Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz z projektu48 skorzystałem w weekend 13-14.02. Jako, że można z tego skorzystać co trzy miesiące, no to poprosiłem o odkodowanie na najbliższy weekend. W odpowiedzi dostałem, że możliwe jest to dopiero w weekend 5-6.06. Więc w końcu można co 3 miesiące czy co ile?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woody napisał:

Mam komfortowy+, C+, C+HD, 3xHD i zapytałem co mogę zamówić na weekend :)

Oto co dostałem z ICA:

 

(...) ma Pan możliwość skorzystania z projektu 48H. Projekt ten umożliwia bezpłatny dostęp do wybranych opcji i kanałów przez okres 48 godzin, od godziny 24:00 w piątek do godziny 24:00 w niedziele.

 

Może Pan w ramach ww. projektu wybrać jedną z poniższych opcji:

 

- opcja Premium CANAL+,

- opcja Premium HBO,

- opcja Filmbox,

- opcja Cinemax,

- opcja 5x HD (Animal Planet HD, National Geographic HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVN HD),

- opcja Premium HD (warunkiem skorzystania z tej opcji jest posiadanie dołączonych CANAL+ oraz HBO),

- kanały tematyczne (kanały z pakietu Komfortowego+, które nie są dostępne w pakiecie Podstawowym i Podstawowym+).

 

Obecnie w ofercie projektu 48h pakiety Prestiżowy+ i Prestiżowy HD+ nie są dostępne. Jeśli taka możliwość się pojawi, zostanie Pan o tym poinformowany.

 

Możliwość skorzystania z tej oferty istnieje raz na trzy miesiące (4 razy do roku).

 

Z tego co tu pisze można z tego skorzystać raz na trzy miesiące ale może oni to liczą od następnego miesiąca (w tym przypadku marca). Nie wiem spróbuj może to wyjaśnić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja wysłałem w tamtym tyg. i odpowiedź dostałem po kilku godzinach.

 

Niestety pomimo pozytywnej odp. kanały nie zostały odkodowane. I nie wiem czy pisać do nich reklamacje.

 

ja miałem kiedyś to samo. Zamówiłem przez email i nie odkodowali na okienko przepadło bo w systemie mieli odznaczone że było odkodowane i tyle, nic konkretniejszego się nie dowiedziałem na infolinii bo tam niekompetentne osoby po podstawówce siedzą (call center można pracować od 16 lat)

 

Miałem podobną sytuację w zeszłym roku kiedy zamówiłem aktywację pakietu Komfortowy+ w ramach opcji 48H. Operator potwierdził aktywację usługi od wskazanego piątku, ale niestety programy z komfortu nie zaświeciły. W sobotę lub niedzielę zadzwoniłem złożyć reklamację i zażądałem wyjaśnień. Konsultantka rzeczywiście potwierdziła, że mimo przyjęcia mojego zlecenia aktywacji opcja 48H nie została włączona z niezależnych przyczyn technicznych, których nie umie wyjaśnić. Przeproszono mnie i zaproponowano włączenie w/w usługi w innym, dowolnie wybranym przeze mnie terminie z czego skorzystałem włączając pakiet w następny weekend. Wtedy już żadnych niespodzianek nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem ale zrobiłem reaktywację karty w ICA i po 30min. zaświeciła cała paka CINEMAX :]

Jakość kanału HD można porównać do dobrego SD z Astry ,choć wcale nie liczyłem że będzie to super jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że lepiej zamawiać na początku tygodnia, bo jak włączeń jest za dużo, to system się przytyka i te z końca tygodnia mogą nie wejść, decyduje kolejność zamówień. Reklamacje są zawsze rozpatrywane pozytywnie. Poza tym czasami trzeba zrobić wyszukiwanie kanałów, albo i reaktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też sobie dziś zamówiłem. Wysłalem maila i po 4min była odpowiedź że włączą. mam nadzieje że włączą bo ostatnio nie było

 

 

Zapomniałem że zamówiłem Cinemax i dziś spojrzałem i działa. Cała paczka hula razem z CinemaxHD. Co do samego CinemaxHD to nie wiem czemu nazwali ten kanał HD ja tam nie widze HD, no chyba że trafiłem na film SD, ale niestety nie sprawdzę nie nigdzie nie pisze czy film jest w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...