Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zacytuje innego użytkownika tego forum:

JA wiem jak bedzie bo mi konsultantka wszystko wyjaśniła. Wyjaśnię na swoim przykładzie. A więc mam C+optimum Hd do wrzesnia 2014. Pani mi powiedziała że jeśli nic nie zrobię to to najpóźniej do lipca utrzymam swój pakiet z cyfry a kanały C+ wszystkie czyli cała paczka i w tej samej cenie co płacę obecnie czyli 81zł. Pozniej natomiast przymusowa migracja ale z mozliwoscią zachowania swojego sprzętu. Także nieprawdą jest że jak ktoś miał niski pakiet ale całą oferte C+ to mu rozdzielą je. Do lipca zostają obecne pakiety w cenach jakie placicie!!. Powiedziala mi tez ze zostala wyslana do mnie listowna oferta na pakiet platinum za 99zł i jesli nic nie zrobie do lipca to automatycznie przejde na platinum tylko ze za 119zl. I ta oferta bez mutliroomu a obecnie mam multiroom w cenie. Co do mutliroomu to kazdy kto ma obecnie na 2 karty i na swoim sprzecie bedzie mogł taki zachowac nawet po przejściu do NC+!!!! Noowy multiroom w stylu N dostaną Ci co chcą dekodery adb lub Ci co nie mają żadnego Multiroomu a zechcą go mieć. Oczywiscie obecne pakiety zostaną pomniejszone o kanały które wyłączą typu: Cartoon Network, CBSy, TCM. I nie zostaną odkodowane kanały z Nki czyli takie jak Discovery HD, Historia, TVP Historia itp. Ale za to do lipca zostaje History SD, Discovery SD których nie ma w NC+ bo są tam zbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wiceprezes nc+ powiedział ,że do końca umów także spokojnie... Oni co chwila będą dzwonić z ofertą przejścia do nc+ ale to swoją drogą , jeśli pozostaniesz przy swoim Canal+ będziesz miał do końca umowy ale pewnie zejdą z ceny i każdy wczesniej przejdzie do nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wiceprezes nc+ powiedział ,że do końca umów także spokojnie....

 

Ale on nie mówił nic o osobach mających pakiet C+! Więc byłbym ostrożny w braniu jego słów za gwarant czegokolwiek.

 

to nc+ to jeden wielki niewypał... ceny... lista kanałów... i zero jakiejkolwiek komunikacji z abonentami cyfry+ nikt nic nie wie czy zostaną wszystkie kanały czy nowe Canal+ dojdą masakra... No niby mówią tak jak pisałem ze te nowe Canal+ będą jeśli masz paczkę Canal+ wykupioną w cyfrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo będą. Ale tylko przez trzy miesiące potem albo przechodzisz albo żegnamy.... I słowa tego prezesa można między bajki włożyć.

Znaczy za 3 miesiące, jak wszyscy co się jednak zdecydują i zaczną przechodzić, to braknie sprzętu... ;) Trza to będzie z miesiąc wcześniej załatwić. :twisted:

 

Edit: A skąd się wzięły akurat 3 miesiące? Czyli kiedy to będzie - 21 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyruchali abonentów.

Ja mam Canal Optimum HD za 77zl a teraz zeby zachować te kanały bede musiał płacić 119zl a sorry konsultant powiedział mi, ze jestem abonentem C+ to dostane ten pakiet za jedyne 109zl a od 1lipca juz każdy bedzie miał NC+ wiec to nie prawda ze do konca umowy bede mial ten pakiet który teraz mam wiec podziekuje C+ bo jestem zszokowany tym czymś co weszło.

Jedno wielkie g......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobaczcie, że w nowych umowach nie są gwarantowane Eurosporty. Ponoć umowy z nadawcą obowiązują do końca sierpnia br. Informacje pochodzą od osób, które przedstawiają rozmowy z konsultantami na facebooku - na stronie anty nC+. Jedno jest pewne, nie migrować teraz. Trzeba poczekać i zobaczyć co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

nie no jak jeszcze Eurosporty usuną to moja propozycja - zlikwidować ten dziwny twór a tych żabojadów przepędzić z Polski, won do swoich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najlepiej zrobili ci co maja c+ i nie przeszli do nc+.

Przynajmniej z boku bedą sie przyglądac co sie stanie z nc+ i wyciągną wnioski co dalej zrobic i zadecydują czy przejsc do nc+.Ja mam c+optimum i narazie bede czekał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up. ale z tego co idzie wyczytac w dziale nc+, prawdopodobnie w kwietniu dostaniemy listy ,14 dni na decyzje, i albo migrujemy do nc+ albo koniec z cyfra;/ a szkoda myslalem ze do konca umowy bd mial c+ optimum a pozniej zobacze jak sprawy bd wygladaly. W sumie teraz place 87 z mr na 2 karty, wiec jedyna opcja na jaka bym sie zgodzi to 99 za platyne z obecnym mr, inna propozycja nie wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...