Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie może nie.

A tak na prawdę jedynie CBS Reality pozostanie tym czym jest obecnie Zone Reality.

To tak jak VH1 Polska "zmienił się" w CC Family. Oficjalnie jest mowa o rebrandingu ale jak się przyjrzeć szczegółom to jest to wprowadzenie zupełnie nowego kanału w miejsce obecnie nadającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się te zmiany podobają, bo wygląda na to, że kanały będą ciekawe, a napewno ciekawsze od obecnej zawartości tych kanałów, których w ogóle nie oglądam.

 

Zwłaszcza czekam na "Dotyk Anioła", którego wszystkie odcinki nie zostały chyba do tej pory w Polsce wyemitowane, a to wbrew pozorom moim zdaniem BARDZO pouczający serial, jakich teraz jest już niestety niewiele...

 

Fajnie by było gdyby w tych kanałach pojawił się też równie pouczający serial "Ich Pięcioro", ale z tego co mi się kiedyś obiło o oczy to był serial "Fox`a", a nie "CBS"...

 

Właśnie, a może "Ich Pięcioro" leciało lub leci na naszych kanałach "Fox" lub "Fox Life", bo je też rzadko oglądam :D???

 

Z góry dzięki za info :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powstaną nowe kanały.

 

Zone Romantica ---> CBS Action

Zone Reality -------> CBS Reality

Club TV -------------> CBS Drama

 

Coś mi się tak wydaje, że będzie ciut inaczej.

Zone Romantica będzie CBS Drama, a CBS Action zostanie Club TV.

W newsie SATKuriera jest powtórzone dwa razy CBS Action...

 

Ale pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby w tych kanałach pojawił się też równie pouczający serial "Ich Pięcioro", ale z tego co mi się kiedyś obiło o oczy to był serial "Fox`a", a nie "CBS"...

CBS Drama w Wielkiej Brytanii emitowała "Ich pięcioro". To nie jest tak, że kanał emituje tylko seriale, które w USA emitowano na kanale CBS. W jego ramówce znajdują się też min. seriale od ABC, FOX-u czy NBC. Przynajmniej tak jest w WB - nie wiem jak będzie w Polsce, ale ma pojawić się na przykład "Dynastia", którą emitowano na ABC.

 

ZGMaster - Zone Romantica na pozostałych terytoriach zmieni się w CBS Drama. U nas wyjątkowo w CBS Action. Nie wiem z czego to wynika, ale wyraźnie to podkreślili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powstaną nowe kanały.

 

Zone Romantica ---> CBS Action

Zone Reality -------> CBS Reality

Club TV -------------> CBS Drama

 

 

Ciekawe, ale co mają wspólnego telenowele latynoskie z serialami sensacyjnymi?. Bo w końcu z Zone Romanticy, która od samego początku swojego istnienia nadaje telenowele powstanie kanał z serialami sensacyjnymi. Ja jakoś związku nie widzę, bo to są dwa różne kanały o zupełnie innej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411:

Jasne, że naturalnym "zamiennikiem" dla Zone Romantica byłby CBS Drama. I taka zamiana nastąpi w większości krajów, gdzie kanał Zone Romantica jest obecnie dostępny. Wyjątek stanowi Polska, bo tu sytuacja jest specyficzna:

- polskojęzyczna Zone Romantica to de facto samodzielny kanał, nadawany niezależnie od pozostałych wersji językowych (posiada inną ramówką etc.),

- za emisję polskojęzycznej ZR nie odpowiada Chello Zone, jak w przypadku wszystkich pozostałych wersji, a Chello Central Europe,

- poza Zone Romanticą i Zone Reality w Polsce nadawane są także dwa inne kanały, od lat nieobecne na pozostałych rynkach: Zone Europa i Club TV (Zone Club).

Stąd u nas ów rebranding przeprowadzony zostanie nieco inaczej, aczkolwiek mimo wszystko widać w tym pewną logikę:

- filmowo-serialową Zone Romanticę zastąpi również filmowo-serialowy (jakby nie patrzeć) CBS Action,

- adresowy do kobiecej widowni Club TV zostanie zastąpiony przez skierowany (mniej-więcej) do tej samej grupy widzów CBS Drama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Zawsze można uruchomić wersję SD, co nie powinno stanowić większego problemu ;) Z tego co się orientuję dystrybucją i opieką nad MGM (HD) w Polsce zajmowało się ITI. Czy w związku z przejęciem MGM przez Chello umowa z ITI ulega rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Polsce MGM nadaje w wersji HD, a w wielu analogowych kablówkach jest Zone Europa, która jest kanałem SD. Poza tym wczorajszy komunikat Chello Zone tylko pokazuje, że firma nadal nie zdecydowała co stanie się z Zone Europą.

 

No własnie zamiast Zone Europa mozna stworzyc wersje SD a kablówka które nie mają MGM HD zaproponowac od razu MGM HD. Dzieki temu jest wersja SD (Zone Europa) i HD. Pytanie tylko czy ramówki takie same czy dwie rózne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Chello (po raz kolejny) przeprowadza rebranding (tym razem z CBS) swoich stacji "w celu ujednolicenia portfolio" i zostawia niedobitka, który nie pasuje do innych. Najpierw nazwy nie były w ogóle do siebie podobne. Potem wprowadzili człon "Zone", i zamiast to utrzymać wyskoczyli z Club TV. Teraz zmieniają wszystko na CBS i znowu zostaje odmieniec - tym razem Zone Europa... Pomijam Extreme i (Polsat) JimJam, bo ich nigdy nie ruszano, a zresztą mają dość odmienny profil od reszty kanałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...