Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Jaka to melodia?, to przez wiele lat byłem fanem tego programu, ale po Euro 2012 przestałem to oglądać. Przerażał mnie fakt, że czasami były pokazywane występy zagranicznych gwiazd zrealizowane jeszcze na długo przed przejściem programu do emisji w trybie 16:9 (dla przypomnienia: na początku 2011 roku); nawet te z lat 2006-2007 (np. Bonnie Tyler czy Belindy Carlisle), więc oczywiście cropping był wymagany. Do tego pan Janowski mówił, że śpiewają na żywo ze studia. Dlatego pomyślałem, że pomimo zmiany zespołu akompaniującego ten teleturniej z ponad 16-letnią tradycją, oparty na amerykańskiej licencji, z roku na rok ma coraz niższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten teleturniej z ponad 16-letnią tradycją

Tradycji tu nie ma. Moim zadaniem ten teleturniej jest o sześć lat za długo. Sam prowadzący z uwagi na swój wiek – rozglądając się po widowni - już tam nie pasuje. Zespól akompaniujący wraz chórkiem też powinien podlegać przemianom osobowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie pasuje,już mnie denerwują same młode twarze w TV, Już wywalilibyście Sznuka,Turskiego, Janowskiego. Zresztą o tym kto prowadzi "Jaką to melodię" decyduje producent programu, stacja nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zapowiedzi programowe czytają na przemian Marcin Sanakiewicz (zapowiedzi ''Jeszcze dziś w Jedynce'', ''Za chwilę'') i Łukasz Nowicki (zapowiedzi m.in serialu ''Anna German'', ''Wielki test o zdrowiu''). Co do ostatniego lektora, to wg. mnie ma ''rozrywkowy'' głos, gdzie po 15 latach czytania w najstarszej polskiej telewizji powinien już odejść. Ja uważam, że Łukasza Nowickiego powinni zastąpić tacy lektorzy jak np. Agnieszka Czekańska, Piotr Makowski (który we wrześniu zastępował Nowickiego) czy Zbigniew Dziduch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.tvp.pl/9166154/terminarztransmisje Z tej rozpiski wynika,że 6 grudnia TVP1 pokaże konkurs mieszany,jednak z programu TV http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=6 wynika,że tego konkursu nie będzie. Dziwna sytuacja,bo wydaje się,że 6 dni przed zawodami ramówka powinna już zostać zaktualizowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany wynikły zz stąd,że konkurs skoków rpozpoczął się o godzinie 13:45,a nie o godzinie 14:00 jak było w programie. Nie wiem kiedy zaczęło się studio,ale wcześniej niż od 13:45. Wbrew pozorom to ważna sprawa,bo są wykupione reklamy,trzeba wyemitować reklamy sponsorów, więc nie mogli wejść o 13:45 na sam konkurs bez studia. Widać uznali,że lepszy premierowy odcinek Okrasy niż pozycja powtórkowa. Moim zdaniem takie powinny być zawsze decyzje TVP jak i innych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...