Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego tak bardzo Wam zależy na nSport HD i MGM HD? W ostatnich dniach lutego przedłużyłem umowę na Canal+ Optimum HD i jako bonus dostałem w/w kanały. MGM HD to raczej "stare kino"- produkcje z roku 1986 nie powalają na kolana. Gdybym miał za to zapłacić-to juz następnego dnia rano prosiłbym o odłączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj mialem 2 tel z oferta na przedluzenie mojej umowy trwajacej do 06.2013

 

Oferta przed poludniem

C+ Optimum, HD optimum promo, multiroom, PVR za 96 zl

 

Oferta po poludniu inny gosc dzwonil

Superpremium HD, multiroom, PVR za 94 zl

 

Narazie podziekowalem, poczekam do wieczora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś spotkałem się z bardzo nieprzyjemną sytuacją ze strony Cyfry+. Otóż mam umowę, która trwa do 30 czerwca 2013 roku. W ubiegłum tygodniu wysłałem wypowiedzenie tej umowy, a dziś otrzymuję list z informacją..., że przedłużyłem umowę! Co ciekawe z nikim nie rozmawiałem ws. przedłużenia umowy, a nawet nie przedstawiono mi warunków na jakich ewentualnie mógłbym umowę przedłużyć. Nie było również żadnych kontaktów ze strony Cyfry drogą mailową, a już absurdem jest fakt, że miałbym na cokolwiek się godzić w sytuacji, gdy złożyłem wypowiedzenie i nie chcę kontynuować umowy z Cyfrą. Nie ma zatem żadnych podstaw, abym otrzymał taką "niespodziankę"! Przecież to jawne oszustwo i wciskanie na siłę oferty, o której nigdy w życiu nie słyszałem i nie widziałem na oczy. Co ciekawe, list otrzymałem niebawem po tym, jak uprzednio wysłałem zapytanie drogą mailową z prośbą o podanie adresu na jaki mam przekazać wypowiedzenie. Dziwny zbieg okoliczności.

 

Złożyłem oczywiście reklamację. Nie spodziewałem się, że w taki sposób można potraktować własnego klienta. Takie nieuczciwe praktyki nie powinny mieć w ogóle miejsca i domyślam się, że nie jestem jedynym, którego taka sytuacja spotkała.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Koniec umowa z końcem marca, rezygnacja zarejestrowana na początku roku.

 

Czytałem cały czas ten wątek i posiadając tą wiedzę negocjowałem z 5-7 razy. Za każdym razem bez szans na ugranie takich rzeczy o których piszecie. Postanowiłem jednak że pozostanę cierpliwy i nieugięty do samego końca. Kilka dni temu jednak nie wytrzymałem i napisałem maila na jakich warunkach mogę odstąpić od umowy (do tej pory abo za 114pln).

W końcu dzisiaj telefon i od razu oferta:

- Pakiet C+ Optimum HD w cenie 65zł /mc

- HD Promo - 0zł /mc

- Pace PVR 500GB - 0zł /mc

- Cinemax-y i Filmboxy w HD na jakiś okres za free - ale odarazu odmówiłem, nigdy w życiu nie zostawiłem tych kanałów dłużej niz na 10 sekund.

- nsport HD i MDM HD czy jakoś tak

- Multiroom - w cenie 0zł /mc

- Umowa na okres 18 mcy

 

Niesamowite ale prawdziwe. Umowa przedłużona.

 

CIERPLIWOŚĆ i NIEUSTĘPLIWOŚĆ - powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

 

Canal + Superpremium - 89zł

Pace PVR - 0zł

Pace PVR - 5zł (do Multiroomu)

Multiroom - 0zł

HBO GO - 0zł

Cinemax HD/Filmbox HD - 0zł (7 miesięcy gratis)

nSport HD/MGM HD - 6 miesięcy gratis

3 filmy VOD - gratis

 

umowa na 18 miesięcy

 

Mam nadzieję, że zrobiłem dobrze. Cena i dodatki ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian

Ktoś Ci wciska bzdury. Ja też mam umowę do końca czerwca i jak dzwoniłem że chcę przedłużyć z C+ zanim wejdzie NC+ to powiedziano mi że negocjacje mogę rozpocząć dopiero 3 miesiące przed końcem umowy, czyli od 1 kwietnia. Jakiś błąd w systemie musi być; na Twoim miejscu w ogóle nie czekałbym na rozpatrywanie bo tu nie ma czego rozpatrywać - umowa nie mogła zostać zawarta z przyczyn formalnych i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

 

Canal + Superpremium - 89zł

Pace PVR - 0zł

Pace PVR - 5zł (do Multiroomu)

Multiroom - 0zł

HBO GO - 0zł

Cinemax HD/Filmbox HD - 0zł (7 miesięcy gratis)

nSport HD/MGM HD - 6 miesięcy gratis

3 filmy VOD - gratis

 

umowa na 18 miesięcy

 

Mam nadzieję, że zrobiłem dobrze. Cena i dodatki ok? :)

 

Zrobiłeś za[beep]iście dobrze bym nawet powiedział! :brawo: mam to samo za 99 ale minus hbo go i drugiego pace. Także szacun!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą telefonował do mnie konsultant z Cyfry+ ws. problemu jaki zgłosiłem w kwestii rzekomego przedłużenia umowy. Przeprosił za zaistniałą sytuację i stwierdził, że jest to pomyłka i błąd....kolegi, a sprawa zostanie cytuję "odkręcona". Także to nie błąd systemu. Wierzę, że to błąd ludzki a nie celowe działanie, które bez względu na wszystko i tak nadszarpnęło w mojej ocenie opinię nt. Cyfry+, z której do tej pory byłem zadowolony.

 

Czekam zatem na oficjalne pismo o anulowaniu umowy, której nie podpisałem...

 

PS. jutro startuje nowa platforma a mi ktoś już sprawił jakieś wielkanocne jaja i choć oferta nie należała do najgorszych, to najważniejsze są zasady, którymi należy się kierować :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

 

Canal + Superpremium - 89zł

Pace PVR - 0zł

Pace PVR - 5zł (do Multiroomu)

Multiroom - 0zł

HBO GO - 0zł

Cinemax HD/Filmbox HD - 0zł (7 miesięcy gratis)

nSport HD/MGM HD - 6 miesięcy gratis

3 filmy VOD - gratis

 

umowa na 18 miesięcy

 

Mam nadzieję, że zrobiłem dobrze. Cena i dodatki ok? :)

 

Zrobiłeś [beep] dobrze bym nawet powiedział! :brawo: mam to samo za 99 ale minus hbo go i drugiego pace. Także szacun!!!

Dziękuję za miłe słowa. Mam nadzieję, że mi jutro rura nie zmięknie jak zobaczę ofertę nc+ i ceny. Mogę w kwietniu migrować, do 94zł jestem skłonny dać do 20zł podwyżki za coś ekstra typu LM, parę dodatkowych kanałów HD, czy jeszcze jakiś wynalazek. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam To mój pierwszy post , forum obserwuje od 3 lat.Dzisiaj przedłużyłem umowę na takich warunkach wcześniej wysłane wypowiedzenie.

 

Canal+ Prestige HD (HBO HD, Cinemax, FilmBoxy, eXXXtra, HBO GO) 122zł

Multiroom 0zł

Peace pvr 0zł

Wymiana dekodera Philipsa Pvr na drugiego Pace PVR 10zł

MGM HD i nSPORT HD na 6 miesięcy gratis

Umowa 18 miesięcy

Za wszystko 132 zł./miesięcznie

 

Miałem walczyc o rabat na drugi dekoder do multiroomu ale teściu zadowolony ze wymienią mu Philipsa Pvr na Peace Pvr powiedział że zgadza się ponieś te koszty.

 

Wczesniej miałem pakiet

 

Canal+ Superpremium HD 108zł

multiroom 0zł

Peace Pvr 10zł

Philips Pvr 5zł

Za wszystko 123zł

umowa była na 13 miesięcy a kończyła się 31.03.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oferta(8 telefon) i udało się:C+Kompakt HD-50zł,Paczka HD-0zł,MR-0zł,FilmBoxy-7miesięcy-0zł,N-sport i MGM-6miesięcy-0zł,Pace do MR-10zł,Czyli całość 60zł i umowa na 18 miesięcy.

 

Jaki pierwszy dekoder brałeś ? tzn drugi pace za 10 a pierwszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wczoraj przedłużyłem.

wyszedłem z założenia, że to co mam mi odpowiada a jeśli oferta nc+ mi się spodoba to do końca kwietnia mogę się zmigrować.

 

superpremium HD - 89 zł

Pace PVR - 5zł

MR - 0 zł

HBO GO - 0 zł

paczki Cinemax i Filmbox - 0 zł przez 7 miesięcy

nsport HD i MGM HD - 0 zł przez 6 miesięcy

 

wiem, że niektórzy urwali jeszcze te 5 zł na Pace ale może byli dłużej niż ja w cyfrze?

do tej pory za ten pakiet (oczywiście bez 2 ostatnich pozycji) płaciłem 118 zł (108 zł superpremium + 10 zł za pace) więc ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...