Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie włączyłem na weekend pakiet Komfortowy + mam go włączonego od 8.00 rano.. :jupi:

Tylko czemu oni piszą że jest dostępny od północy jak o 7.00 miałem dalej Podstawowy+

 

 

Jak masz C+ to przy odpuszczeniu co dwa miesiące jednego dnia, masz Orange Sport za 5 zł miesięcznie przez całą umowę, więc to chyba nie jest straszny koszt?:>

 

@puszczyk

Czyli że jak zamówię Orange Sport np. 3 marca to zapłacę za nie 5zł ? a nie 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz powiedzmy Orange Sport 2 marca to cały marzec masz za darmo a zapłacisz dopiero w kwietniu 10zł. W kwietniu rezygnujesz z opcji i zamawiasz znowu np. 2 maja i znowu masz miesiąc za darmo. Dlatego średnio wychodzi po 5zł

 

Z tego co wiem, to tak nie przejdzie. Musisz mieć chyba 2 tygodnie karencji pomiędzy poszczególnymi zamówieniami. Tzn jak rezygnujesz w jednym miesiącu z opcji, to ponownie możesz ją zamówić dopiero w okolicach 15-go następnego miesiąca. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz powiedzmy Orange Sport 2 marca to cały marzec masz za darmo a zapłacisz dopiero w kwietniu 10zł. W kwietniu rezygnujesz z opcji i zamawiasz znowu np. 2 maja i znowu masz miesiąc za darmo. Dlatego średnio wychodzi po 5zł

 

Z tego co wiem, to tak nie przejdzie. Musisz mieć chyba 2 tygodnie karencji pomiędzy poszczególnymi zamówieniami. Tzn jak rezygnujesz w jednym miesiącu z opcji, to ponownie możesz ją zamówić dopiero w okolicach 15-go następnego miesiąca. Pozdrawiam.

Bez problemu"przejdzie" :wink:

Umożliwia to ICA-modyfikacja pakietu.

Tylko rezygnacja-wyłączenie, telefonicznie trzeba zrobić.

właczasz 1 dnia miesiąca oglądasz za darmo,w następnym miesiącu płacisz za zamówiony pakiet-kanał i rezygnujesz z końcem miesiąca/opłaconego.

W następnym miesiącu,już 1 dnia, w ICA możesz włączyć co chcesz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za bardzo boję się cokolwiek zmieniać przez ICA, bo jak wcisnę symulacja to za abonament wychodzą mi o wiele większe płatności (np. za Orange Sport liczy mi 14zl a nie 10zl). Czy wy też tak macie i nie powinienem się tym przejmować? Czy może lepiej zmieniać opcje telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz powiedzmy Orange Sport 2 marca to cały marzec masz za darmo a zapłacisz dopiero w kwietniu 10zł. W kwietniu rezygnujesz z opcji i zamawiasz znowu np. 2 maja i znowu masz miesiąc za darmo. Dlatego średnio wychodzi po 5zł

 

Z tego co wiem, to tak nie przejdzie. Musisz mieć chyba 2 tygodnie karencji pomiędzy poszczególnymi zamówieniami. Tzn jak rezygnujesz w jednym miesiącu z opcji, to ponownie możesz ją zamówić dopiero w okolicach 15-go następnego miesiąca. Pozdrawiam.

Bez problemu"przejdzie" :wink:

Umożliwia to ICA-modyfikacja pakietu.

Tylko rezygnacja-wyłączenie, telefonicznie trzeba zrobić.

właczasz 1 dnia miesiąca oglądasz za darmo,w następnym miesiącu płacisz za zamówiony pakiet-kanał i rezygnujesz z końcem miesiąca/opłaconego.

W następnym miesiącu,już 1 dnia, w ICA możesz włączyć co chcesz. :wink:

 

Kol. w ten sposób nie próbowałem, ale zmieniając 1-go dnia danego miesiąca na wyższy pakiet lub dokładając opcję dodatkową - masz je aktywne przez cały miesiąc (więc odnoszę wrażenie, że będziesz wtedy musiał za to zapłacić), bo tylko niepełny miesiąc jest bezpłatny (od 2-go). Coś nie przekonuje mnie to co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz powiedzmy Orange Sport 2 marca to cały marzec masz za darmo a zapłacisz dopiero w kwietniu 10zł. W kwietniu rezygnujesz z opcji i zamawiasz znowu np. 2 maja i znowu masz miesiąc za darmo. Dlatego średnio wychodzi po 5zł

 

Z tego co wiem, to tak nie przejdzie. Musisz mieć chyba 2 tygodnie karencji pomiędzy poszczególnymi zamówieniami. Tzn jak rezygnujesz w jednym miesiącu z opcji, to ponownie możesz ją zamówić dopiero w okolicach 15-go następnego miesiąca. Pozdrawiam.

Bez problemu"przejdzie" :wink:

Umożliwia to ICA-modyfikacja pakietu.

Tylko rezygnacja-wyłączenie, telefonicznie trzeba zrobić.

właczasz 1 dnia miesiąca oglądasz za darmo,w następnym miesiącu płacisz za zamówiony pakiet-kanał i rezygnujesz z końcem miesiąca/opłaconego.

W następnym miesiącu,już 1 dnia, w ICA możesz włączyć co chcesz. :wink:

 

Ad1. - Mylisz się. Musi być dwa tygodnie przerwy albo zapłacisz normalną stawkę. Przerabiałem to na sobie. Zajrzyj tutaj...

Ad2. - Nawet jeśli uda Ci się włączyć ponownie opcję w ICA to i tak system naliczy opłatę jeśli nie odczekasz dwóch tygodni od poprzedniego wyłączenia tej opcji.

Ad3. - Jeśli włączysz jakąś opcję pierwszego dnia danego miesiąca to już za ten miesiąc zapłacisz pełną stawkę, nawet jeśli to robisz po raz pierwszy.

 

ps. - Proponuję poczytać trochę więcej informacji na ten temat. Wszystko jest na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba miałeś pecha, ponieważ "jadę" na opcji z włączeniem drugiego dnia miesiąca i rezygnacją przez telefon już dłuższy czas i nigdy mi nie naliczyło 10 zeta za każdy miesiąc tylko co dwa. Co daję średnią 5 zł za jeden miesiąc.

 

Skoro tak piszesz to spróbuję ponownie wykonać taki manewr bo może rzeczywiście miałem pecha. Na początku marca i tak włączam Orange Sport bo rusza liga.

 

ps. Jeśli możesz to napisz:

- W jaki sposób wyłączasz daną opcję (telefonicznie czy przez email) i którego dnia danego miesiąca to robisz ?

- W jaki sposób włączasz ponownie tą samą opcję po kilku dniach (telefonicznie, przez email czy z poziomu ICA) ?

 

Dzięki za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...