Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko premium, bo mozna tez posmakowac wyzszego pakietu (Kompakt--->Optimum na przyklad). Nie wiem czy ktos nie dopelnil ale sam juz 3 razy korzystalem z Opcji 48h i nigdy mi sie nie zdarzylo aby ktos zadzownil i zaproponowal mi dana opcje lub podwyzszenie pakietu na stale wiec chyba jednak haczykow nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już jest decyzja abonenta czy skorzysta na stałe z pakietu/opcji czy nie. Nie ma w cyfrze zasady że abonenci którzy korzystają z akcji 48H są obdzwanianii z propozycją upgrade'u. Jeśli komuś się spodoba to dzwoni i zmienia pakiet/podłącza opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z tej opcji już 4 razy, i nigdy nie zdarzyło mi się aby ktoś do mnie dzwonił w sprawię dodania dodatkowych pakietów lub zmienienia opcji abonamentowej..

 

W ramach 48h wziąłem HBO 25 i 26 grudnia.

Już 28 grudnia miałem telefon od Cyfry z próbą namówienia mnie do wzięcia HBO na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z tej opcji już 4 razy, i nigdy nie zdarzyło mi się aby ktoś do mnie dzwonił w sprawię dodania dodatkowych pakietów lub zmienienia opcji abonamentowej..

 

W ramach 48h wziąłem HBO 25 i 26 grudnia.

Już 28 grudnia miałem telefon od Cyfry z próbą namówienia mnie do wzięcia HBO na stałe.

 

Ja zanim jeszcze wziąłem opcje 48h to dostałem taką propozycje chyba 2 razy :)

Pierwsza dotyczyła HBO, następna podwyższenia pakietu :D, ale przecież cyfra nie śpi i wyrywkowo wybiera sobie abonentów aby ich kusić dodatkowymi kanałami :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy jest sens obecnie włączać opcję 48h skoro od 15 stycznia wchodzi przecież promocja dzięki której wszystkim podniosą pakiety na 1 miesiąc. Rzecz jasna zależy jaki kto ma pakiet, bo niekoniecznie dostanie się to co by się chciało. Ale lepiej opcję 48h zachować na czas po promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już drugi tydzień z rzędu nie włączyli mi HBO. Poprzednio odpisali na reklamację, że awaria serwera odpowiedzialnego za przesyłanie uprawnień. Teraz to samo? A może oni cichaczem wycofują się z tego projektu bo za dużo ludzi już korzysta?

PS. tylko nie odpisujcie abym zreaktywował kartę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu zamówiłem C+ na weekend. Niestety nie został włączony. Wykonałem wiele telefonów do Cyfry, przesyłali mi kilkakrotnie uprawnienia, niestety nic to nie dało. Moja reklamacja została uwzględniona i przedwczoraj poinformowano mnie, że zostanie mi włączony C+ na pięć dni. Jak można się było spodziewać nie został włączony, znów dzwoniłem, znów zostały mi uprawnienia przesłane.... i dalej nic. Poradzono mi, abym poszedł do dystrybutora i wymień kartę. Czy rzeczywiście nie ma innego wyjścia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
Dwa tygodnie temu zamówiłem C+ na weekend. Niestety nie został włączony. Wykonałem wiele telefonów do Cyfry, przesyłali mi kilkakrotnie uprawnienia, niestety nic to nie dało. Moja reklamacja została uwzględniona i przedwczoraj poinformowano mnie, że zostanie mi włączony C+ na pięć dni. Jak można się było spodziewać nie został włączony, znów dzwoniłem, znów zostały mi uprawnienia przesłane.... i dalej nic. Poradzono mi, abym poszedł do dystrybutora i wymień kartę. Czy rzeczywiście nie ma innego wyjścia?

 

Witam.

Pomoże tylko i wyłącznie wymiana karty (jak mniemam posiadasz starą wersję z szarą szatą graficzną).

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dwa tygodnie temu zamówiłem C+ na weekend. Niestety nie został włączony. Wykonałem wiele telefonów do Cyfry, przesyłali mi kilkakrotnie uprawnienia, niestety nic to nie dało. Moja reklamacja została uwzględniona i przedwczoraj poinformowano mnie, że zostanie mi włączony C+ na pięć dni. Jak można się było spodziewać nie został włączony, znów dzwoniłem, znów zostały mi uprawnienia przesłane.... i dalej nic. Poradzono mi, abym poszedł do dystrybutora i wymień kartę. Czy rzeczywiście nie ma innego wyjścia?

 

Witam.

Pomoże tylko i wyłącznie wymiana karty (jak mniemam posiadasz starą wersję z szarą szatą graficzną).

 

Pozdrawiam,

Adam

 

Jak się okazało wymiana karty nie była wcale konieczna. Nie chciało mi sie tego robić dla kilku dni z kanałem, więc odpuściłem. Po jakimś czasie okazalo sie, ze został mi przyznany canal plus na cały miesiąc! I uprawnienia same sie pobraly bez niczyjej interwencji. Dowiedziałem sie o tym przypadkiem przerzucajac kanały. Podsumowując, karta była dobra, a wszystkie zapewnienia konsultantów o konieczności jej wymiany błędne, dostałem niezły gratis ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...