Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

magics22

michuer

 

Od jak dawna jesteście z C+?

I jaki to sprawdzony sposób? :-)

Bo ja mam umowę do końca kwietnia i sensownych warunków nie mogą mi zaproponować.

 

od 2008 roku ;)

co do warunków dzwonisz i mówisz ktoś do mnie dzwonił z ofertą ( ta która ci odpowiada) miałem się zastanowić i sumie chce tą ofertę :brawo:

 

3 razy tak podpisywałem i zawsze się dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem telefon. Za to co mam w podpisie płacę 92 zł,wcześniej po 51zł. Umowa kończy się w czerwcu. Na moją propozycję znanej z forum oferty C+Optimum,opcja HD Optimum i multiroom gratis za 65 zł konsultant odpowiedział że takiej nie ma. Ale mogę mieć taki zestaw za 99 zł. Co ciekawe potem zaproponował C+Superpremium + darmowy multiroom za 97zł . Nie zgodziłem się bo niepotrzebne mi tyle kanałów i będę chciał obniżyć rachunek a nie zwiększyć.

 

Wyślę im propozycję mailem.Za ile można wyrwać C+Kompakt HD z multiroomem . Może warto zabezpieczyć się przed fuzją niższą ceną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem na poniższych warunkach

C+ Optimum - 65zł

HD Promo - 0zł

Multiroom -0zł

Pace PVR - 0zł

Phillips PVR - 10zł

Filmbox, HBO, Cinemax na 7 miesięcy za darmo, po tym czasie HBO za 19,9zł (można zrezygnować)

Nowa umowa na 18 miesięcy, stara była do końca marca, wysłane wypowiedzenie.

O mgm i nsport nie pytał się bo to mi zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do warunków dzwonisz i mówisz ktoś do mnie dzwonił z ofertą ( ta która ci odpowiada) miałem się zastanowić i sumie chce tą ofertę :brawo:

3 razy tak podpisywałem i zawsze się dało

Faktycznie, działa! Nie jest to może zbyt uczciwe ale tu każdy patrzy by każdego wykiwać :jupi: .

Zgodziłem się na:

-Superpremium HD za 89

-MR za 0

-Pace PVR za 0

-HBO GO za 0

-Cinemax,Filmbox HD za 0 przez 7 miesięcy

-MGM, NSport HD za 0 przez 6 miesięcy

Umowa na 18 miesięcy.Dzięki, @Michuer.

Jedyne co niepokojące jest to fakt że odczytują 10 zł rabatu na MR i 15 zł rabatu na PACE - i to będzie na aneksie -ale mówią o bezpłatnym MR i Pace - i to jacyś "liderzy" mają potwierdzić w systemie. Zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że trzeba się do rozmowy przygotować psychicznie

np : Mam kartęczkę z ofertą którą proponował mi Pan X i tu wymieniamy co i jak

wiadomo też że troszkę trzeba pościemniać np : miałem zrezygnować ale w sumie żona mnie namawia żeby zostawić ja do końca sam nie jestem przekonany , jeśli Konultant proponuje coś więcej to od razu atak to ''poczekam aż Pan X '' odzwoni z tym co mi proponował po co mam płacic więcej itd

to jak gra kto kogo przechytrzy oni muszą mówić że oferty nie ma ( wiadomo lepsza prowizja) ale też lepsze coś nic nic

ponad roku temu dopiero za 3 podjeściem udało mi się uzyskać ofertę którą chciałem , wiec jeśli konultant powiedział ze to jest za inna cene niż chcuałem to rezygnowałem twierdząc ze poczekam na kontakt osoby która dzwoniła ;)

Fakt jest taki że można dużo ale trzeba zrobić to z przekonaniem a nie na odperdól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie informacje ?

 

Przecież oficjalne info było, że nie bedzie mozna rozwiazywac umów :) W takim razie nikt do migracji nie zmusi przejdzie ten kto bedzie chciał i prawdopodobnie do 20 bedzie tylko mozna przedluzac na starych warunkach od 21 tylko nowe warunki migracja i nowe aktywavje tylko nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz składać , tylko po co , jak najlepsze oferty dostaje się na koniec umowy , a ponadto to 21 marca zdecydowana większość migruje do nc+ lub rozwiązuje umowy .

Składać! Ja przedłużyłem już w pierwszej połowie stycznia (wypowiedzenie wysłałem już pod koniec grudnia), a umowę miałem do końca marca. Wziąłem C+ Optimum, HD Optimum Promo, MR, HBO/Cinemax/Filmbox 8 mies., 3 filmy VOD, PVR mam gratis na całą umowę, drugi Pace 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę którą miałem do 31.03 C+Optimum HD dekoder pvr i multiroom a płaciłem 85 zł. A teraz:

 

C+ Optimum HD - 65zł

Multiroom -0zł

Pace PVR - 0zł

drugi dekoder PVR - 10zł

Umowa na 18 miesięcy

 

Co ciekawe powiedział mi gość że nie ma możliwości włączenia mgm i nsport. Także HBO nie chciał jedynie Filmboxy ale to nie interesowało mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przedłużone:

c+ optimum hd promo, multi room, prv peace za 65 zl, ewentualnie drugi dekoder zakup za 149 zł lub dzierżawa za 10 pln peaca. umowa na 18 miesięcy, poprzednia do 31.03. jeszcze pod koniec zeszłego tygodnia babka mówiła, że 90 zł za to samo to super okazja i taniej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

w jakiej cenie będę mógł utargować:

Kompakt HD z HD Kompakt oraz Pace PVR HD?

Obecnie jest Kompakt HD z Sagecom HD za 44 zł.

Wypowiedzenie wysyłam w najbliższych dniach.

 

PS. czy w wypowiedzeniu koniecznie trzeba wskazać dokładną datę zawarcia umowy (aneksu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca przedłużona na warunkach:

optimum hd - 51zł (-26)

hd promo - 0zł (-8)

MR - 0zł (-20)

sagecom - 0zł (pvr +5zł)

pvr 500 - 10zł (-10) - (ewentualnie sagecom na własność za 149)

hbo 4m - 0zł (potem rezygnacja lub niecałe 20zł)

cinemaxy i filmboxy 4m - 0zł (wyłączone z automatu w 5m)

czas trwania 12m

Na pytanie co potrzebuję powiedziałem, optimum, promo, mr i 2 dekodery przy czym główny to sagecom (warunek użytkownika mr) w cenie do 62zł. Propozycja konsultanta jak wyżej nawet nie musiałem nic negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe że udaje się Wam podpisać umowy na Pakiet SUPERPREMIUM HD z MR i PACE PVR HD za 89zł? Mi oferują za to 115zł

możesz nie wierzyć ale mam 99zł za Superpremium. MR . 2xPVR Pace. Umowa na wypowiedzeniu miała się kończyć w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cyfrze jest bardzo ważne jak negocjujesz oraz jaka jest twoja historia abonencka. Ja mam Optimum HD oraz MR za 51 złotych a teraz dołączyli mi Nsport i MGM. Umowę przedłużałem w listopadzie. Tak więc to wszystko jest możliwe. Ja bym się, aż tak nie dziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...