Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś przedłużyłem na kolejne 18 m-cy. Umowę miałem do 31 marca 2013. A oto co dostałem

C+Optimum HD

HD optimum promo

HBO 7 m-cy

MGM, nSport 6 m-cy

Cinemax, Filmbox 7 m-cy

PACE PVR wszystko za 70 zł. Wiem że można było jeszcze o te 5 zł się targować ale już mi nie zależało. Poza tym ww zestaw konsultant sam zaproponował, ja na początku rozmowy zasugerowałem tylko, że chciałbym pozostać przy tym co mam. Oczywiście jakby coś jest możliwość migracji do końca kwietnia. W sumie to nawet jestem zadowolony bo nic więcej mi nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, wszystkim mówią, że istnieje możliwość (a nie konieczność) migracji do końca kwietnia... I komu tu wierzyć? A niech tam, zawierzę Hugo, że dla abo Canal+ będzie przymus :)

Konsultanci zawsze pletli to, co klient chciał usłyszeć. Jak każdy marketingowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy którzy się cieszą na ostatnich stronach że dostali C+ Optimum HD i dodatki w atrakcyjnej cenie, zostaną za tydzień zmuszeni do migracji do nc+ i by mieć wszystkie C+, tak jak to teraz mają, będą musieli się zgodzić na najwyższy pakiet. Wg., jak to niektórzy twierdzą, wiarygodnych informacji, tylko w takim pakiecie będzie najlepszy sport. Tak, to wygląda racjonalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało się przedłużyć umowę wypowiedzenie pisałem w połowie stycznia a umowa kończyła się 31 marca po wcześniejszy dwóch rozmowach z konsultantem nie zgadzałem się na warunki inne niż dostawali koledzy z wcześniejszych wpisów .W piątek przysłali mi pismo że bardzo im przykro że będziemy musieli się rozstać i że mają dla mnie przygotowaną ofertę więc zadzwoniłem ale oferta była do kitu opuszczali i dodawali pakiety przepychanki trwały z tunerkiem bo nie chcieli dać za 0 zł więc powiedziałem że nie.

Dziś zadzwoniłem i zostało tylko dograć tuner za free i udało się :jupi:

Umowa 18 miesięcy

Canal+Optimum HD - 65zł

HD promo - 0zł

Multiroom - 0zł

Pace PVR - 0zł

HBO 7 m-c

Filmbox - 7ms. gratis

Cinemax 2 kanaly 7 miesiecy 0zl

nSport HD, MGM HD - 6ms. gratis

 

Dzwonić i negocjować powoli oni to zaznaczają w komputerze jak coś się nie uda jednego dnia to dołożą drugiego ale wcześniejszą wynegocjowaną ofertę mają zapisaną wszystkie pakiety za free na 7 miesięcy dodają bez problemu mówić że wcześniejszy konsultant to obiecał że dołoży

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zastanawiam się właśnie jaki sens ma obwieszczenie wynegocjowanych warunków skoro za chwilę Cyfra Plus przestaje istnieć, programy zostaną wyrzucone bądź zamienione, przyjdzie albo migrować na nowe warunki (utrata rabatów na abonament itd.), albo rezygnacja z Cyfry Tzn. NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zastanawiam się właśnie jaki sens ma obwieszczenie wynegocjowanych warunków skoro za chwilę Cyfra Plus przestaje istnieć, programy zostaną wyrzucone bądź zamienione, przyjdzie albo migrować na nowe warunki (utrata rabatów na abonament itd.), albo rezygnacja z Cyfry Tzn. NC+

To nie jest tak do końca, jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardzo Cię przepraszam, ale w świetle dość sprzecznych informacji, zarówno na forum jak i od konsultantów CTA, zupełnie już nie wiadomo co jest prawdą, a co zwyczajną blagą, dlatego wydaje się dosyć istotne, aby ustalić, ile tak naprawdę warte są ostatnio wynegocjowane przedłużenia umów.

 

Jeśli bowiem, po starcie nowej spółki i tak większość klientów będzie przymusowo migrować do nc+, to regulamin c+, będzie można na haku w sławojce powiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napiszę. Jest już po meczu.

Możesz ale nie musisz do końca kwietnia przechodzić do nc+.

To jest Twój wybór. Wtedy zostaniesz do końca umowy tej, co masz?

Jednakże przez cały jej czas będą Cię nękać, żebyś się jednak zdecydował na przejście.

Im bliżej będzie końca tej obecnej umowy, będziesz otrzymywał coraz to lepsze propozycje.

Wybór zależeć będzie zawsze do zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszedłem już w okres wypowiedzenia, dlatego jest dla mnie niezwykle istotna informacja, czy będzie przymusowa migracja do nc+, czy nie , bo jeśli tak, to negocjowanie umów przed migracją nie ma tak naprawdę żadnego sensu.

 

Przynajmniej tak to na razie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie podzielam Waszej wesołości, szczególnie w kontekście tego, że jestem z c+ od jej trudnych początków i z wielkim trudem przyjdzie mi, jeśli już, przyjmowanie dyktatu medialnego przez niemiecką spółkę.

 

Z jeszcze większą obawą i nieskrywanym obrzydzeniem, myślę o ewentualnym przymusie migracyjnym, więc nie dziwcie się, że chcę wiedzieć zawczasu jak rozmawiać z konsultantem CTA, gdy już do mnie zadzwoni, a tylko patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ta "wiedza" pochodzi tylko od konsultantów zachęcających do przedłużania, a więc mających jakiś cel w rozpowiadaniu takich rzeczy. Gdyby Hugo mi nie namącił w głowie też pewnie bym to łykał bez przepitki :)
Powiem inaczej. Ta wiedza nie pochodzi od konsultantów jest tylko przez nich przekazywana.
Mam nadzieje ze dalej bede mogl ogladac sport taki jaki mam teraz..., pewnie ta migracja do nc+ wiaze sie z wmiana dekodera i wtedy szlag trafi splitter? Tragedia 5 tv mam i nie wiem co bym zrobil

Wartość i zawartość poszczególnych kanałów, to może być zupełnie inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie mało istotne jest od kogo te informacje pochodzą, byle były rzetelne, niemniej w świetle bałaganu jaki panuje teraz w trzech spółkach, które coś tworzą, ale i razem i jednocześnie osobno, informacje podawane przez CTA, wydają się być mało wiarygodne.

 

I w tym sęk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym pisał też kiedyś cyfra.tv że tak właśnie będzie (aby nie można było zrezygnować), ale było to dość dawno, Hugo ogłosił swoje "rewelacje" w ostatnim tygodniu. No dobra, poczekamy zobaczymy, ale mając Canal+obecnie, musielibyśmy dostać nową paczkę w całości, inaczej sobie tego nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...