Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem telefon, że ze względu na naszą wzorową współpracę włączone zostaną dla mnie kanały nSport HD i MGM HD. Włączenie poprzedziły dwa maile - jeden z zapytaniem, w odpowiedzi formułka już przytaczana na forum, że tych kanałów nie ma w ofercie bla bla bla i w drugim moim mailu gorzkie żale, że olewają dotychczasowych klientów.

Po jakim czasie odpisali Ci na pierwszego maila?

Podaj te swoje gorzkie zale,bo pierwszego maila im dzis pisalem ,a zapewne odpowiedziedz bedzie taka jak twoja wiec przygotuje sie na nastepnego maila.

Wysłałem pierwszego wczoraj późnym wieczorem. Odpowiedź nadeszła o 8.00, odpisałem przed 10.00, a zadzwonili do mnie o 17.25.

Napisałem o nierównym traktowaniu, testowaniu tylko przez przedłużających itp. Wspomniałem też, że w styczniu przedłużyłem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy za głupoty piszecie nikt nie ma Nsport hd ani mgm hd przed chwila rozmawiałem z konsultantem te kanału to czarny obraz nikt ich nie ma tylko powiedziała ze po 15 marca będą szczegóły na n tez nikt nie ma kanałów cyfry czarne obrazy wiec nie piszcie głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Dzisiaj wieczorem przedłużyłem umowę z CYFRĄ+ na kolejne 18 miesięcy.

Oto warunki:

- pakiet Optimum HD 51 zł

- opcja HD Optimum 11 zł

- opcja Multiroom 10 zł

- paczka Filmbox 6 miesięcy gratis

- wynajem jednego dekodera Sagemcom do Multiroom'u pozostaje gratis

- dodatkowo kanały MGM HD i nSport HD na okres 6 miesięcy gratis

 

W sumie za całość wychodzi 72 zł miesięcznie.

 

Wiem, że to nie jest rewelacja, że pewnie dałoby się wywalczyć coś jeszcze, że mogłem tych warunków nie przyjąć i czekać na dalsze propozycje, ale w świetle tego, co się dzisiaj na niniejszym forum dowiedziałem odnośnie blokady przedłużeń umów to wolałem jednak już teraz tę moją umowę przedłużyć, by z początkiem kwietnia nie zostać bez sygnału, gdyby się okazało, że wkrótce i na infolinii przedłużenia umów z CYFRĄ+ będą zablokowane. W sumie i tak, w stosunku do warunków poprzedniej umowy, jestem teraz o 11 zł "do przodu", gdyż do tej pory płaciłem miesięcznie 83 zł wraz z Multiroom'em. Opcji "HD Optimum" (tej z Animal Planet HD) nie chcieli dać gratis. Trudno. Z tej opcji nie zrezygnuję, bo Animal Planet HD jest jednym z najczęściej oglądanych przeze mnie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Superpremium+darmowa dzierżawa PACE 500. Umowa do 31.03 br. Zarejestrowane wypowiedzenie. Wczoraj dzwonili do mnie z działu utrzymania klienta z propozycją zostania przy obecnej ofercie za 102 zł. Propozycję odrzuciłem. Poczekam na ofertę nc+ a jak nie będzie zadowalająca... Cóz... Trzeba będzie uśmiechnąć się do konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...