Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obecnie najczęściej oglądanymi i najwyżej ocenianymi pozycjami przeze mnie w Dwójce są: Familiada, Jeden z dziesięciu, Krew z krwi, Postaw na milion oraz Super Zaradni. Lubię też spoglądać na koncerty z soboty na niedzielę, jak np. te z cyklu Made in Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Dwójce lubię oglądać teleturnieje, The Voice of Poland, kabarety, koncerty, dobre filmy i DOBRE seriale (,,Krew z krwi'', ,,Na dobre i na złe'', ,,Rodzinka.pl'').

 

Natomiast nie cierpię seriali typu ,,M jak miłość'' i ,,Barwy szczęścia'' - ile można to emitować. Oj, nieprędko znikną z anteny - po prostu mają sporą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Rodzinka.pl'' - dla mnie to dobry serial komediowy na rozpoczęcie weekendu. Po prostu opowiada o wyzwaniach współczesnej rodziny przedstawione w komediowy sposób. Ale dla mnie jest lepszy od np. M jak miłość - do 2005 regularnie oglądałem ,,M jak.." potem już mniej ciekawy dla mnie się zrobił i zrezygnowałem z oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaka jest fabuła w "Rodzince.pl"? To tylko zbiór przypdakowych kilku scen o wesołym zabarwieniu.

 

A teraz cofnijmy się w czasie i zobaczmy "Wojnę domową"! To był czad i "prawdziwe" problemy ówczesnej rodziny. A ile tam było kultowych kwestii z "Czy jest suchy chleb dla konia?" na czele.

 

Czy do życia codziennego weszły w życie dialogi z "Rodzinki.pl" i czy również jest tak chętnie cytowany jak "Wojna domowa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czasem Rodzinkę obejrzę, ale zdecydowanie bardziej podobała mi się Licencja na wychowanie. Jeśli chodzi o Barwy szczęścia to serial jest całkiem niezły, znacznie lepszy od M jak miłość. Oczywiście nie jestem fanem takich seriali oprócz Pierwszej miłości i oglądam sporadycznie, zazwyczaj wtedy kiedy mama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ciekawe koncerty w Dwójce.

Możdżer, Danielsson, Fresco - "Polska" Live - niedziela o 22:45

Made in Polska: MAJA KLESZCZ & INCARNATION - sob 25.01 23:50

Yugopolis & Parni Valjak - bez prądu (koncert) cz. 2 - nd 26.01 o 23:20. Część 1 leciała w niedzielę 5 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety biegaczy nie uświadczymy w dzisiejszej transmisji ze Szklarskiej Poręby. Tylko ćwierćfinał z udziałem Polaka. Szkoda... myślałem, że chociaż zawody w Polsce będą pokazane w całości. Ucina im spot sport.tvp.pl. Wczoraj przy piłce ręcznej też tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie zmiany w wieczornej ramówce TVP2. Związku z transmisją meczów Piłki Ręcznej nie zostaną dzisiaj wyemitowane seriale ''Barwy szczęścia'', ''M jak Miłość'' i program ''Kulisy serialu M jak Miłość'', gdzie w tej sytuacji ''Magazyn Expressu Reporterów'' zostanie przeniesiony na godzinę 22:10. Natomiast jutro nie zostaną wyemitowane seriale ''Barwy szczęścia'' i ''Na Dobre i na Złe'' (gdzie odcinek 544 z powodu transmisji meczów Piłki Ręcznej po raz drugi nie zostanie wyemitowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się spytam - o której mecz o piąte miejsce w piątek? Bo możemy się spodziewać kolejnych zmian w ramówce Dwójki na piątek.

 

I jeszcze coś. Jutro w Dwójce ,,Powrót do przyszłości 2''. Dlaczego nie nadali w czwartek 16.01 części pierwszej?, nie wiem. Może to dokończenie przerwanej trylogii z wakacji. Mieli wyemitować na przełomie czerwca i lipca całą trylogię, ale wyemitowali tylko jedną część i potem dwie pozostałe innymi częściami. No ale to TVP - tam niczego nie ogarniesz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś. Jutro w Dwójce ,,Powrót do przyszłości 2''. Dlaczego nie nadali w czwartek 16.01 części pierwszej?, nie wiem. Może to dokończenie przerwanej trylogii z wakacji. Mieli wyemitować na przełomie czerwca i lipca całą trylogię, ale wyemitowali tylko jedną część i potem dwie pozostałe innymi częściami.
To na pewno dokończenie. Przykład z TVP1. W 2007 wyemitowano pierwszą część filmu ,,Rocky", a dopiero w 2008 kolejne cztery części. Drugi przykład serialu ,,Oczy Angeli", nadawanego w TVP2. Połowę odcinków puszczono latem 2008, a drugą połowę w 2009.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz o 15:50. Wylatują pozycje od 15:45 - Panorama Kraj, kabaret o 16:10 i Herkules o 17:05. Zamiast jego nocnej powtórki powtórka filmu z 23:50.

 

Sentence - masz rację. Tylko nie rozumiem dlaczego nie dali tych części w wakacje?

 

W lutym pojawi się spin-off serialu ,,Na dobre i na złe'' - ,,Na sygnale'' - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/na ... sna-w-tvp2. W lutym emisja w środy i czwartki, od marca tylko w czwartki.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/to ... -ty-w-tvp2 - o nowym teleturnieju Dwójki. Emisja w czwartki i piątki od 27.02 o 18:50.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/se ... ownie-tvp2 - wyniki serialu "Krew z krwi''. Możliwe, że powstanie II seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa TVP2 na luty 2014:

13 dzielnica - Ultimatum / New Age / Show / Idealny facet / Sierżant Bilko / Wiedźma wojny [Premiera] / Najemnik / Dwa młode wina / Operacja Samum / Złoty środek / Soulowi bracia [Premiera] / Fundacja [Premiera] / Mordercza selekcja [Premiera] / Wojna polsko-ruska / Jeden dzień w Europie / Kolejność uczuć / Wielki podryw / Teściowie / Fałszerze / Dzielnica (1992) / Zatopieni / W przebraniu mordercy / Dirty Dancing 2 / Agent z przypadku / Życie na podsłuchu / Uwikłany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 23:20 Dwójka pokaże dokument ,,Akademia ruchu 2006'' - poświęcony pamięci marłemu niedawno wybitnemu artyście i animatorowi kultury Wojciechowi Krukowskiemu. Więcej - http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... u/13761135.

 

Emisja koncertu Yugopolis & Parni Valjak - bez prądu/cz.2/ przeniesiona na 00:35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od najbliższej soboty Dwójka będzie powtarzać serial ,,Chłop i baba''. Pora emisji - sobota, 6:00 rano i dwa odcinki.

 

Z cyklu "Koncerty":

Made in Polska - HAJLE SILESIA (Pogodno) - sob 01/niedz 02.02 00:05

Sopot Jazz Festiwal 2013 (pewnie jakiś reportaż) - niedz 02/ pon 03.02 00:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...