Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można, bo nie sam sport się liczy. Na tę chwilę, jeden plus ginie w gąszczu minusów.

 

Osobiście liczę na większą klapę niż miał "Bodo", w przypadku "Wojennych dziewczyn". Jeśli oglądalność w prime-time będzie niska, może w końcu skończą z serialami historycznymi. Więcej produkcji na czasie. "Artyści" to za mało.

 

A dlaczego niby "Bodo" był klapą? Miał średnią oglądalność 2,7 mln widzów, a np. takie "Na noże" ma niecałe 1,5 mln.

Klapą niestety byli właśnie "Artyści", którzy nie mieli nawet pół miliona (mimo, że sam serial był niezły).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przez kilka lat jak triumfy odnosił Peter Prevc, to wszyscy czytali PreWc. Rudziński i Szaranowicz nadal tak czytają. Podczas tegorocznego konkursu 4 skoczni wyraźnie słyszałem jak Niemcy i Austriacy także czytali PreWc, a nie PreUc.

A może ktoś z forumowiczów zna język słoweński? Faktycznie "V" czyta się tam jako "U"? :?

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na sukces tego serialu. Nie chcesz to po prostu nie oglądaj.

Tego nie powiedziałem. Pierwszy odcinek na pewno zobaczę z ciekawości.

 

Zresztą uważam,że akurat publiczna samymi słupkami się kierować nie powinna.

Uważam podobnie. Pod warunkiem, że ma się do dyspozycji odpowiedni stały budżet. Kurski go nie ma i jedzie na kredytach, czy pieniądzach rządu.

 

Powtórzę, plusy Kurskiego to nie tylko sport.

Lepiej zrobiłbyś wymieniając te inne plusy. ;)

--------------------------------------------------------------

A dlaczego niby "Bodo" był klapą? Miał średnią oglądalność 2,7 mln widzów, a np. takie "Na noże" ma niecałe 1,5 mln.

Klapą niestety byli właśnie "Artyści", którzy nie mieli nawet pół miliona (mimo, że sam serial był niezły).

Ponieważ TVP liczyła, że serial dorówna popularnością "Annie German". Czyli celowali w ok. 6 milionową oglądalność. Koszty produkcji podobno były ogromne (jedna z najdroższych produkcji w historii TVP). A "Bodo" przecież tracił widownię z odcinka na odcinek. I to w najlepszym możliwym czasie emisyjnym. "Artyści" z kolei celowo zostały klapą. Z zawiści zniszczono ten znakomity serial, ponieważ stworzyła go poprzednia ekipa. Skrzywdzono go praktycznie zerową promocją (nawet na własnych kanałach - ta zaczęła się dopiero po krytycznych recenzjach w sieci i mediach, gdy emisja już ruszyła). Zmieniano też porę emisji, bo początkowo miał zastąpić program Tomasza Lisa w poniedziałki. Z powodzeniem mogli serial przenieść do TVP1, do cyklu "Teatr Telewizji". Koszty produkcji nie były takie wysokie, więc spokojnie wystarczyłaby widownia na poziomie 1,5 mln widzów.

 

No tak, propaganda najważniejsza. Dlatego została przesunięta na lepszy termin. O 14:55 za mało osób poznałoby "prawdę". ;) Widzieliście w ogóle opis tego dokumentu autorstwa Ewy Świecińskiej? http://www.telemagazyn.pl/film/pucz-1742146/ Usta same układają się do uśmiechu. :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przesuwają dokument z 14:55 na ścisły prime-time w miejscu "Blondynki", to chyba im niezbyt na serialu zależy. Gdyby coś takiego chcieli zrobić przy "Ranczu", to tego by nawet nie ogłaszano, bo nikt by się na to nie zgodził. Ale "Blondynka" osiąga gorsze wyniki od "Rancza", więc im nie jest żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przez kilka lat jak triumfy odnosił Peter Prevc, to wszyscy czytali PreWc. Rudziński i Szaranowicz nadal tak czytają. Podczas tegorocznego konkursu 4 skoczni wyraźnie słyszałem jak Niemcy i Austriacy także czytali PreWc, a nie PreUc.

A może ktoś z forumowiczów zna język słoweński? Faktycznie "V" czyta się tam jako "U"? :?

Tak czyta się w języku Słoweńskim PreUc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepiej zrobiłbyś wymieniając te inne plusy. ;)

 

Posłuchaj "Medialnych", będą one wymienione. Nie chciałem zrobić spoileru :) 

 

 

Ponieważ TVP liczyła, że serial dorówna popularnością "Annie German". Czyli celowali w ok. 6 milionową oglądalność. Koszty produkcji podobno były ogromne (jedna z najdroższych produkcji w historii TVP). A "Bodo" przecież tracił widownię z odcinka na odcinek. I to w najlepszym możliwym czasie emisyjnym..Artyści" z kolei celowo zostały klapą. Z zawiści zniszczono ten znakomity serial, ponieważ stworzyła go poprzednia ekipa.

Oj tu piękna konstrukcja, lecz niezgodna z faktami. Zarówno serial "Bodo" jak i "Artyści" stworzyła poprzednia ekipa. Więc fakt tego kto produkował nie miał znaczenia. Nie wierzę,że "Artyści" w tym prime-timie mieli by te 2,7 mln widzów co miał "Bodo". Tematyka serialu nie była dla mas, kiedy to zrozumiesz? 

 

@Up co do tego ma fakt,że przed skokami. Ja włączam telewizję na samą interesującą mnie relację. Nie oglądam danego kanału wcześniej, wiem kiedy startują skoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się, jak tylko będzie dostępny nowy odcinek "Medialnych".

 

Oj tu piękna konstrukcja, lecz niezgodna z faktami. Zarówno serial "Bodo" jak i "Artyści" stworzyła poprzednia ekipa. Więc fakt tego kto produkował nie miał znaczenia.

Nigdzie nie twierdziłem, że "Bodo" nie stworzyła poprzednia ekipa. Czytaj uważnie. Wszystko zgodne z faktami. ;) Moim zdaniem, ten serial to jedna z największych porażek poprzedników. Gdyby nadal byli, pewnie skutecznie oduczyłaby ich pakowania blisko 2 mln zł w 1 odcinek serialu historycznego, którego niewiele osób chce oglądać. Serial tylko troszkę mniej niszowy od "Artystów". On z kolei pasował do ideologi następców, więc był reklamowany. Ostatecznie i tak poszło na konto Brauna, bo Kurski w audycie mocno zjechał te wydatki. Tłumacząc na ludzki: "Nie moja wina, że nie było sukcesu - to poprzednicy".

 

Nie wierzę,że "Artyści" w tym prime-timie mieli by te 2,7 mln widzów co miał "Bodo". Tematyka serialu nie była dla mas, kiedy to zrozumiesz? 

Ja też nie. Dlatego pisałem o widowni na poziomie 1,5 mln. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to był serial misyjny. Ale premierowa emisja w poniedziałki o 20:30 (pora "Teatru telewizji") na TVP1 mogłaby tyle wyciągnąć. Koszty produkcji tego serialu były znacznie niższe (szacunkowo moim zdaniem, oscylowały w okolicy 450 tys zł/odc.), więc klapy by nie było. Ale niestety tematyka była zbyt lewicowa, więc zmiennicy nie tknęli palcem. Ja o dokładnej emisji 1 odcinka "Artystów" dowiedziałem się z portali branżowych. Wiele zainteresowanych osób niekoniecznie je odwiedza. A TVP się nie spieszyła z zachęcaniem widzów. Co się dziwić, skoro prezes Kurski stwierdził "nie jest fanem tematu" (tu cytat). Wychodzi na to, że poza tym co sam lubi, reszta jest na "odwal się". Nie wszyscy widzowie muszą się zgadzać z jego ograniczoną wizją świata.

 

Ja włączam telewizję na samą interesującą mnie relację. Nie oglądam danego kanału wcześniej, wiem kiedy startują skoki. 

Fajnie, ale nie wszyscy w taki konkretny sposób oglądają telewizję. Zaryzykuję stwierdzenie, że jesteś w mniejszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up czytam uważnie i napisałeś,że "Artystów zniszczono z zawiści, bo stworzyli go poprzednicy

 

 

Artyści" z kolei celowo zostały klapą. Z zawiści zniszczono ten znakomity serial, ponieważ stworzyła go poprzednia ekipa.

Nigdzie nie napisałeś,że "Bodo" nie stworzyli poprzednicy, jednak twierdzisz,że tamten serial mocno promowali, dali do prime-time. Ja odnosiłem się do twojej wypowiedzi,no więc skoro jeden serial mocno promowali,a drugi nie to właśnie chyba fakt, kto go robił nie był decydujący i tyle stwierdziłem. Argumentację, którą podałeś w ostatnim poście,że decydowała tematyka jest chyba bliższa prawdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ''Pucz'' i powiem, że był to zdecydowanie chaotyczny i najgorszy film dokumentalny w historii TVP. Pełen zlepek ze stacji telewizyjnych (TVP Info, TVN 24 i Polsat News), nagrań z YouTube'a i Twittera (pokazywano Tweety Lisa i Kijowskiego typu ''Trwa zamach stanu''), brak lektora i setek. Oczerniano m.in. Wałęsę, Komorowskiego, Sikorskiego, Lisa, Nowacką, Lewandowskiego, Giertycha, Kijowskiego, Unię Europejską i innych.


Co ciekawe, nawet w ''Puczu'' nie podano tzw. ''listy płac'', tylko pokazano taką tyłówkę: ''Produkcja Telewizja Polska S.A. 2017''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Frontowiec z ciekawości przełączyłem na ten super/ekstra/sensacyjny tytuł "Pucz" i co i po 5 sekundach wyłączyłem :lol2:

Za mocne to było dla mnie jednym słowem ,przeraziłem się i .... puszczam w niepamięć te całe 5 sekund

Strzał w kolano ten cały Pucz

TVP nadal nie będę oglądał ,no może tylko skoki narciarskie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dokument bardzo dobry, pokazał najważniejsze obrazki i o co tak naprawdę chodzi liderom tej akcji. Jedyne co mi się nie podoba to tytuł bo pucz to rozwiązanie siłowa a gdyby oni zdecydowali się na takie to polegliby z kretesem bardziej pasowałoby np. nieudolny pucz . To, że dokument był bez komentarza to także duży plus.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętej wypowiedzi offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Generalnie dokument bardzo dobry...

Zapewne będzie nominowany do jakiejś super ekstra nagrody dziennikarskiej a wręczy ją sam prezes :lol2:

Ty chyba sobie żartujesz że to było dobre

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ''Pucz'' i powiem, że był to zdecydowanie chaotyczny i najgorszy film dokumentalny w historii TVP. Pełen zlepek ze stacji telewizyjnych (TVP Info, TVN 24 i Polsat News), nagrań z YouTube'a i Twittera (pokazywano Tweety Lisa i Kijowskiego typu ''Trwa zamach stanu''), brak lektora i setek. Oczerniano m.in. Wałęsę, Komorowskiego, Sikorskiego, Lisa, Nowacką, Lewandowskiego, Giertycha, Kijowskiego, Unię Europejską i innych.

Co ciekawe, nawet w ''Puczu'' nie podano tzw. ''listy płac'', tylko pokazano taką tyłówkę: ''Produkcja Telewizja Polska S.A. 2017''.

 

 

Można powiedzieć, że film został stworzony w konwencji festiwalowej, bez komentarza, w którym ciężko odnaleźć wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Ten chaos w filmie chyba najlepiej oddaje całą sytuację jaka miała miejsce - zamierzone przez autorkę czy wyszło przez przypadek?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...