Skocz do zawartości

Filmy - jakie warto obejrzeć?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
"PSY" reżyserii Pasikowskiego są dobre, wiem, oklepana klasyka, ale aktualnie nie ma prawie już w polskich produkcjach dobrego, aktorskiego rzemiosła, jakie jest w tym filmie :D polecam

 

W ostatnich miesiącach niemal bez przerwy napotykam się na tę produkcję. Najczęściej w TVP HD.

 

//

 

Ja od siebie polecam klasyk w reżyserii Alana J. Pakuli pt. Syndykat zbrodni (1974).

 

Znakomity thriller. Spodoba się zwłaszcza wyznawcom teorii spiskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wczoraj obejrzałem film ,,W sieci wspomnień". Głównego bohatera tego filmu grał Steve Austin.Film leciał na kanale TV4 o godz:22:05.A to opis filmu:

Bohater traci pamięć. Stopniowo odkrywa, że miał kochającą rodzinę i odnosił sukcesy w ringu jako zapaśnik. Uświadamia sobie także, co się stało z najbliższymi mu osobami oraz z jego obiecującą karierą. Życiu byłego sportowca grozi niebezpieczeństwo. Jego tropem podążają rosyjscy mafiosi, a także agent FBI Mason Reese.

źr.:telemagazyn.pl

 

Czas trwania: 115 minut

Gatunek: Film sensacyjny

Produkcja: Kanada/USA

Reżyseria: Robert Lieberman

Rok produkcji: 2010

 

Ocena:7/10 (Film wciągający.Świetna gra aktorska wszystkich bohaterów.Pełno w nim akcji.Trzeba bardzo się skupić,aby załapać o co chodzi w tym filmie.Niespodziewane zakończenie.Ale nie będę pisał dokładnie jakie,aby nie spoilerować.Film na pewno godny polecenia i zachęcam każdego to obejrzenia go).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czekam na premierę tego filmu: http://www.youtube.com/watch?v=IrI_5bSytxw To "Służby specjalne" Te 10min. mnie powaliło, mam nadzieję, że 2h w kinie również będzie ciekawe. To taki mój "must see" Może ktoś był z was na pokazie przedpremierowym i podzieli się wrażeniami? W kinach dopiero od 3 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Polecam obejrzeć film "Port Lotniczy" . Niby widać upływ czasu bo film jest z 1970 roku, ale z drugiej strony też nie widać, że to stary film, który może niektórych odrzucać od oglądania. Bardzo mi się przyjemnie ten film oglądało, nieźle zrealizowany, choć parę niedociągnieć oczywiście było. Fabuła dotyczy zamieci na lotnisku i pasażera z bombą w samolocie. Można sobie zobaczyć jak to było prawie 50 lat temu z tymi sprawami, choć oczywiście film to czysta fabuła. Bardzo podobała mi się rola staruszki grana przez Helen Hayes. Moim zdaniem słusznie za tą rolę dostała Oscara. 

 

Film będzie można obejrzeć dziś o 15:20 w Metro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polecam film "Wonder Woman". Oglądałem wczoraj i jestem pozytywnie zaskoczony. Ciekawa fabuła i piękna aktorka w roli głównej.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym itp. wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam obejrzeć film "Fences"/ "Płoty", który był wyświetlany w tym roku po gali rozdania Oscarów.

Jest to historia o afroamerykaninie należącyn do klasy robotniczej, starającyn się utrzymać rodzinę i pokonać uprzedzenia rasowe.

Film zgarnął cztery nominacje do Oskara, a Viola Davis zgarnęła statuetkę, oraz Złotego Globa za rolę drugoplanową.

 

"Bękarty wojny"

Pewnie jest kilka osób, które nie oglądały tego filmu.

Grupa specjalnego oddziału do walki z nazistami zwana "bękartami wojny", pod dowództwem porucznika Aldo Raine'a (Brad Pitt), wypowiada krwawą wojnę swoim wrogom. Znakiem rozpoznawczym nowego zespołu jest bestialskie traktowanie ciał niemieckich żołnierzy. Oddział porucznika otrzymuje specjalne zadanie wyemilinowania nazistowskich oficerów. W międzyczasie, właścicielka kina Shosanna (Mélanie Laurent), Żydówka, której rodzina została rozstrzelana przez żołnierzy pułkownika Hansa Landa (Christoph Waltz), planuje zemstę na oprawcach.

Genialne dialogi, zabawne sytuacje, oraz II Wojna Światowa w tle wydarzeń z filmu. Polecam z całego serca.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...