Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i chyba jestem w czarnej pupie. Mam C+Start za 29zł do końca marca, dotychczas proponowali za to 39zł, ale chciałem ich wyczekać do 35zł, bo taki były wpisy na forum. Dzwoniłem do nc+ z pytaniem o Canal+ Sport i dostałem odpowiedź, że mogę przedłużyć za 119zł :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wydaje mi się że osoby które przedłużyły umowy z C+ będą miały sporo czasu na radość z korzystnych warunków. Nie sądzę żeby za 1 czy 3 miesiące zmienili regulamin który będzie z lekka mówiąc "zmuszał" do przejścia do NC+.

Po pierwsze abonenci C+ mają w posiadaniu multum dekoderów typu Pace PVR 500gb. W nowej ofercie takich już nie widzę, więc zapewne większość chciała by wymienić a to spora strata na NC+. Łącznie ze mną znam 4 osoby które korzystają z tego słabego i awaryjnego dekodera, który na tle nowszych modeli dostępnych na rynku poza C+ czy N jest zwyczajnie słaby.

Po drugie na początku NC+ skupi się na nowych Klientach jak również tym którym się będą kończyć umowy z racji że w N czy C+ już nie można przedłużać.

Po trzecie NC+ musi zobaczyć jak to wszystko wyjdzie w praniu.

Pamiętajcie również że np. kanał nSport jest testowy na 6 miesięcy i nie ma możliwości oglądania go dłużej nawet za dopłatą jeżeli jesteśmy poza NC+. Także możliwe jest że taka Liga Mistrzów lub inne rarytasy nie będą dostępne dla abonentów C+ co będzie obrazować iż warto zmienić na NC+.

 

Podsumowując wg mnie abonenci którzy przedłużyli umowę mogą spokojnie spać przez najbliższe 6 miesięcy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, też się cieszę, że jednak przedłużyłem. od kwietnia jeszcze półtora roku z c+optimum :D

mam tylko nadzieję, że pozwolą tę umowę zrealizować i nie będą się wygłupiać z jakimiś przymuszaniem do migracji lub wypowiedzeniem mi umowy?

i rozumiem, że ta umowa mi gwarantuje całą paczkę canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kilka dni temu przedł. umowe superpremium HD za 89zl+MR 10zl. i kilka innych kanałow gratis na 7 m-cy od kwietnia.

Teraz za to samo 40zl. wiecej !!! żenua , i co z tego że dadza kilka kanalow HD glownieCanal+ i HBO ogladam ,żona TVN-y dzieciaki bajki.

Uważam że nie moga nakazac przejscia do nc+ tylko dalej beda te pakiety.

Mam znajomego ktory posiada pakiet z Canal+,+ coś tam powstały jeszcze przed podzialem na kompakt,optimum i superpremium .

Nie negocjuje umów ''leci jak leci'' to są pakety jak szare karty działaly :D pamieta ktoś je?

może i tu tak bedzie ak nie to tj. tylko telewizja jest ew. CP,kablowki i ew. naziemna :jupi:

pzozdrawiam

Adam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą w sprawie przedłużenia i krótko mówiąc wielka lipa. Ceny są takie same jak na stronie NC+, jak konsultantka powiedziała nie ma już nowych i starych abonentów, jest nowa platforma i wszyscy są nowi. Poczekam jeszcze, umowę mam do końca maja. Jeśli nic nie spuszczą z ceny to pozostaje ewentualnie niski pakiet + sport przez internet oglądany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiajace jest to,ze abonenci nki przy ostatnim rachunku dostali info o zmianach programowych po fuzji i niedlugim kontakcie w celu renegocjacji umowy.to by wskazywalo,ze podobnie moze byc w cyfrze(choc zadnego oficjalnego info nie bylo). ja mam umowe do konca kwietnia.probowalem jeszcze wczoraj przedluzac ale jedyna oferta to optimum canal za 71 zl bez multiroomu i z sagemem takze sie nie zdecydowalem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem przedłużyć, ale kiepskie warunki były, np to co kolega wyżej tylko za 72 zł. Dzwoniłem na różne telefony, pisałem emailem swoje propozycje i nic. Być może błąd zrobiłem, że nie wysłałem wypowiedzenia :/

 

 

ja wyslalem i tak kicha.z tymi cenami(120 zl za canal sport) to juz sie rozgladam za kablowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie umowa kończy się w kwietniu. Jak myślicie będę mógł przedłużyć umowę z C+? Dzwoniłem w poniedziałek o przedłużenie. Zaoferowali mi 18 miesięcy na C+ Optimum HD za 71 zł lecz nie byłem zdecydowany czy przyjąć i zostawiłem namiary kiedy może babka zadzwonić i jak do tej pory tel milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam robić ?? Pisać wypowiedzenie czy jak ?? Dzwoniłem w poniedziałek o przedłużenie ale niestety mojej mamy nie było żeby potwierdzić i pani miała zadzwonić a do dziś cisza. Na jakie nr z domowego mam dzwonić ? Pomoże ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypowiedzenie umowy mogę wysłać ? Umowa do końca kwietnia więc wysłać mogę przed końcem marca. Niech mi ktoś napisze co mam robić ?

A na jakie nr dzwonić z domowego. Dzwonię cały czas na nr. 801 066 066 i raz słysze centrum C+ a raz Nc+ i tylko cały czas zajęte. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypowiedzenie umowy mogę wysłać ? Umowa do końca kwietnia więc wysłać mogę przed końcem marca. Niech mi ktoś napisze co mam robić ?

A na jakie nr dzwonić z domowego. Dzwonię cały czas na nr. 801 066 066 i raz słysze centrum C+ a raz Nc+ i tylko cały czas zajęte. Proszę o pomoc.

 

Wypowiedzieć zawsze możesz na min. miesiąc przed końcem umowy.

Ja przedłuzyłam wczoraj na jak sie okazuje teraz niezłych warunkach. Zadzwonili do mnie we wtorek i poprosiłam o tel. na wczoraj i o dziwo zadzwonili, wytargowałam dobra oferte więc skusiłam sie i jak widzę co proponuje teraz nc+ to cieszę się z tego wyboru ;)

Tylko ten układ kanałów mnie w...kurza :>

Dzwoń na nr: 22 310 45 45 lub 22 220 05 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...