Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano dzwonię do nich i na początku pytam o kod pocztowy, który powinien być napisany na kopercie z rezygnacją .

Konsultant gdy to usłyszał - przejął inicjatywę .

Po naradzie z "przełożonym" - padła propozycja ;

dotychczasowy mój pakiet czyli c+optimum za 67 zł/mc - umowa na ... 12 mc-y

Do tego nport i mgm na pół roku .

Czyli podwyżka o 2 zł ale za to umowa krótsza niż obecna - 15-miesięczna .

Uważałem takie warunki za dobre i zgodziłem się na przedłużenie .

Czy uważacie że dobrze wytargowałem :?:

A ile z Twojej 15 miesięcznej jeszcze zostałoby gdybyś się nie zgodził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W związku, iż sam korzystałem z informacji zawartych na forum, postanowiłem przedstawić efekt rozmów w zakresie ostatecznie zaakceptowanej oferty.

Dotychczas posiadałem pakiet canal+start, za który płaciłem 57 zł (w tym 15 zł PVR), przy przedłużeniu w zakresie wspomnianego pakietu nowa opłata wynosiłaby 42 zł (37+5).

Ponieważ zależało mi na pakiecie HBO zdecydowałem się na C+Kompakt HD

Początkowa propozycja to umowa na 18 mc 59+5pvr+27HBO (twierdzono, że na HBO nie mogą już dawać promocji czy też upustów)

Wszystkie proponowane opcje na 18 m-c, dla krótszego okresu wartość pakietów była wyższa.

 

Dodam, iż rozmawiałem z jednym konsultantem na przestrzeni 2 tygodni (3 rozmowy), a każda kolejna propozycja była korzystniejsza aniżeli proponowane w między czasie przez innych konsultantów (zdarzyły się nawet 3 telefony jednego dnia).

Wypowiedzenie natomiast wysłałem w związku z telefonem w zakresie pierwszej propozycji za C+start drożej aniżeli dotychczas posiadałem, później było już dużo łatwiej.

 

Ostatecznie zdecydowałem się na następujące warunki:

 

Canal+Kompakt HD 55,00 zł

PVR Pace 0,00 zł

HD Kompakt 0,00 zł

HBO HD gratis 4 m-c

HBO HD 19,90 8 m-c

Filmbox HD 4 m-c gratis (po tym okresie automatyczne odłączenie)

CineMax HD j.w.

NSport, MGM 6 m-c test (j.w.)

 

Umowa na 12 m-cy

Do 30.04 możliwość zmiany na NC+ w przypadku korzystniejszych warunków.

 

Dodam, iż darmowe kanały filmowe otrzymałem z inicjatywy konsultanta.

Może gdybym przełożył podjęcie decyzji na kolejny telefon zrzuciłbym z 5 zł z abonamentu aczkolwiek oferta spełniła moje oczekiwania, więc zdecydowałem się w takimkształcię ją zaakceptować.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś rozmawiałem z Panem z centrum abo i bo kończy mi sie umowa. Pan zaproponował mi pełen pakiet HD z kanałami dla dorosłych ;) i dekoderem z dyskiem twardym i multiroomem na 13 miesięcy za 144 zł.

Co myślicie o takiej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca maja. Mam pakiet C+ Optimum HD, HD Promo, MR, Pace PVR. Przed chwilą dzwonili do mnie i Pan łaskawie zaproponował mi za to... 99 zł. Jednocześnie postraszył mnie, że 21 marca wchodzi łączona oferta NC+ i za takie pakiety ceny będą z pewnością wyższe.

Wysyłam wypowiedzenie i zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja chyba źle rozegrałem temat włączenia mi nsport i mgm.

Napisałem maila tak jak Wy że proszę o włączenie mi testowo tych programów, że do tej pory współpraca się dobrze układała itd itp i jestem zadowolony z cyfry,

otrzymałem odpowiedź oczywiscie odmowną że dostęp otrzymują tylko testowo abonenci przedłużający umowę,

następnie odpisałem że nie podoba mi się to że nie równo traktuje się klientów, tym bardziej że niedługo zbliża mi się koniec umowy(31 maja) i chciałem ją przedłużyć,

i jestem rozczarowany decyzją.

Następnie partnerka dostała telefon (bo umowa jest na nią, i to w zasadzie ona pisała te maile, ja jej tylko dyktowałem treść)

że są to kanały testowe i ktoś w najbliższym czasie skontaktuje się z nią w sprawie przedłużenia.

Pewnie przez to że napisałem o tym że umowa się kończy i będę chciał przedłużać, wykorzystali sytuację i włączą je dopiero po ewentualnym przedłużeniu.

Coś się da zrobić jeszcze myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od negocjacji na pakiet superpremium i kwoty 124zł przy wcześniejszym wypowiedzeniu umowy ( obecnie jeszcze posiadam pakiet prestiż ), która trwała do końca marca. i dziś wreszcie ( co już stawało się irytujące ) przedłożona umowa.

Superpremium - 89zł

PVR - 0zł

MR - 0zł

2gi PVR - 10zł

MGM - 6 miesiecy

Cinemaxy - 7 miesiecy.

 

Można było jeszcze potargować się na 2gi dekodera za 5zł . Ale już nie mam do nich siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej, że za Canal+OPTIMUM HD, Sagecoma HD i MR oferowali mi za 87 zl.Dziś telefon i oferta taka:

Canal+OPTIMUM HD 65 zl.

Peace pvr HD 0 zl.

Moduł Cam CI+ 0 zl.

MR 0 zl.

HBO 7 miesięcy 0 zl.

Filmbox 7 miesięcy 0 zl.

Umowę podpisałem. Umowa na 18 miesięcy.W sumie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a mnie męczyła Pani po raz trzeci z ofertą Start HD (koniec 30.06.) z Sagemcomem za 13 zł(może jeszcze coś w dól) na 18 m-cy. Zapewniała po konsultacji z przełozonym, że karta i kodowanie SECA (własny tuner) gwarantuja cały okres.

Tej karty uzywałem do ogladania opcji premium, wiec podzwoniłem popytać o tą sprawę; czy bedzie mozna jeszcze kupować Canal+, HBO i Cinemax na starych zasadach, ale Pan juz nie był taki pewien...

Tak więc naganiaja do sieci z zapewnieniami o braku zmian.... z tym, ze nie na pewno. I tu ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...