Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że wiesz kolego puszczyk, że takie działanie - tj. rezygnacja z opcji z końcem miesiąca a potem podłączanie jej 2 dnia kolejnego miesiąca jest sprzecznie z regulaminem cyfry+? Co prawda, takie rzeczy przechodzą, ale zasadniczo nie powinny. Cyfra+ nie jest w stanie na chwilę obecną kontrolować w 100% tego, co i kiedy abonenci podłączają przez ica - nie mają sposobu, żeby zablokować możliwość dołączenia danej opcji w zależności od tego, kiedy klient ją odłaczyłł. Jednak konsultanci mają przykazane, żeby w takich sytuacjach odmawiać podłączenia "od teraz" i informować o możliwości podłączenia od nowego miesiąca. Oczywiście wszędzie są ludzie leniwi, którym się nie chce sprawdzać, kiedy ostatnio abonent miał daną opcję i czy jest uprawniony do ponownego podłączenia. "Lenistwo" to jest wsparte również niewiedzą niektórych konsultantów a także prowizją od podłączenia opcji. Otóż konsultanci mają (grosze, ale jednak) od każdej podłączonej opcji, nieważne czy sami namówili klienta, czy to on chciał. Przynajmniej tak to było jeszcze całkiem niedawno.

Jednak, czasem to ktoś sprawdza (w końcu mają i od tego ludzi) i czasem wyłapują takie "nielegalne" podłączenia i wtedy wyłączają opcję i wpisują klienta na "czarną listę" kombinatorów - a po znalezieniu się na takiej liście obowiązują szczególne procedury przy zmianie pakietu/opcji. Znaleźć się na takiej liście nie jest łatwo - ale jeżeli ktoś nagina regulamin nagminnie...

Tak więc po pierwsze nie ma się co chwalić naciąganiem procedur już poza obowiązujący regulamin, a po drugie tylko czekać, aż ktoś to wychwyci i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie boje się trochę przez ICA. Symulacja pokazuje mi po wybraniu opcji jakieś inne płatności (widocznie mam za dużo rabatów), które kompletnie nie pokrywają mi się.

 

@C2009

Co do regulaminu to proszę pokaż mi, w którym punkcie Cyfra zabrania takich działań, bo jakoś nie znalazłem. Gdyby chcieli ukrócić kombinowanie to wystarczy wprowadzić płatność już od 1 miesiąca i policzyć zgodnie z regulaminem tyle, ile dni pozostało do końca danego miesiąca. A jednak sama umożliwia kombinowanie, więc nie rozumiem dlaczego miałbym z tego nie skorzystać!

A o "czarnej liście" pierwsze słyszę , więc nie wierze w takie groźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg regulaminu każda zmiana pakietu jest wprowadzana od nastepnego miesiąca. Nieważne czy mówimy o podłączeniu czy odłączeniu opcji. Cyfra idzie na rękę abonentom i zwiększając pakiet, włącza go od dnia zgłoszenia. Potwierdzam jednak że jak ktoś nagminnie nagina możliwości które daje Cyfra w kestii zmiany pakietu (odłącza i 2. dnia miesiąca znowu włącza) to wychodzi to w raportach i albo naliczana jest pełna opłata za miesiąc w którym nastąpiło dołączenie tej opcji, albo zmiana planowana jest od następnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja OS włączam tym sposobem od ponad roku, a podczas przedłużania umowy jak chciałem aby dali mi Orange Sport na całą umowę po 5 zł to konsultant powiedział że niestety na OS niema możliwości dać mi zniżki, i dodał że przecież i tak płaci pan 5 zł z tego co widzę w systemie i powiedział że to narzazie jedyny sposób abym płacił za OS 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie cos nie przejdzie Symulacja :

Zamawiamy 2.III

Rezygnujemy 30.IV => zaplacimy 10zl za III i IV

Podpisujemy 2.V

Rezygnujemy 30.VI => zaplacimy 10zl za V i VI

 

Pozatym ja w pierwszy weekend Lutego korzystal z opcji 48h na HBO nie dolaczyli mi w sobote rano wiec zadzwonilem wyslali jeszcze raz uprawnienia a HBO dalej smiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Carlito3m - opcja 48h jest tylko na weekend, musisz zgłosić najpóźniej (chyba) do piątku przed weekendem. Projekt 48 H nie jest dostępny w weekendach w których 1 dzień miesiąca przypada na sobotę, niedzielę lub poniedziałek.

France TV i Relaxxx nie są dostępne w tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...