Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz pakiet Optimum+ Canal+ i HBO to możesz skorzystać z następujących wariantów w opcji 48h

-opcja Filmbox,

- opcja Cinemax,

- opcja 5x HD (Animal Planet HD, National Geographic HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVN HD),

- opcja Premium HD (warunkiem skorzystania z tej opcji jest posiadanie dołączonych CANAL+ oraz HBO),

Oraz oczywiście wyższy pakiet. :smile:

Dla pewności napisz do nich wtedy dowiesz się na pewno co Ci przysługuje w ramach tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem abonentem C+ od miesiąca, skorzystałem z oferty dla abonentów przechodzących z innych tv, umowę podpisałem na pakiet kompakt. W dniu wczorajszym wysłałem e-mail do cyfry z prośbą o włączenie projektu 48h na weekend 7-8.05.2011r. Dziś dostałem odpowiedz

 

,,Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że propozycja, z której Pan skorzystał podczas podpisania Umowy, aktualnie nie przewiduje dodatkowych ofert promocyjnych, w tym Projektu 48H.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji."

 

Czy to oznacza, że nie mogę skorzystać z tej oferty? Poprosiłem o włączenie na weekend pakietu optimum. Czy Pani która mi odpisała ma rację? jakie są wymagania do włączenia ,,projektu 48h"? Dodam, iż nigdy wcześniej nie korzystałem z tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem ponownie do pani z C+ z prośbą o uzasadnienie. Odpowiedz jest następująca: ,,Oferta 48h nie dotyczy klientów przechodzących z innych platform i pana umowa jej nie dotyczy przez cały okres jej trwania". Czy Pani ma rację??? Czy ktoś z przechodzących z innych tv skorzystał już z oferty ,,projekt 48h"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci, którzy korzystają z nowych pakietów (np. Canal+Optimum, Canal+Kompakt itp.) do odwołania nie będą mogli korzystać z projektu 48h. Nie ma znaczenia, czy korzystają teraz z darmowych miesięcy, czy nie.

Mam Canal+ Start. Wysłałem pytanie co mogę włączyć w ramach Opcji 48h. Oto odpowiedź:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że ma Pan możliwość ze skorzystania z Projektu 48 godzin.

Umożliwia on Abonentom zapoznanie się z ofertą programową wyższego Pakietu lub jednej wybranej Opcji Premium lub/Dodatkowej w czasie jednego weekendu. Może Pan skorzystać z odbioru pakietu Kompakt lub Opcji: FILMBOX lub CINEMAX. (...)"

A więc można w nowych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki torre24.

Mi też się tak wydawało, że każdy może skorzystać z tej opcji.

Przecież to nie jest opcja dodatkowa, tylko opcją nieodpłatną która nie ma wpływu na pakiet z którego obecnie korzystamy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie.

Zawsze można uargumentować to ciekawością ramówki nowego kanału/kanałów.

Myślę, że cyfra tego nam nie zrobi, ale jeśli chciałaby to na pewno nikogo o tym nie powiadomi i będzie to "niespodzianka".

Fajnie od czasu do czasu skorzystać z tej opcji i sprawdzić nowe kanały w wyższym pakiecie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reddevil

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że Canal+ w tym projekcie nie jest udostępniany w wersji HD (przynajmniej wcześniej tak było). Nie słyszałem o żadnych zmianach w tym projekcie.

@borzo60

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/abonenci.html

Wchodzisz w ten link i po prawej stronie masz okno/opcję "Kontakt dla abonentów". Klikasz w "otwórz formularz" a reszta po staremu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...