Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ciekawy film po półoncy leciał z Markiem Kondratem i Kasią Skrzyniecką. Był tak jakoś z drugiej połowy lat 90-tych, i mimo to go zrekonstruowali (a przynajmniej obcieli do 16:9). Przypomnicie jak się nazywał?
,,Nocne graffiti" - rok prod. 1996. Ten film mógł zostać tylko przycięty do 16:9. Stale jest powielany w TVP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jedynka" całkowicie stoczyła się na dno. "Komercja goni komercję", zlikwidowanie "Wieczorynki" , stworzenie tandetnego programu "Świat się kręci" a manipulowanie informacjami w "Wiadomościach" było przysłowiowym gwoździem do trumny.

Powtarzanie przynajmniej po raz dziesiąty (!) takich filmów jak "Kogel Mogel", czy "Sprawa się rypła" wywołuje u mnie obrzydzenie pomimo tego, że te filmy lubię (sic!)

 

"Jedynka" potrafi wszystko człowiekowi obrzydzić :/ Szkoda bo jeszcze kilka lat temu dosyć często oglądałem ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnanAS - ciekawi mnie Twoja opinia wobec Dwójki, ale to nie ten temat.

 

Ja się nie zgodzę. Likwidacja "Wieczorynki" była do przewidzenia. Tylko trochę za wcześnie to zrobiono. Ale tak myślałem, bo ciągle ją skracali. "Świat się kręci" - dobry program, widownia rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnanAS popieram w 100%. Nienawdzę jedynki za to co widać po moim awatarze i podpisie. Zgadzam się z wszystkim co napisałeś.

 

Bardzo cieszy mnie fakt, że "nie jestem sam" i są też osoby, których nie bawią tandetne kanały.

 

P.S. Świetny awatar! (Przydałby się taki sam awatar również do TVN i Polsatu) :brawo:

 

AnanAS - ciekawi mnie Twoja opinia wobec Dwójki, ale to nie ten temat.

 

Nie ma sprawy. Za chwilę dodam opinię do TVP 2 (oczywiście w odpowiednim wątku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tvp1 i tvp2 jest sporo unikalnych filmów trzymających poziom. I są one w hd. A tvp ma jeszcze kulturę, gdzie też są ciekawe pozycje. Polsat ma w większości filmy trzeciego sortu, tvn ma filmów zdecydowanie najmniej, nawet dodając tvn7. Dla najmłodszych zdecydowanie najwięcej mają oba pulsy.

Pod względem filmowym najbardziej żenujące jest tv6 i atm rozrywka (ten kanał potrafi nadawać prawie codziennie przez pół roku powtórkę tego samego filmu...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na każdym kanale TV i w TVP1 można znaleźć ciekawe pozycje filmowe czy serialowe( Downtown Abbey, Homeland,Anna German),a także dokumentalne ( cykl "Oglądaj z Andrzejem Fidykiem). Nie mówię już o sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu najchętniej oglądanymi filmami były w TVP 1:

-KWIAT PUSTYNI /FILM USA/ -średnio 3 560 903 widzów(udział 26,34%) -Ten film zajął 2 miejsce spośród wszystkich filmów TV w styczniu( wygrał film Sami Swoi z Polsacie)

-DOM SNOW /FILM THRIL.DRAM.USA/- śr. 2 474 275 widzów (udział:15,70%)

-NIEZWYCIEZONY SECRETARIAT /FILM FAM.USA/sr. 2 386 881 widzów(udział:14,64%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 i unikalne filmy trzymające poziom?

Masz na myśli powtarzany kilkunastokrotnie "Kogel Mogel" czy może "Szklanką po łapkach"?

Widzę że dawno nie patrzyłeś w program. Ja oglądam go regularnie, gdyż nagrywam sobie co ciekawsze pozycje od około roku. Owszem, na każdym kanale jest jakiś "kiepski", ale np "azur i asmar" na atm rozrywka był powtórzony chyba z 50 razy...

Trudno w darmowej naziemnej wskazać lepsze filmowo kanały niż tvp. Podobnie że sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno w darmowej naziemnej wskazać lepsze filmowo kanały niż tvp. Podobnie że sportem.

To może jest jakaś racja.

KWIAT PUSTYNI /FILM USA/ - średnio 3 560 903 widzów(udział 26,34%) -Ten film zajął 2 miejsce spośród wszystkich filmów TV w styczniu

Nie wystarczy pokazać dobry film. Powiedziałbym bardzo dobry. Należy go jeszcze odpowiednio zareklamować.

Ale w TVP, co się reklamuje? Nie muszę odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnanAS: Film "Szklanką po łapkach" ostatni raz był emitowany w TVP 2 w dniu 29.12.2012 r., więc akurat on nie jest w TVP zbyt często powtarzany.

 

Nie do końca dobrze zinterpretowałeś mój komentarz. Napisałem go ze szczyptą ironii.

Nie chodzi o sam fakt powtórek, tylko o jakość filmów (a raczej ich brak). Jedyne filmy jakie oglądam w TVP to na kanale TVP Kultura. Naprawdę można znaleźć tam wiele "filmowych perełek" i to z całego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wszystko zależy od tego, co kto lubi. :wink: Ja np. uwielbiam oglądać wszystkie komedie z Leslie Nielsenem i poza "Szklanką po łapkach", "Ści(ą)ganym" (które były emitowane ponad rok temu w TVP), chętnie obejrzałbym kiedyś w TVP także serię "Naga broń". Niestety prawa do tej serii wędrują w kółko od TVN-u do Polsatu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wyniki oglądalności przez Nielsen Audience Measurement:

W styczniu 2014 roku, wśród głównych programów informacyjnych, w ogólnej grupie widzów (4+) liderem pozostaje "Teleexpress" TVP1,

o to wyniki:

1. "Teleexpress" (TVP1) 5 003 359 (udział:39,01%)

2. "Wiadomości" (TVP1) 4 100 326 (25,24%)

3. "Fakty" (TVN) 3 881 565 (25,03%)

4. "Wydarzenia" (Polsat) 3 182 603 (20,78% )

5. "Panorama" (TVP2) 2 165 292 (15,24%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A w grupie widzów 16-49 Fakty i Wydarzenia przed wszystkimi programami TVP co pokazuje, że TVP oglądają tylko emeryci, którzy nic w telewizji poza TVP nie oglądają bo przywykli, że nie ma innych kanałów niż TVP, która robi im tylko wodę z mózgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...