Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

,,Galeria" będzie raz w tygodniu. Czy nadawca zamierza wyemitować tylko pozostałe zawieszone odcinki, a serialu nie kontynuować?

Chyba wyemitują te odcinki, co mieli wyemitować poprzednią zimą i wiosną. Kontynuacja - nie wiem....

 

Jak wasze odczucia po noworocznym odcinku nowego serialu ,,Słodkie życie"? Mimo, że aktorami są znani kabareciarze, to według mnie ten sitcom jest beznadziejny, nie śmieszny i ma bezsensowną fabułę.

Po pierwszym odcinku jedno słowo mi się nasuwa - nudy. Nieśmieszne, nawet kabaret Moralnego Niepokoju nie ratuje sytuacji, lepiej żeby na wiosnę ten serial się nie pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam ''Weekendowy Magazyn Filmowy'', gdzie dodam, że jest to bardzo ciekawy program. Najbardziej uwielbiam rankingi, pokazywane na koniec programu.

 

Dzięki za komentarz.

 

Mi się WMF bardzo podoba. Brakowało mi właśnie takiego programu w telewizji publicznej, bo "Kocham Kino" Torbickiej traktuje bardziej o kinie stricte poważnym, często niekomercyjnym, polskim i niezależnym.

 

Weekendowy Magazyn Filmowy ma bardzo ciekawą formułę. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi mają bardzo merytoryczny przebieg i są konkretne. Czasem można się porządnie odchamić, czasem mniej - i to jest fajne. Wywiady się nie dłużą, bo są przedzielane różnymi interesującymi materiałami. Ostatnio zapodali reportaż o nostalgicznej podróży do wypożyczalni kaset VHS.

 

W każdym odcinku poruszany jest inny temat, a tematy są różne poczynając od filmów Woody'ego Allena, poprzez filmy o zombie kończąc na produkcjach filmowych które poruszają problemy niepełnosprawnych. Ta wielotematyczność to główny atut programu.

 

Są ciekawi goście jak np. niedawno Allan Starski, który sprzedał nam kilka ciekawostek m.in. jak robił scenografię do "Pianisty".

 

A na deser wspomniane przez Frontowca - rankingi. Prawdziwa wisienka na torcie :P

 

Kilka jeszcze słów o prowadzącym. Można dużo o Tomaszu Raczku powiedzieć, ale nie można mu odmówić jakże rozległej wiedzy o filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ona tam jest regularnie, zresztą odcinki są nagrywane wcześniej. Zresztą dlaczego miała by nie być nawet jak negatywnie oceniamy najnowszy teledysk i piosenkę, śpiewać potrafi ,a do tego wygląda,a to też ważne. Zresztą chyba program współpracuje z teatrem jej męża Józefowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa TVP1 na luty 2014:

Taxi 2 / Wymyk / Duchy Goi / Nocne Graffiti / Tamara i mężczyźni [Premiera] / Homecoming / Kontrakt na zabijanie / Ognisty podmuch / Kochankowie mojej mamy / Złoto dezerterów / Operating Instructions [Premiera] / Taxi 3 / Zwerbowana miłość [Premiera] / Ogniem i meczem / Tata – gwiazda rocka / Co z oczu, to z serca / Hell [Premiera] / Kod Merkury / Pearl Harbor / Kogel-Mogel / Dwanaście małp / Wróg publiczny / Naga prawda o miłości / Nowe stanowisko / Volver / Sierociniec / Jasne błękitne okna / Galimatias, czyli "Kogel–MogelII" / Po drugiej stronie korytarza [Premiera] / Miami Vice / Wygrany / Hi Way / Carpool / Legalna blondynka / Spartan / Matka swojej matki / Sprawa się rypła / Złodziej marzeń.

 

 

Osobiście polecam dwa premierowe filmy z Robertem Więckiewiczem w roli głównej ("Wymyk", "Zwerbowana miłość") oraz "Wygrany" i "Kochankowie mojej mamy", jeśli chodzi o polskie kino. Z zagranicznych filmów warto obejrzeć: "Duchy Goi", "Dwanaście małp", "Wróg publiczny", "Volver", "Sierociniec".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...