Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

otrzymałem odpowiedź że opcja na weekend została włączona.

I pytanie:z wcześniejszych postów wynika że trzeba czasami do nich dzwonić i dopiero wtedy włączają.

Dokładnie kiedy włączają: Czy od razu włączają w Piątek o 24.00

i jeszcze pytanie czy nawet jeżeli by nie działało i zrobię reaktywację w ICA czy będzie działać.

 

z góry dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze włączają dokładnie o północy - czasami może to nastąpić nawet w sobotę rano, ale przeważnie w nocy z piątku na sobotę. Jeśli Ci napisali, że opcja zostanie włączona to moim zdaniem nie ma sensu dodatkowo dzwonić w tej sprawie do CTA. Gdyby jednak z jakiś powodów nie przesłali uprawnień na Twoją kartę w najbliższy weekend to wtedy możesz złożyć reklamację i opcja zostanie uruchomiona w terminie późniejszym (np. w przyszły weekend).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie znaczy, jak twierdziles wcześniej, że nie ma możliwości podłączenia podstawowego [ lub cinemaxa ] do powitalnego w ramach 48h !

Przyczyna musi być stricte techniczna, więc nie wylewaj źalów na forum, tylko wybierz nr boku i załatw sobie sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy teraz jako opcję w programie 48h można wziąć Canal+HD lub HBO HD? Bo od sierpnia to są pojedyncze opcje.

Drugie pytanie: jest tak, że mając dany pakiet w ramach programu 48h można wziąć pakiet o jeden stopień wyższy. Jaka zatem jest aktualna hierarchia pakietów? No bo trochę się namieszało, np. który pakiet jest wyższy, Optimum HD czy Kompakt HD+, Kompakt HD czy Optimum? Czy tu kryterium jest tylko cena czy może pakiety z serii Kompakt i Optimum lecą równolegle?

I ostatnie: czy Prestiż HD+ jest nadal wykluczony z tego programu?

Dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu otrzymałem odpowiedź na podobne pytanie zadane poprzez fomularz e-mail ze strony Cyfry+:

 

Witam.

Jestem abonentem pakietu Podstawowy+. Po repakietyzacji jest to pakiet Kompakt. W związku z powyższym proszę o podanie wszystkich możliwych opcji z których mogę sobie wybrać jedną i włączyć ją w ramach "Projektu 48H".

Pozdrawiam...

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że ma Pan możliwość ze skorzystania z Projektu 48 godzin. Umożliwia on Abonentom zapoznanie się z ofertą programową wyższego Pakietu lub jednej wybranej Opcji Premium lub/Dodatkowej w czasie jednego weekendu. Może Pan skorzystać z odbioru pakietu Optimum lub Opcji: HBO lub FILMBOX lub CINEMAX.

 

Może Pan wybrać jeden pakiet lub opcję. Możliwość oglądania dodatkowych kanałów będzie od 00.00 w sobotę do 24:00 w niedzielę. Jeśli chciałby Pan skorzystać z tej oferty proszę o informację w wiadomości zwrotnej, bądź kontakt z Centrum Telefonicznym Abonentów pod nr telefonu:

 

0 801 066 066

 

22 310 45 45

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Katarzyna O.

Dział Relacji z Abonentami

Jak widać w ramach PROJEKTU 48 GODZIN nie ma możliwości włączenia opcji HBO HD do "gołego" pakietu KOMPAKT. Nie ma również możliwości aktywacji pakietów KOMPAKT HD i KOMPAKT HD+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdybyś miał Kompakt HD lub stary HD Mix to wtedy by przeszło. Bo HBO HD i Canal+HD jest obecnie tylko do pakietów z HD.

Czyli jako wyższy w stosunku do pakietu Kompakt potraktowali pakiet Optimum. Przez analogię można sobie resztę dopowiedzieć. Choć z drugiej strony co konsultant to może być inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W srodę przez internet zamówiłem w ramach Projektu 48 h (mam obecnie kompakt) opcję canal plus. Odpisali że aktywują. Dzis rano w sobotę nie działa. Dzwonię do nich mówią że już robi reaktywację. Po 2 godzinach nie działa dalej. Dzwonię znów. Mówią mi że ktoś zapomniał załączyć. Po 20 minutach zaczęło chodzić. Trochę to nie w porządku żeby tyle razy się upominać o coś co aktywowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...