher dla Poczty Polskiej na list polecony. To już będzie wybitne :)

 

No, a najlepiej to kupcie se dekoderek do naziemnej i będziecie szczęśliwi, to przynajmniej na forum będzie mniej spamu tego typu, wkrótce natomiast powstanie nowe subforum gdy Wam naziemną zakodują i nakażą przymusowo opłacać abonament lub tzw. opłatę audiowizualną. Wtedy się nie wykręcicie i będziecie mieli znów o czym pisać ale mam nadzieję że już nie na takim wydawało mi się specjalistycznym forum jak SATKURIER :)

 

No a teraz czekam na krytykę mojego postu :)

 

GL&HF

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie bawi jak ktoś pisze [beep]ny takie których i tak do końca nie mam czasu czytać ;)

Chodziło mi o to iż skoro dzwoniłam 3 razy i za każdym razem mi podają datę rozwiązania umowy 14.10 to znaczy że mogą mieć błąd w systemie lub wypowiedzenie nie dotarło ot co :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poza tym bardzo nie chcą informować o możliwości wypowiedzenia umów z powodu wycofania Zone Romantica.

Zadałem im pytanie na oficjalnej stronie na Facebooku. Publicznie dostałem odpowiedź, że... wysłali mi prywatną odpowiedź.

W prywatnej odpowiedzi napisali: "klienci, którzy mają zagwarantowany kanał w ramach umowy (w tym w PWU), będą mieli możliwość rozwiązania umowy. Pozdrawiamy". :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...