Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem właśnie umowę ( dotychczasowa ważna do 30.03).

 

Superpremium HD = 89 zł

Multiroom = 0 zł

Pace PVR500 = 0 zł

Cinemax, Filmbox 7m-cy = 0 zł

Umowa 18m-cy

 

Do końca kwietnia możliwość zakupu sagemcoma hd za 149 zł lub wynajmu Pace za 10 zł/mies.

 

Nsport i MGM rzekomo już nie dają bo skończyły się jakieś kupony.

 

Do końca kwietnia mam możliwość migracji do nc+ jeśli odpowiadają mi warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przedłużyłem:

Canal+ Kompakt HD - 50 PLN

Kompakt HD - 0 PLN

MR - 0 PLN

Nsport (6 miesięcy) - 0 PLN

Filmbox (7 miesięcy) - 0 PLN

drugi dekoder (mam Sagema) - albo wynajem 10 PLN, albo zakup za 149

umowa na 18 miesięcy

możliwość migracji - do 30 kwietnia.

 

Myslę, że to max, co można było (chciałem dekoder za 5 pln na wynajem, ale podobno nie można mieć drugiego Sagema, jak się jeden już wynajmuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowa umowa do 31 maja, dzis przedluzona na nastepujacych warunkach;

Canal Superpremium HD - 89zl

HBO GO - 0zl

Mutiroom - 0zl

MGM, nSPORT - na 6 m-cy gratis(sam zaproponowal)

Umowa na 18 m-cy

 

Oczywiscie nie obylo sie bez negocjacji, propozycja konsultanta 99zl odpowiedzialem ze mozna to dostac za 89 ale upieral sie ze niema dla mnie takiej oferty ,wiec delikatnie zasugerowalem aby skonsultowal sie z przelozonym :wink: i pomoglo

Dodatkowo nadmienie, że nie wysyłalem wypowiedzenia tylko meil ze swoja propozycja

 

@marty, sami zadzwonili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie przedłużyłem umowę (obecna do 31.03.2013; płaciłem 86zł) na następujących warunkach:

Canal+Optimum HD - 65zł

HD promo - 0zł

Multiroom - 0zł (miałem za 10zł)

Wymiana Sagemcoma na Pace PVR - 0zł

Filmbox - 7ms. gratis

nSport HD, MGM HD - 6ms. gratis

 

HBO i Cinemaxa na chcieli dać. Chociaż jeszcze tydzień temu miałem taką możliwość, ale wtedy za multiroom chcieli 10zł.

Do końca kwietnia mam możliwość migracji do nc+. Ogólnie jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonił koleś z cyfry i zaproponował optimum hd z filmboxami wszystkimi za 51 zł miesięcznie na 18 miesięcy i nowy dekoder (bo niby obecny jest wg niego do kitu i on to tam widzi jaki mam dekoder). To jest możliwe żeby oni coś wiedzieli o moim dekoderze skoro dekoder kupiłem na allegro a od nich wziąłem tylko kartę? Koleś banialuki niezorientowanym osobom wciska widzę :mrgreen: w ogóle co to za przedłużanie umów przez telefon? Jutro tam idę do nich wojnę stoczyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba, poradźcie co robić:

podpisałem 18 miesięczną umowę w grudniu 2011 r., w styczniu 2012 r. dostałem słynną informację o podwyżce.

Wk....em się i powiedziałem, że albo po tych 18 miesiącach wrócą do ceny z grudnia 2011 r. albo się pożegnamy, jak tylko nadarzy się okazja (wypadnie jakiś kanał, fuzja, itp. możliwości wg regulaminu).

Formalnie umowa kończy się w lipcu 2013 r.

Rozmawiać już teraz z C+, czekać, co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałem im moja propozycje (inni już takie propozycje otrzymywali)

 

Pakiet Optimum HD dekoder SAGEMCOM HD 51zł

HD OPTIMUM PROMO - 11 KANAŁÓW 0zł

Multiroom 0zł

HBO , Filmbox 7m-cy gratis, potem możliwość wyłączenia

CZAS TRWANIA UMOWY: 18 MIES.

 

jak się zgodzą to podpisze umowę, jak nie to do widzenia, zmienie na cyfrowy polsat który wychodzi jeszcze taniej od tej propozycji i daja 2 dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziękuję wszystkim za powyższe wpisy, między innymi na ich podstawie negocjowałem umowę z Cyfrą.

Abonentem jestem od 18 miesięcy, umowa kończy się pod koniec marca, wypowiedziana w styczniu, Ze strony Cyfry dwie propozycje w ICA (styczeń i luty) zupełnie nie do przyjęcia a potem trzy telefony (w lutym i dwa w marcu). Wczoraj przy trzecim telefonie udało mi się wynegocjować:

 

C+Optimum HD 65zł 18 m-cy

HD optimum promo 0zł 18m-cy

HBO 0zł 7 m-cy potem 19,9zł 11 m-cy

MGM, nSport 0zł 6 m-cy

Cinemax, Filmbox 0zł 7 m-cy

MR 0zł 18m-cy

PACE PVR 0zl 18m-cy

drugi dekoder PVR 18m-cy 10 zł lub Sagecom za 149,00 na własność

do końca kwietnia możliwość migracji do NC+

Czyli miesięcznie 75 zł przez 7 miesięcy a potem 94,90 do końca umowy (przy wyborze drugiego PVR).

Średnio w skali miesiąca wychodzi 87,16 zł.

 

Myślę, że może udało by się jeszcze wynegocjować tego drugiego PVR za 0 zł ale już się poddałem, co prawda pełny Polsat byłby średnio miesięcznie 83,25 ale u[beep]liwy multiroom mnie zniechęca no i brak Canal, które może się poprawią bo marzec to jakoś słabo jeżeli o premiery filmowe chodzi.

Teraz tylko muszę zdecydować co do wyboru drugiego tunera ale po co mi własny Sagecom?

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam umowę do końca kwietnia i nikt nie zadzwonił choć wypowiedzenie wysłane 'sto lat temu' ;]

widocznie nie chcą moich pieniędzy ;)

 

zobaczymy co NC+ zaproponuje ale nic na siłę, jeśli się okaże prawdą że dla samego sportu trzeba będzie brać pakiet filmowy i inne bzdety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi napisali wczoraj e-maila że próbowali się ze mną skontaktować, lecz nie odbierałem.Moja odpowiedź była ze nie mam żadnego śladu połączania oraz ze jestem cały czas pod telefonem. Dzisiaj drugi email że skontaktują się ze mną jak najszybciej to możliwe. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też umowę mam do końca kwietnia (ponad miesiąc temu wysłane wypowiedzenie) i nikt nie zadzwonił , natomiast w tamtym tygodniu dostałem e-maila że próbowali się skontaktować ze mną... dziwne.

Czekam już 3 dni i nic , jak nie zadzwonią to trudno jeśli nie chcą mojej kasy to konkurencja nie śpi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczeli olewać abo. wczoraj mail że nie odbieram, i żeby podać godzinę do kont. mało tego i nr. tel. podałem, mało tego po 2 godz. mail. żeby podać wszystkie dane , nr. abo., pesel, imię i nazwisko, adres zam. ,no cyrk, dzisiaj mail., źe będzie kontakt i cisza.haha ubaw na 102!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...