Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieco więcej szczegółów programowych dotyczących nowych kanałów CBS:

 

CBS Europa

Filmy: "13. piętro", "Blues tajniaków", "Bounty", "Cadillac Records", "Chartum", "Fisher King", "Hurt Locker w pułapce wojny", "Lektor", "Linia życia", "Miłość ma dwie twarze", "Nie mów jej, że to nie ja", "Po prostu miłość", "Pocztówki znad krawędzi", "Popierajcie swego szeryfa", "Przerwany szlak", "Tristan i Izolda", "W bagnie Los Angeles", "Wikingowie", "Za burtą".

 

CBS Action

Seriale: "4400", ""Diagnoza morderstwo", "Gliniarz i prokurator", "Gunsmoke", "Hawaii 5-0", "Jerycho", "Nocny kurs", "Smash cuts", "Star Trek", "Strefa mroku", "Twin Peaks", "Uśpiona komórka".

Filmy: "Diagnoza morderstwo: Miasto bez litości", "Gunsmoke 2: Ostatni Apacz", "Gunsmoke 3: Do ostatniego człowieka", "Jeden strzał zabija", "Mayday", "Przynęta", "Strach w ciemnościach".

 

CBS Drama

Seriale: "Detektyw w sutannie", "Dynastia", "Matlock", "Melrose place", "Powrót do Edenu", "Shogun"

Filmy: "Anioł w rodzinie", "Brzuszek Mary", "Chłopak na święta", "Cudze serce", "Człowiek, który uratował BN", "Księga Ruth", "Lalka Geralda", "Niezwykłe dziecko", "Porzucone serca", "Przebaczyć sercu", "Przelotna znajomość", "Rzymska wiosna Pani Stone", "Szczyt głodu", "Talizman szczęścia", "Więcej niż widzieć", "Wyznania siostry Kopciuszka", "Żona dla Mikołaja".

 

Źródło: informacje prasowe Chello Zone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta nie porywa, jednak jest o wiele ciekawsza niż dotychczasowa. Jak dla mnie warto sobie przypomnieć "Melrose Place", którego od czasów emisji w TVN wiele lat temu, nie można było uświadczyć w Polsce. "4400" to też dość ciekawa propozycja - co do "Hawaii 5.0" nie będę się wypowiadać, bo tego serialu nie znałem mimo, że jego nową wersję pokazywano w Universal Channel - być może to gratka dla tych, którzy go tam nie oglądali. "Star Trek" całkiem niedawno pokazywano w TV Puls, a "Jerycho" bodajże w TV4. Podczas gdy CBS Action wrzuca sporo ciekawych produkcji (pewnie też dlatego, że ciężko na kanale akcji emitować telenowele), to CBS Drama nie powala nowościami - w zasadzie część oferty to tak naprawdę to oferuje dziś Club TV, brytyjski odpowiednik ma bardziej zróżnicowany programming.

 

Porażająca jest kwestia nadawania programów w 4/3 - w większości ok, pojawi się wiele starych seriali, które nawet nie słyszały o trybie panoramicznym, jednak kilka innych nowszych pozycji powinno wymóc na na nadawcy zmienny format emisji obrazu. Imdb.com podaje, że nawet "Star Trek" z 1966 roku dostępny jest w 16/9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno? "Star Trek" w Pulsie leciał jeszcze przed wejściem Murdocha, to już ponad 4 lata xD Później emitował tę serię jeszcze AXN Sci-Fi, nie zmienia to faktu, że ta seria jest u nas dość mało znana. A co do 16:9 to musi być błąd, seria była kręcona w 4:3 i w takiej formie wydali ją na Blu-Ray (wcześniej HD-DVD - remastering współfinansowała Toshiba dla wypromowania tego formatu...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele ponad 3 lata temu rozpoczęli emisję tego serialu, kiedy się zakończył to nie wiem - to nie jest dla mnie niewiarygodnie długi okres. Co do formatu obrazu, to rzeczywiście może być błąd, bo gdy zagłębiłem się w szczegóły to celowo go nie przycięto w celu zachowania oryginalności serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...