Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zauważyć istotną zmianę w relacjach PŚ w tym sezonie,a mam wrażenie,że nikt nie zwrócił na to uwagi. Teraz po zakończonym konkursie zostajemy na skoczni i czekamy na dekorację, oglądając skoki najlepszych zawodników, klasyfikację generalną PŚ czy wywiad dla FIS-u zwycięzcy . Uważam, że to istotna zmiana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć istotną zmianę w relacjach PŚ w tym sezonie,a mam wrażenie,że nikt nie zwrócił na to uwagi. Teraz po zakończonym konkursie zostajemy na skoczni i czekamy na dekorację, oglądając skoki najlepszych zawodników, klasyfikację generalną PŚ czy wywiad dla FIS-u zwycięzcy . Uważam, że to istotna zmiana.

 

Zostają, bo Stoch, polska drużyna albo - w tym przypadku - Kot wygrywają konkurs, bądź są na podium. Jak nie ma Polaka to ciach ciach ciach, żegnają się Snopek i Szczęsny (wcześniej Rudziński i Szczęsny) i oddają głos do studia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP 1 też pokazywała podczas wcześniejszych zawodów wywiady dla FIS i dekorację?

Tak.

Rafpolsacie jednak dawniej od razu były reklamy, studio i wracano na dekorację. Teraz zostają do momentu dekoracji i ostatnio zdaje się,że też tak było, choć Polaka na podium nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to teraz panowie Kowalski i Chojecki są medioznawcami, tak? A jak oni to argumentują, tak jakoś mądrze, że im fabuła się nie podoba czy gra aktorów, czy znowu na zasadzie "teorii spiskowych"? :D

 

Tak poważnie: TVP zrobiła interes na tych serialach, "Wspaniałe stulecie" zapoczątkowało trend, ma spore grono wielbicieli, więc nic dziwnego że są takie wyniki jakie są. A samo kierownictwo chyba nawet obiecywało że "Sułtanka Kosem" będzie wyemitowana do końca, więc serial dalej jest w telewizji. A że to się sprawdziło, to i pojawią się inne produkcje tureckie, i to nie tylko w TVP, bo pamiętam że Puls swego czasu też miał w ofercie telenowelę turecką (ale już typowo romantyczną, a nie z tłem historycznym), tam chyba nawet w oryginalnym formacie czasowym dawano (ponad 2 godziny na odcinek). Tak więc leci sobie serial, są widzowie, telewizja ma zyski.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związku ze śmiercią Danuty Szaflarskiej, TVP1 wyemituje dzisiaj o godz. 21:20 film ''Pora umierać''.


Dzisiaj o godz. 20:30 zamiast spektaklu ''W roli Boga'' z 2010 roku zostanie pokazany inny spektakl - ''Daily Soup'' z 2012 roku, ze zmarłą wczoraj Danutą Szaflarską w roli głównej.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...