Jump to content

Edd

Users
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Edd

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Edd

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Ja mam divisio +2 karty air + jedna po kablu. U mnie też były zacinki. 2 minuty działania i zwiecha. Po resecie to samo 2 minuty i zwiecha i tak w kółko. Pomajstrowałem trochę i w Arivie zmniejszyłem taktowanie karty. Nie wiem czy to było przyczyną ale od tego czasu działa jak należy.
 2. Edd

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Właśnie mnie dopadła świńska grypa. Sytuacja taka: Splitter Divisio Dekodery: Ariva 102, Moduł Alpha Crypt oraz biały Nbox na Enigmie. Oprócz tego mam Pace (zainfekowany, odłączony ale tymczasowo wraca do łask). Czy da się (rzecz jasna oprócz Pace) przywrócić toto do życia by działało na splitterze ? Poczytałem trochę wstecz i doczytałem, że może ew. pomóc zmiana oprogramowania splittera, ale przecież na Divisio od dawna nie było nic nowego w tej kwestii chyba. Przynajmniej jak zerkam na ich stronę www. Więc ta opcja jest chyba nierealna. Ewentualnie pozostaje więc bloker (tak najczęściej jest to nazywane w necie, inna spotykana nazwa to aktywator) W kwestii innych rozwiązań sprzętowych na wiodącym portalu aukcyjnym nie ma jednak za bardzo w czym wybierać, bowiem znalazłem raptem kilka ofert, wszystkie ca.100 PLN. Czy możecie polecić konkretnie któryś z modeli blokerów ? Czy wystarczy jeden bloker do splittera, czy dekodery tez muszą mieć swoje i jaka jest szansa, że na Divisio znów będzie jasno ? A jeśli nie splitterze, to przynajmniej na module AlphaCrypt ?
 3. Witam Posiadam telewizor Sony Kd-55xd7005 oraz splitter Diviso i do tego Cameleona od nc+ Wiem, że teraz nie ma pogody na inny sprzęt niż ten oferowany przez nc+ ale chciałbym mimo wszystko kupić do tego telewizora moduł, który rzecz jasna by działał ze splitterem. Biorąc pod uwagę, że Diviso obsługuje moduły: ASTON V2.0, V2.02, V2.17, V2.18, V2.20, V2.23, V2.25, V2.26, ASTON 1.05 CONAX, VIACCESS, REALITYCAM 2, REALTYCAM 4+ ZETACAM, ICECRYPT, XCAM, MATRIX REBORN DRAGON, T-REX, POWER CAM DIABLO CAM (informacja skopiowana z oferty na wiodącym portalu aukcyjnym) Jaki więc mogę kupić moduł by działał z moim splitterem do nc+? Najlepiej by się jakoś specjalnie nie wykosztować.
×