Skocz do zawartości

DVB-T Zachodniopomorskie


Fishburger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Nadeszła wiekopomna chwila :D Cały zachód już jest cyfrowy. Czas uruchomić muxy z pełną mocą.

nie do końca tak cały...... Świnoujście dalej w analogu tkwi :> i jeszcze Sławoborze

 

Co do zmiany kanału z 49 na 48 to jest kompletne zaskoczenie.Nigdzie,powtarzam nigdzie nie było na ten temat jakiejkolwiek informacji.Pełna partyzantka.

 

dokładnie.z rana zobaczyłem,że kanał 49 nie świeci.zjechałem na dół,a tu patrze na 48,tak gdzie Polsat w analogu nadawał pokazał się silny sygnał.Przeszukałem i okazało się,że to mux 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem i dalej mam olbrzymi sentyment do analoga. Te czasy z płaskimi kablami antenowymi, wielkimi antenami (wzmacniacze to był w PRL rarytas raczej), szukaniem Kołowa po omacku, te szumy, przebitki z CB... miało to swój urok. Teraz to fajnie byłoby się pobawić w jakies ściaganie knałów dvbt z zagranicy, ale chyba nie na moich antenach niestety :?

A co do zmiany kanałów to wczoraj znów myslałem ze coś z instalcją mi padlo bo mux3 nie działał. Dziś dopiero doczytałem że zmienili kanał. Nei można tego było w tych durnych spotach reklamowych w TV powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całą tzw. "kampanię" cyfryzacyjną i miasteczka cyfrowe wydano grube miliony. A propaganda przyniosła sukces,niczym za Gierka :D Szkoda że zapomnieli powiedzieć o jakiś tam MUX 3,bo i po co komu takie podstawowe informacje ? :D Minister Boni powinien teraz ruszyć w teren osobiście i skorygować ustawienia na dekoderach osobom starszym,co nie mają dostępu do internetu ( i forum).A się niepotrzebnie denerwują że MUX 3 zwyczajnie znikł. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja wczoraj babci przestawiałem mux3 i d..a blada. Niew iem o co chodzi. na moim dekoderze na jej instalacji wszystko gra. na jej ciemno. Nei zmienili przypadkiem jakichś parametrów? Dekoder ponoc spełniający wszystkie wymagania - przynajmniej do tej pory wszystkie programy bez zarzutu dekodował. Moze go zresetuję i od nowa wszystko poinstaluję. Zgłupiałem trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Pomerania.tv i jej nadawaniu w DVB-T dużo informacji ode mnie możecie znaleźć na forum Media2.pl http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=6761

 

Ogółem w innym wątku już zwracałem uwagę na pewną obstrukcję w sprawie koncesji dla kanałów lokalnych w KRRiT. Od 5 miesięcy sprawa stoi w miejscu. Nie wiadomo co się z tym stanie, pozwolenia i rezerwacje częstotliwości są. Ale koncesji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy TV Pomerania stać na koncesję w mux-R ? Bo z tego co mi wiadomo stacja ta cały czas ledwo wiąże koniec z końcem.Dobitnym tego przykładem jest zaaranżowane studio w C.H "Galaxy" w Szczecinie. Dodatkowo informacje lokalne są odświeżane 1-2 razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 nie wiem skąd masz te informacje o tym, że ledwo wiąże koniec z końcem. Ale płynność finansowa jest, pensje są wypłacane na czas. Studio w Galaxy jest sponsorowane przez CH Galaxy i Pomerania.tv ma płacone za to, że stamtąd nadaje. Premierowe informacje lokalne są wydawane od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 z danego dnia, a potem co godzinę jest powtarzany ten serwis. W weekendy o 17:15 jest puszczane podsumowanie dnia, które jest powtarzane co godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...