Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wysłałem e-mail z prośbą o uruchomienie na ten weekend opcji 48h posiadam pakiet Optimum oraz Pakiet Canal+ opcje jakie dostałem do wyboru to:

- opcji HBO

- opcji FILMBOX

- opcji CINEMAX.

i nie było najmniejszego problemu.

Więc potwierdzam projekt 48h nadal funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem następującą odpowiedź odnośnie projektu 48 GODZIN:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że po ostatnim przedłużeniu Umowy brak jest możliwości skorzystania z wspomnianego projektu.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Maciej K.

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś wysłąłem pytanie czy moge właczyc powyższą opcje.ciekawe co mi odpowiedzą.umowę ma od 1 lutego.zobaczymy co z tego wyniknie.

 

edit : otrzymalem właśnie taka odp:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Projekt 48h umożliwia zapoznanie się z ofertą programową wybranej opcji w czasie jednego weekendu. Może Pan skorzystać z odbioru jednej z opcji: CANAL+, HBO, FILMBOX, CINEMAX lub 5XHD.

 

Dodatkowe kanały będą dostępne od godziny 00.00 w sobotę do 24:00 w niedzielę.

 

także działa nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, i wtedy Opcja 48h przejdzie do historii... :(

A swoją drogą, nie jest powiedziane, że z czasem wszyscy przejdą na "nową" ofertę. Jak będzie mi się umowa kończyć to nie będę mógł już jej ponownie przedłużyć na podobnych warunkach? Chodzi mi o np. 13-miesięczną umowę i zniżkę na abonament w wysokości np. 30%, jak mam obecnie. :roll:

No, ale to nie o tym jest ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 0:00 maiłem mieć uruchomioną opcje 48H na HBO.Do tej pory nie działa..Kanały HBO kodowane-próbowałem reset , ust fabryczne i tp.nic nie pomaga.Czy jest mozliwość że nie załączyli mi tej opcji?Otrzymałem maila ostatnio że:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż 20 sierpnia 2011 roku o

godzinie 00 : 00 na okres 48 godzin uzyska Pan bezpłatny dostęp do opcji

HBO.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

......

czy ewentualna reklamacja bądź coś podobnego wchodzi w gre?

 

edit o 7 rano pakiet został właczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Opcja 48h działa tylko dla abonentów, którzy mają "starą" ofertę, natomiast jest niedostępna dla abonentów z "nową" ofertą.

 

A jezeli mi sie konczy umowa z koncem wrzesnia i chce zamowic premium na weekend 1-2 pazdziernika to wlacza mi jeszcze jezeli zglosze pod koniec wrzesnia opcje 48h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Podpisałem wczoraj umowe z Cyfra+ na pakiet kompakt na okres 23 miesiace (3 miesiace gratis-rachunek od innego operatora).Wysłałem dzisiaj e-mail o włączenie projektu 48h na canal+ na najbliższy weekend.Otrzymałem info zwrotne , że w przypadku Pana kontraktu, brak jest możliwości skorzystania z wspomnianego projektu.Pytanie czy jest sens dzwonić na cyfry+ i próbować aby włączyli w/w projekt lub inny podobny?.Wyczytałem,że zależy na jakiego trafi się kolsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czy kiedykolwiek w Umowie było wspomniane o tej opcji???. Ja dowiedziałem się o niej pocztą pantoflową i wielokrotnie w ub. latach korzystałem.

Obecnie także na umowie z VI.2010 . Mam też umowę z VI.2011 i we wrześniu z okazji wyłączania opcji zagadałem (z wyraźnym podkreśleniem daty umowy) o tę promocję.

Konsultant zapewnił (rozmowa nagrana), że mogę z niej korzystać (z licznych postów mowiących o odmowie raczej trafiłem na niedoinformowanego z CTA), ale na początku grudnia zamierzam zamówić opcję, więc powiążę to z opcją 48h.

Liczę, ze wtedy się wyjaśni czy zakaz jest obligatoryjny czy jest ta uznaniowość konsultanta.

Realnie pogodziłem się już z myślą, że ta opcja przeszła już do historii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przed chwilą tel do cyfry+ z zapytaniem o projekt 48h-odbiera miły męski głos przedstawia sie -nie pamietam imienia -proszę poczekać sprawdzę ale nie powinno byc problemu gdyż ma pan nową umowę(zawarłem 07.11.2011rok pakiet kompakt 36 zł i 3 miesiące gratis-rachunek od innego operatora).Po chwili- jakie programy mamy panu załączyć na najbliższy weekend odp-CANAL+.Bardzo proszę zaznaczam w systemie i ma pan załączony projekt na najbliższy weekend CANAL+.Podziękowałem. :brawo::brawo::brawo::jupi: .

I co wy na taki obrót sprawy-podobno nie ma projektu 48h od połowy 2011roku jak niektórzy pisali. :/:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...