Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 28.02. Zadzwonili w środę jedyny raz ze swoimi warunkami, postawiłem im warunki z tego forum i otrzymałem:

C+optimum HD

HD Promo

PVR 500GB

MR

Filmoxy chyba na 7m.

MGM, nSport 6m.

umowa 18m.

Cena za wszystko 65zł,

mogę z 10zł wydzierżawić drugiego PVR, albo zakupić Sagemcom za 149zł.

To wszystko w wersji na 12m kosztowało by 62zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wczoraj 3 maila z tym jak jestem nie zadowolony z tego , że nie dostałem nsport i mgm i dzis prosze telefon. "witam z tej strony (imie nazwisko) pragne poinformowac ze cyfra+ przychilila sie do panskiej prosby i do umowy xxxxxx zostana dolaczone testowo 2 kanaly nsport oraz mgm bezplatnie na 6 miesiecy" . Uprawnienia dziś do wieczora bedą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, ale nie dali Ci Nsport i MGM na 6 miesięcy? Ani żadnych dodatkowych opcji typu Filmbox czy Cinemax?

No i PVR za 0zł mogłeś spróbować :D

 

Ja chyba jutro zadzwonie i zobaczę co mi zaproponują chociaż umowę mam do końca maja, więc pewnie to samo ale z 5zł drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia przedłużona na warunkach dziś:

 

Canal+Prestiż 143 PLN

PVR Pace 0 PLN

Multiroom 0 PLN

HBO GO 0 PLN

Mood (przez 6 m-cy) 0 PLN

Exxxtra 0 PLN

-------------------

Razem 143 PLN

 

Umowa na 18 m-cy, obecnie to chyba max co można wycisnąć za fulla.

Powiedział, że nie mają ofert z MGM ani n sport, że dopiero po fuzji. W sumie nie oponowałem bo mam n na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia i przedłużono na warunkach od dziś:

 

Canal+Optimum=71 zł

Hd Optimum promo=0 zł

PVR Pace=5zł

 

umowa na 18 miesięcy

jak dla mnie może być

Nie jest źle, ale nie dali Ci Nsport i MGM na 6 miesięcy? Ani żadnych dodatkowych opcji typu Filmbox czy Cinemax?

No i PVR za 0zł mogłeś spróbować :D

 

Ja chyba jutro zadzwonie i zobaczę co mi zaproponują chociaż umowę mam do końca maja, więc pewnie to samo ale z 5zł drożej.

 

spytałem sie o te 2 kanały ale ona powiedziała że nie są w ofercie ja mówiłem ze jako testy na 6 mc a ona nic nie wiedziała

co do filmbox i cinemax to ja nie chciałem sam zaproponowałem ale ona musiała sie konsultować ze swoim przełożonym hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia przedłużona na warunkach dziś:

 

Canal+Prestiż 143 PLN

PVR Pace 0 PLN

Multiroom 0 PLN

HBO GO 0 PLN

Mood (przez 6 m-cy) 0 PLN

Exxxtra 0 PLN

-------------------

Razem 143 PLN

 

Umowa na 18 m-cy, obecnie to chyba max co można wycisnąć za fulla.

Powiedział, że nie mają ofert z MGM ani n sport, że dopiero po fuzji. W sumie nie oponowałem bo mam n na kartę.

 

Ja pare dni temu przedłużyłem:

 

Canal+ PRESTIGE HD 133

PACE PVR HD 0

Multiroom 0

HBO GO 0

Exxxtra 0

 

Razem 133 PLN

 

Umowa na 18 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Informacja, która otrzymaliśmy dzisiaj z C+

 

"Ze względu na planowane wdrożenie nowych ofert dla naszych Abonentów, z dniem 1 marca zostanie wyłączona możliwość przedłużania Umów o Abonament. Wkrótce przygotujemy nowe oferty z korzystnymi promocjami."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja, która otrzymaliśmy dzisiaj z C+

 

"Ze względu na planowane wdrożenie nowych ofert dla naszych Abonentów, z dniem 1 marca zostanie wyłączona możliwość przedłużania Umów o Abonament. Wkrótce przygotujemy nowe oferty z korzystnymi promocjami."

Ponieważ mi się kończy umowa w maju i przedłużyć mogę od jutra poszedłem do swojego punktu/salonu jeszcze Cyfry+z zapytaniem czy przedłużenia są jeszcze aktualne.Otrzymałem odpowiedź,że tak do 14.03 co było skonsultowane w dniu dzisiejszym w centrum C+.Jak będzie okaże się jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wczoraj 3 maila z tym jak jestem nie zadowolony z tego , że nie dostałem nsport i mgm i dzis prosze telefon. "witam z tej strony (imie nazwisko) pragne poinformowac ze cyfra+ przychilila sie do panskiej prosby i do umowy xxxxxx zostana dolaczone testowo 2 kanaly nsport oraz mgm bezplatnie na 6 miesiecy" . Uprawnienia dziś do wieczora bedą :)

 

Umowa przedłużona na początku lutego dziś napisany drugi meil z prośbą o włączenie nSport i MGM, przed chwila telefon z zastrzeżonego że przychylają się do mojej prośby i od jutra włączaja te kanały na 6 miesięcy, także warto pisać :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, było do godz 15.00 potem przyszedł mail że od jutra koniec przedłużeń :-(

 

Ponieważ mi się kończy umowa w maju i przedłużyć mogę od jutra poszedłem do swojego punktu/salonu jeszcze Cyfry+z zapytaniem czy przedłużenia są jeszcze aktualne.Otrzymałem odpowiedź,że tak do 14.03 co było skonsultowane w dniu dzisiejszym w centrum C+.Jak będzie okaże się jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...