Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@widz666, a wyobrażasz sobie by np. Borek publicznie krytykował Polsat i Solorza- Żaka ?? Obowiązują pewne żelazne zasady, mówił o nich choćby Max Kolonko- pracując jest się zobowiązanym do lojalności wobec pracodawcy.  To zwolnienie mnie nie dziwi po ostatnich akcjach Agaty Młynarskiej, które były karygodne jako pracownika TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się ramówka na dni od 6 do 12 czerwca. Co szczególnego:

 

W poniedziałek 6 czerwca o 17:30 ostatni mecz kadry przed Euro - z Litwą w Krakowie. W związku z tym wypadają: Klan, Jaka to melodia i Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem, Wiadomości dopiero o 20:15, a teatr o 21:10

 

W piątek, 10 czerwca o 20:25 studio, a o 20:50 inauguracja Euro 2016, czyli mecz Francja - Rumunia. Ciekawe czy TVP pokaże ceremonię otwarcia turnieju?

 

W niedzielę 12 czerwca o 17:25 studio a o 17:50 mecz Polska - Irlandia Północna na Euro 2016. W związku z tym Wiadomości znów o 20:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przy 12 czerwca warto zauważyć, że na 22:55 wpisano "Program sportowy". Ciekawe, czy to będzie ten magazyn podsumowujących weekend, zapowiadany jakiś czas temu, czy może jakiś program o Euro?

 

Z innych ciekawych rzeczy: 29 maja ostatni odcinek "Bodo", po nim, o 21:35, będzie wyemitowany film dokumentalny "Eugeniusz Bodo - za winy niepopełnione" w reżyserii Stanisława Janickiego.




			
		
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy jak się okaże, że Eurowizja miała niezła widownię, to Nielsen nadal będzie taki "zły"? Oby, oby. Bo ta sytuacja pokaże, że ludzie jednak chcą TVP oglądać. Ale już niekoniecznie to, co serwuje im Kurski i jego ekipa. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal w Opolu potrwa po raz pierwszy w historii aż 4 dni, czyli o 1 dzień więcej niż dotychczas: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/festiwal-w-opolu-potrwa-cztery-dni-tvp1-i-tvp-kultura-pokaza-koncert-alternatywny

 

Fajnie. :) Szkoda tylko, że ten czwarty dzień tego festiwalu nie będzie transmitowany na żywo w TVP1, tylko zostanie wyemitowany w późniejszym terminie. :? Nie będzie zachowanej "ciągłości" w transmisji tego festiwalu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/reklamy-przy-euro-2016-w-telewizji-polskiej-dwukrotnie-drozsze-niz-w-polsacie-cennik

To oznacza,że reklam będzie zapewne mniej niż w Polsacie co oznacza,że dłuższe będą zapewne studia w przerwie spotkania. 

Z orogramu wynika,że transmisje Copa America także w TVP1.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurski sam narzekał w programie 4-4-2, że w Polsacie przy meczu Polaków nie ma studia w przerwie, widzowie nie mogą przeanalizować, przeżyć z ekspertami wydarzeń na boisku. Więc jakieś studio w przerwie będzie. Tylko czy takie, kiedy każdy powie po zdaniu, to właściwie też nie ma większego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że będzie jak przy EURO 2012, a wtedy tych reklam było naprawdę mało i te studia były dłuższe. Zdaje się,że jednak studia przedmeczowe będą w Polsacie zaczynać się godzinę przed meczem i będą dłuższe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie TVP daje studia krótsze i słabsze niż Polsat. W Polsacie bardziej luźno, młodsi ludzie, a w TVP nie dość że zawsze siedzą za stołem - nawet na stadionie, to jakoś tak sztywno jest i ludzie przeważnie starsi. Najdłuższe studia dają chyba Niemcy. I przed i po meczu są długie rozmowy, analizy. A np. Anglicy już tego nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wielki dzień w TVP. Przypominam dziś od 13:55 mecz żużlowy Polska- Reszta świata będący pożegnaniem z kadrą Tomasza Golloba.

Oglądałem kawałek, ale zaraz przełączyłem, bo nie lubię jakoś oglądać tej dyscypliny sportu. Kocham wyścigi, ale żużel mi nigdy nie podchodził.

Edytowane przez azrekbor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...