Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od poniedziałku 6 sierpnia TVP2 o 7:45 wyemituje od 1 odcinka serial ''M jak Miłość'', początkowo będą emitowane po 2 odcinki, a od 13 sierpnia ''M jak Miłość'' zostanie wyemitowane po jednym odcinku, zaś związku z IO w Londynie od dzisiaj zamiast programu ''Pytanie na śniadanie'' są emitowane powtórki seriali ''Ja to mam szczęście'' i ''Rodzinka.pl''. ''Pytanie na śniadanie'' powróci 13 sierpnia, także zrezygnowano z emisji powtórek seriali ''Barwy szczęścia'' i ''M jak Miłość''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje z Olimpiady są na TVP 2 dopiero o 11:45. Nie koliduje to z Pytaniem na śniadanie. Chyba, że brakuje mocy przerobowej.

 

Wczorajszy mecz Li Qian w tenisie stołowym przerwany po dwóch setach bo... przerwa na Panoramę. Ręce opadają. Czy świat by się zawalił a telewizja spłonęła gdyby Panorama zaczęła się po zakończeniu tego meczu 10 minut później? Niech TVP nie odsyła z taką łatwością widzów do TVP Sport bo to kanał zupełnie inaczej dostępny niż TVP 1 i TVP 2. Krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa medale wystarczą by komuś odebrało rozum. Transmisja z podnoszenia ciężarów jest przerwana na finał z udziałem Czerniaka - tu ok. Ale po kiego grzyba z pływania przenieśli się na lekką atletykę by pokazać jakiś nieistotny z perspektywy polskiego kibica bieg? Później znów podnoszenie ciężarów przeplatane z kulą mężczyzn - tu ok, tak powinno być. Ale po co było przerywać ciężary by pokazać prezentację kulomiotów? Wiemy jak wygląda Majewski i kosztem jego facjaty nie można było oglądać w spokoju ciężarów. Inna sprawa jest taka, że nie tylko Tomasz Majewski dziś startował a z relacji TVP, która obejmowała jedynie jedną konkurencję tak można było wywnioskować. Gdzie jakakolwiek informacja o Żanecie Glanc, Karolinie Tymińskiej, Marty Jeschke? Reklam i studia się już nie czepiam. Na czymś muszą zarabiać a co do studia to są niereformowalni więc szkoda zdrowia by się żalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla TVP!! Transmisja finału mimo braku A.Radwańskiej!! Czapki z głów!! I zapowiedzieli jeszcze transmisję jutrzejszego finału!! Nie no po tym muszę stwierdzić jednoznacznie-To najlepiej pokazywane Igrzyska Olimpijskie w TVP odkąd ja pamiętam!! Jak widać da się,Polsat może tylko czyścić buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

No tak, Polsat igrzyska pokazywał o niebo gorzej...

 

Te igrzyska są jednymi z gorzej pokazywanych w historii. Stwierdzili że będą szli polityką TVN24, jedno i to samo wałkowane przez cały dzień, widz jest debiilem i nie ma kanału informacyjnego, internetu, albo choćby telegazety. I trzeba mu non-stop powtarzać starty Polaków, to tego *** trzy po trzy i masę reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To najlepiej pokazywane Igrzyska Olimpijskie w TVP odkąd ja pamiętam!!

Albo masz krótką pamięć albo masz niewielkie wymagania. Mam takie samo zdanie, jak @Peter Parker czyli Igrzyska Olimpijskie w Londynie są najgorzej pokazywanymi Igrzyskami Olimpijskimi przez Telewizję Polską. :) Są tak źle pokazywane, że chwali się Telewizję Polską za chwilę normalności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście pisałem o transmisjach tenisowych. Nie mam krótkiej pamięci,tylko jakoś cztery lata temu nie było nawet przez godzinę równoległych transmisji w TVP1 i TVP2. I Tak jak grały dwie drużyny siatkarskie i piłkarze ręczni to niestety widz nie miał wyboru.Teraz jest,bo mecz jest w 1 ,a w dwójce np. LA. A meczu tenisowego sobie w TVP nie przypominam i też są równoległe relacje. Albo jest tak,że TVP1 kończy relacje o 12,a w dwójce relacja zaczyna się o 11:40 i też można śledzxić kilka wydarzeń. Nie zawsze są reklamy, jest takze szybki skok do kolejnej relacji bez przerw reklamowych. Oczywiście niestety też rzeczy dobre przeplatają wpadkami jak wczorajsza. ALE TVP jest zawsze krytykowana i teraz też wiele można jej zarzucić,ale z mojego punktu widzenia jest to najlepiej pokazywana Igrzyska, także w necie,gdzie jest więcej streamów niż 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli porównujesz Igrzyska w Londynie z Igrzyskami z Pekinie to może wydawać Ci się, że wygląda to lepiej, ale gdybyś porównał to z Sydney bądź z Atenami to zmieniłbyś zdanie, gdyż wtedy transmisje nie były przerywane reklamami oraz bezsensownymi studiami. Minusem było to, że przy przejściu z jednej anteny na drugą była zbyt długa przerwa, co skutkowało tym, że przez kilka minut nie było możliwości oglądania transmisji z Igrzysk. Nie wiem czy te piękne czasy kiedykolwiek wrócą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sydney nie pamiętam wcale miałem 5 lat, a z Aten niestety też niewiele kojarzę. Pamiętam oglądałem ceremonię otwarcia, pływanie z Otylią i chód Korzeniowskiego. Ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak to było z reklamami. Pekin oglądałem już dużo szerzej, oprócz transmisji o 03:00 w nocy przez inny czas. Ale ogólnie było ok. Teraz jest chyba podobnie jak w Pekinie, ale nawet więcej mogę obejrzeć dzięki normalnemu czasowi. Tylko reklam jest na pewno więcej niż w Pekinie i kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli porównujesz Igrzyska w Londynie z Igrzyskami z Pekinie to może wydawać Ci się, że wygląda to lepiej, ale gdybyś porównał to z Sydney bądź z Atenami to zmieniłbyś zdanie, gdyż wtedy transmisje nie były przerywane reklamami oraz bezsensownymi studiami. Minusem było to, że przy przejściu z jednej anteny na drugą była zbyt długa przerwa, co skutkowało tym, że przez kilka minut nie było możliwości oglądania transmisji z Igrzysk. Nie wiem czy te piękne czasy kiedykolwiek wrócą. ;)

Wiking pamiętam doskonale Ateny i pamiętam te długaśne studia z rozmowami i kreacjami Chylewskiej:)i skokami meczu siatkówki z jednej anteny na drugą. Pamiętam jak TVP była obśmiewana,że lepiej relacjionują dziennikarze z Eurosportu będący w Wawie niż TVP w całości w Pekinie. Sydney też pamiętam. Reklamy wynikają z tego,że TVP ma dużo niższe wpływy z abonamentu. Porównaj sobie jakie były w 2000r, 2004r. czy jeszcze nawet w Pekinie. Z Mojego punktu widzenia(jestem fanem tenisa) to przy tej miernocie TVP i tak najlepsze igrzyska i mam prawo do własnej opinii. A to,że Najlepsze,wcale nie musi oznaczać,że wspaniałe i idealne. Ale np. wolę TVP niż ARD/ZDF bo tam mimo tego,ze mają tak świetne zawodniczki jak Kerber,Lisicki meczu tenisowego nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli pamiętasz to dziwię się, że te Igrzyska w Londynie tak zachwalasz. Na pewno same Ateny były lepiej pokazywane niż Pekin oraz Londyn razem wzięte. Oglądałem też Igrzyska w Sydney, ale ich tak dobrze nie pamiętam, czego nie mogę powiedzieć o złotym medalu Renaty Mauer z Atlanty. Taki paradoks. ;)

A co do abonamentu to wątpię, że przy takim sposobie relacji z Igrzysk, jaki mamy w przypadku Londynu, wpływy z abonamentu wzrosną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP2 we wrześniu 2012 roku:

24 godziny / Blaszany bębenek / Centralne Biuro Uwodzenia / Cesarskie cięcie / Cesarzowa / Domek z kart / Gracze / Gwiezdne wrota / Hi Way / Jasne, błękitne okna / Katatonia / Kobieta samotna / premiera Książę Persji: Piaski czasu / premiera Labirynt Fauna / Lata dwudzieste, lata trzydzieste... / Leningrad / premiera Matka Teresa od Kotów / Młode wino / Naga prawda o miłości / premiera Niedościgli Jonesowie / Niezniszczalny / Ostatnia wspinaczka / Podniebny terror / Prowokator / Przygoda arabska / Randka w ciemno / Requiem dla mordercy / Rodzinne sekrety / Rycerz zamku Camelot / Samotny mężczyzna / Sauna / Ścigany / premiera Sierociniec / Sprawa Gorgonowej / Stan gry / Transporter 3 / Truman Show / Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady / Zabij mnie glino / Żądza pieniądza / Żandarm z Saint - Tropez / Zemsta gangu Olsena / Zemsta losu / Życie przed oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...