Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi więc na to, że szkoleń będziesz miał jeszcze wiele, bo wiele kwestii w nc+ zmienia się jak w kalejdoskopie.

 

Dlatego nie warto być wyrywnym, bo wiesz tyle co i wszyscy, czyli prawie nic.

nie dogaduj koledze jak nie wiesz o co chodzi. Migracja będzie automatyczna dla posiadaczy canal+ (najpóźniej z dniem 1lipca), oraz dla posiadaczy npremium, (najpóźniej 1maja). Reszta będzie mogła dokończyć swoje umowy.

Oczywiście jeśli się komuś nie podoba może zrezygnować.

nie będzie, gdyby mi tak powiedział to bym mu powiedział ze wlaczone jest nagrywanie i niech mi powtorzy te słowa i bym przypomniał mu cos w desen o wprowadzaniu w blad konsumenta. ciekawe czy by powtorzyl. po to sa dwa systemy kodowania zostawione i po to sa dalej dekodery pace itd ze jak komus padnie to maja na co wymienić. bo jak kupujesz nc+ to dziwnym trafem nie możesz wziąć zadnego z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na co nas wszystkich automatycznie będą migrować, skoro w umowach mamy gwarantowany jej czas obowiązywania i kanały - chodzi przede wszystkim o Canal+. Przecież umów się dotrzymuje, Polska to dziki kraj, ale nie dżungla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu jest trudnego do zrozumienia. Dostaniesz pisemko typu szanowny panie od 1go lipca pana umowa przechodzi na pakiet c+Platinum za 119pln. W przypadku braku akceptacji zmian ma pan prawo do rezygnacji z umowy w terminie oznaczonym regulaminem. I po ptokach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic trudnego. tylko ze tak nie będzie. koniec off topu napisałem wcześniej dlaczego.

 

 

poza tym nie wiem czy mogą sami zaproponować usługi droższe a jak zaproponują tansze to nie wiem czy nie musi być ta sama ilość kanalow. na pewno sa jakies przepisy regulujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu jest trudnego do zrozumienia. Dostaniesz pisemko typu szanowny panie od 1go lipca pana umowa przechodzi na pakiet c+Platinum za 119pln. W przypadku braku akceptacji zmian ma pan prawo do rezygnacji z umowy w terminie oznaczonym regulaminem. I po ptokach..

A słowo wiceprezesa wypowiedziane publicznie dla wirtualnejpolski? Mówi wyraźnie o wszystkich abonentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu jest trudnego do zrozumienia. Dostaniesz pisemko typu szanowny panie od 1go lipca pana umowa przechodzi na pakiet c+Platinum za 119pln. W przypadku braku akceptacji zmian ma pan prawo do rezygnacji z umowy w terminie oznaczonym regulaminem. I po ptokach..

A słowo wiceprezesa wypowiedziane publicznie dla wirtualnejpolski? Mówi wyraźnie o wszystkich abonentach.

Ja tam na słowo wiceprezesa nie wierzę, za tydzień powie co innego. Powinno być na piśmie do abonentów jak ma się sytuacja z umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo juz,czemu tak chetnie sypali na prawo-lewo dobrymi ofertami,bo wiedziali co bedzie dalej, niech ich szlak,trudno trza znikac,choc bedzie trudno na poczatku bez CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! - po 6latach :locked: over dobrze ze ligi sie kaczą w czerwcu :/ finały nba pewnie z głowy :/ na szczescie jest net tam sportu nigdy nie wylaczą i nie zrobia fuzji i drenażu mózgu w dodatku za free,:D,tvn 24hd wlaczyli na osłode :censored:

 

c+kompakt +hd kompakt =51zl /12msc baj baj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu jest trudnego do zrozumienia. Dostaniesz pisemko typu szanowny panie od 1go lipca pana umowa przechodzi na pakiet c+Platinum za 119pln. W przypadku braku akceptacji zmian ma pan prawo do rezygnacji z umowy w terminie oznaczonym regulaminem. I po ptokach..

 

Kiedy można oczekiwać takiego pisemka?

 

C+ miałem tylko i wyłącznie dla sportu i 60zł to była odpowiednia cena. Więcej za sport płacić nie zamierzam, więc opcja przejścia na pakiet o podobnej cenie mnie nie interesuje (bo nie ma tam nic co mógłbym oglądać), a 100 zł nie będę za sport płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze ma. Taki nagabywacz.

 

1.Nie musisz migrować do nc+

Jeśli jesteś abonentem Cyfry+ lub telewizji n to nie masz obowiązku migracji do nowej oferty przed zakończeniem swojej umowy. Do końca jej trwania możesz korzystać z usług platformy satelitarnej na warunkach takich, jakie zostały zawarte w umowie. W niektórych przypadkach (praktycznie u wszystkich abonentów n-ki) doszło do wycofania z oferty kanałów. Z tego powodu klientom przysługuje możliwość złożenia wypowiedzenia. Należy tego dokonać pisemnie w ciągu 14 dni od nastąpienia zmian.

 

http://www.spidersweb.pl/2013/03/to-mus ... -o-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do nich stale wydzwaniacie? mając aktualną umowę na starych warunkach obowiązuje ona obie strony (nas i operatora). Gdyby chcieli abonenta automatycznie migrować do nc+ na innych warunkach (np. jakaś tam kosmiczna cena, itp.) to wymaga to akceptacji przez niego nowego regulaminu. Nikt przy zdrowych zmysłach się na to nie zgodzi - wysyłając wypowiedzenie. Będą wtedy musieli zejść z ceny żeby powstrzymać masowy odpływ abonentów.

A konkurencja nie śpi... Cyfrowy Polsat już obniżył cenę MR w kilku pakietach... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt przy zdrowych zmysłach się na to nie zgodzi - wysyłając wypowiedzenie.

Znaczy, ponieważ pragnę żużla i piłki kopanej, mam chore zmysły... bo chyba jednak zamierzam nie rezygnować? ;)

Będą wtedy musieli zejść z ceny żeby powstrzymać masowy odpływ abonentów.

Do ceny obecnej? Wątpię. Obecne 89zł za kompakt +HD +sprzęt, to jest i tak dużo za dużo, ale jakoś daję radę.

A konkurencja nie śpi... Cyfrowy Polsat już obniżył cenę MR w kilku pakietach...

Tam tylko siatkówka, ręczna i coś tam, coś tam...

;-)

:P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moja umowa kończy się z końcem kwietnia a teraz w marcu uzgodniłem z konsultantem na infolinii warunki jej przedłużenia , [wywalczyłem cenę tylko o 2 zł wyższą od dotychczasowej za c+optimum ], konsultant powiedział że przyślą mi aneks z przedłużeniem umowy na 12 m-cy - to czy będę musiał migrować do tej nc+ czy pozostanę na takich warunkach jakie tydzień temu uzgodniłem z konsultantem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlaWasII to trochę tak, jak za Stalina. Dla operatora niewielkie znaczenie ma jednostka, liczy się ogół abonentów. Nie mogą sobie pozwolić na masowy odpływ.

A stale do nich wydzwaniając pogarszamy sobie tylko pozycję w negocjacjach. Myslę, że przedłużając sobie ofertę np. z końcem lutego 2013-mogę być bardzo spokojny... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...