Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt jeszcze nie napisał, że od 3.04 TVP 1 przypomni widzom serial "Dr Quinn" (emisja od pn do pt o godz. 10:35). Z porannej ramówki wypadnie jednak powtórka serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem - Murat IV" (zamiast n-tej powtórki "Rancza" :evil: ). Jeśli zatem ktoś przegapi premierowy odcinek "Kosem", to jedyną możliwością jego obejrzenia będzie VOD. :sad:

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy szczegóły programu "50 lat Kabaretu pod Egidą": http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jan-pietrzak-kabaret-pod-egida-program-w-tvp1

 

Według opisu ma to być 10-odcinkowy cykl przedstawiający dorobek kabaretu. Czyli takie "the best of" można powiedzieć. Ten koncert, który nagrywali w zeszłym tygodniu, to może być albo użyty w tym właśnie cyklu, albo też może jakoś osobno zaprezentowany (chyba że oni to będą traktować jako obiecany benefis).

 

Ze spraw kadrowych - jest nowy zastępca dyrektora Jedynki do spraw rozrywki, Jarosław Burdek: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jaroslaw-burdek-zastepca-szefa-tvp1-odpowiada-za-rozrywke

 

Burdek przez ostatnie 4 lata był dyrektorem programowym w Polcast Television (czyli między innymi Tele5 i Polonia1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy spodziewać się "Zagadkowej wyspy" o 15:00 i pań kręcących tyłkami o 22 w Jedynce? :twisted: Nie no, żartuję. Ale po osobie zatrudnionej z tak słabych stacji jak P1 i Tele5 nie spodziewam się fajerwerków.

 

Fajnie, że ten cykl potrwa 10 odcinków z kabaretem pod Egidą. Ja myślę, że ten koncert nagrywany mogą podczepić pod ten cykl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę widziałem pierwszy odcinek cyklu "Pół wieku Kabaretu pod Egidą". Ogólnie nie jest źle, da się oglądać, chociaż w tym pierwszym programie było nieco więcej akcentów aktualnych niż historycznych, ale i te drugie też były. Doczepić się mogę troszkę do tych młodych, co śpiewali piosenkę Pietrzaka "O wolności", nie przypadła mi zbytnio ich wersja, wolę oryginał. Ale ogólnie - źle nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tylko ta powyższa wiadomość mówi że serial na stałe spada z ramówki Jedynki - przy czym stąd dowiadujemy się że to na razie, a więc jest jeszcze jakaś nadzieja na zmiany - niestety niska gdyż obok jest słowo definitywnie:

69qdxq2.jpg

Za dostarczenie informacji dziękuje jednej z grup poświęconej serialowi Wspaniałe Stulecie.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...