Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś niestety panował już chaos. Zamiast pokazać 3. ślizg saneczkarek to było studio i powtórki, 4. ślizg był nie od początku bo studio i przez Panoramę 5 przejazdów w środku szlag trafił. Zupełnie pominięte kwalifikacje halfpipe'u w bloku w którym trwała rywalizacja. Dopiero w następnym bloku był przejazd Polaka bo wcześniej gadki w studiu. A z drugiej strony pokazuje się cały konkurs kobiet w TVP Info w którym ani jednej Polki nie było. Mądre głowy uruchomiły swoje spaczone myślenie olimpijskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała TVP i jej podejście do igrzysk. Przynajmniej dziś w popołudniowej sesji w Dwójce - już kolega AnanAS w innym wątku napisał o tym. Nie można było przez reklamy zobaczyć naszych zawodniczek w bobslejach.

 

Ponadto -w programie halfpipe, a transmitowali saneczkarstwo.

 

I jeszcze jedno - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ha ... apierosami. Najlepiej tego nie skomentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj już Barwy szczęścia wyglądają na Dwójce znacznie gorzej niż jeszcze wczoraj. W dodatku śmiać mi się chce jak widzę pasek z informacją o zmianach: Od 15 lutego zmieni się oferta anten TVP... Oglądaj osiem kanałów TVP w tym TVP1 i TVP2 w najwyższej jakości HD... :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie dało się pokazać eliminacji Halp-pipe, bo transmitowano biegi narciarskie. Wydaje mi się,że jednak rywalizacja o medale ważniejsza od eliminacji . Co do skoków to dlaczego ich nie pokazać. Historyczny konkurs, bardzo ciekawy, emocjonujący . Szczerze to mam dosyć tego nastawienia pro Polska. Powinni pokazywać najważniejsze wydarzenia olimpijskie. Ci do sanków to nie skomentuję , oglądam igrzyska w intrernecie i tam mam wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Dwójka po raz kolejny pokazała, że transmisje z olimpiady robimy "żeby były".

 

Pokazywali saneczkarstwo, rywalizację mieszaną. Przerwali ją dwa razy - po naszych i po przedostatniej osadzie. Jeszcze zrozumiem to drugie, bo dekoracja Justyny ważniejsza. Ale po co przerwali rywalizację po naszych, żeby pokazać reklamy i jak gdyby nigdy nic wrócić do zawodów? Przepadł ślizg jednej pary. Dodatkowo - mieli znów dublować transmisje z TVP Sport i od 17:35 pokazywać łyżwiarstwo. A tu saneczkarstwo, tylko przerywane. Po raz kolejny reklamy ważniejsze od sportu. Jeszcze jedno - w studiu informowali, że podadzą wynik ostatniej sztafety w saneczkarstwie, a tu po dekoracji tylko zapowiedziano propozycje na jutro i pożegnano widzów. Wiem, wiem - spieszyło im się na Panoramę.

 

Trochę informacji dot. Dwójki:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... -panoramie - nie będzie konsekwencji za pokazanie paczki papierosów w wtorkowej "Panoramie"

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/na ... mowki-tvp2 - o wiosennej ramówce Dwójki z wypowiedziami Kapuścińskiego

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/be ... zwazamy-to - Dwójka rozważa II serię "Krwi z krwi". Oby była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już Barwy szczęścia wyglądają na Dwójce znacznie gorzej niż jeszcze wczoraj. W dodatku śmiać mi się chce jak widzę pasek z informacją o zmianach: Od 15 lutego zmieni się oferta anten TVP... Oglądaj osiem kanałów TVP w tym TVP1 i TVP2 w najwyższej jakości HD... :lol2::lol2::lol2:

 

dokładnie tak, jaja jak berety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakość TVP2 HD w NTC taka sobie, ale to na inny temat.

 

Dziś rozumiem działania co do Igrzysk. Skeleton pokazany fragment i to jeszcze z odtworzenia, co jeszcze zrozumiem, bo nasz zdobył złoto. Ale dalsza część tylko w TVP Sport. Mogliby pokazać w Dwójce, zwłaszcza że od 17:10 powtórki kabaretów.

 

W ten weekend nawet dobre koncerty Dwójka proponuje.

Sob 15.02 22:20 Night of the Proms - the best of

Sob 15/Niedz 16.02 01:15 Made in Polska: ABRADAB i GUTEK

Niedz 16.02 23:25 Joe Cocker "Fire It Up - LIVE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 21 lutego w związku z długą transmisją z Soczi, ,,Barwy szczęścia'' pół godziny póżniej o 20:35, Rodzinka.pl o 21:15, a Dzięki Bogu już weekend o 22:20 dopiero.

 

Made in Polska - MITCH & MITCH - o 00:10 w nocy z 22 na 23 luty.

 

23 lutego -Keb' Mo' Band (Rawa Blues Festival 2013)

 

W wiosennej ramówce nie ma "I kto to mówi?". Szef Dwójki jednak ma nadzieję, że program w innej formule wróci jesienią. Brak też "Szkoły życia" - i dobrze! Miejsce na paradokumenty jest w Polsacie czy TVN, ale nie w publicznej!

 

A wg zapowiedzi "Sherlocka" - potwierdzenie -zostaną wyemitowane od razu wszystkie trzy sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 23:30 bodaj miała lecieć "Ojczysty dodaj do Ulubionych - gala Języka Ojczystego 2014". Niestety, jednak ją nie wiem czemu wycofali. Właśnie takie gale powinny lecieć co jakiś czas w Dwójce zamiast "Barw" czy M jak miłość.

 

Tryb programów kulturalnych w Dwójce mnie zastanawia. Raz jest "Kultura, głupcze" a raz "WOK". A jeszcze niedawno te programy leciały co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając jutrzejszy program telewizyjny zauważyłem emisję filmu polskiego pt. ''Bajland'', reż. Henryk Dederko z Wojciechem Pszoniakiem i Olafem Lubaszenko w rolach głównych o godz. 3:45 w nocy. Nie rozumiem, dlaczego ten film TVP zawsze puszcza o tak nieludzkiej porze. W telewizji Kino Polska film ten leciał kilka lat temu w godzinach 22-23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W snowboardowym slalomie równoległym startowały dziś dwie Polki a w TVP 2 powtórki startów Kowalczyk. Na razie ani słowa. Dzięki TVP.

 

"Przerywamy rozmowę by przenieść się na tor bobslejowy" - właśnie, to "przerywamy rozmowę by nadać sport" to w ostatnim czasie reguła w transmisjach z Soczi. Po dobrym starcie wrócili do swoich standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż taka TVP - było miło, ale się skończyło. "Było dobrze, czyli więcej sportu mniej gadania", a teraz znów - więcej gadania. Narciarstwa alpejskiego drugiego przejazdu nie pokazali od początku, po części rozumiem - dekoracja, mogli ze studiem już nie wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem.

 

Oferta filmowa na marzec 2014: (mogły wszystkie filmy nie zostać uwzględnione, mogą zajść zmiany w ramówce)

TRANSPORTER 3

BEZ BATERII NIE DZIAŁA

OBYWATEL MILK

NIANIA W NOWYM JORKU

AUTOR WIDMO

WYŚCIG ŚMIERCI

MALI ŻOŁNIERZE

KOPIA MISTRZA

OCH, KAROL 2

MÓJ TYDZIEŃ Z MARILYN

MUMIA: GROBOWIEC CESARZA SMOKA

SZALEŃSTWA MIŁOŚCI

POWAŻNY CZŁOWIEK

JOE KIDD

WYZNANIA ZAKUPOHOLICZKI

ARTYSTA

NIC ŚMIESZNEGO

GREEN ZONE

E. T.

MOTYL I SKAFANDER

TAJEMNICA MOJEGO SUKCESU

TO SKOMPLIKOWANE

LABIRYNT FAUNA

HELLBOY: ZŁOTA ARMIA (HELLBOY II: THE GOLDEN ARMY)

BRZUCHOMÓWCA (DUMMY)

NOI ALBINOI

TRZEJ MUSZKIETEROWIE (THE THREE MUSKETEERS)

 

Dobry filmowy marzec w Dwójce.

 

Podobną rozpiskę wrzucę dla Jedynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence. Nie lutego, a marca. Po prostu nie było w rozpisce w cenniku.

 

Z tej listy sobie obejrzę kilka filmów, m.i.n, ,,Transporter 3'', ,,Niania w Nowym Jorku", ,,Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka", ,,Motyl i skafander".

 

I jeszcze wracając do igrzysk w Dwójce. Pisałem, że w sobotę nie pokazywali drugiego ślizgu narciarstwa alpejskiego. Ale tutaj było uzasadnione dekoracją. Ale niepokazywanie od początku pokazów mistrzów w łyżwiarstwie figurowym na rzecz powtórek i rozmowy o niczym w studiu to dla mnie już niemały skandal. W dodatku nie pokazali zakończenia. Reklamy ważniejsze. Było już w porządku, ale stare demony się odezwały w II części igrzysk (mniej sportu, więcej gadania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...