Skocz do zawartości

kiedy TVP 2 z tr. Cyfry+ w 16:9 w CP


pavel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko tego opóźnienia względem nadajnika analogowego nie da się wyeliminować, chyba, że byłby możliwy odbiór z transpondera "TVP", z którego te nadajniki analogowe biorą sygnał (wtedy bylibyśmy szybsi od nadajnika :D ), chociaż też chyba jest tak, że spora część nadajników dostaje sygnał już światłowodem, więc opóźnienie i tak by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie może być irytujące, gdy sąsiedzi się cieszą ze zdobycia bramki, a u Ciebie jeszcze nie było ostatniego podania.

 

Nie wiem co jest u Was, ale u mnie TVP2 z Cyfry+ ma 3 sekundowe opóźnienie względem Cyfrowego Polsatu.

 

1. Mecz piłki nożnej to jest bardzo dobry przykład.

 

2. Przed chwilą sprawdzałem żeby się upewnić że nic się nie zmieniło, i to TVP 2 z CP jest opóźniony względem TVP 2 z C+ o 3 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy gołym okiem jesteś w stanie stwierdzić która wersja TVP2 jest lepsza.

A ina TVP Info z tp CP jest już kodowanie dla Cyfry.

 

No wlasnie ja tam nie widze zbytniej roznicy, obie wersje tak samo slabe... Spodziewalem sie czegos lepszego.

Teraz ciekawi mnie jak to jest z TVP Sport od innych operatorow, bo w CP to jest pikseloza... Jesli w N czy C+ maja lepsza wersje to fajnie jak by sie CP dogadal w sprawie uzyczenia sygnalu. A w ogole to ciekawe kiedy te wszysztkie kanaly TVP beda dostepne w HD, bo jakos narazie nic nawet o zadnych planach nie slychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

nie wiem jak u Was ale u mnie czarny ekran na tym teście...

 

Edit: dokładnie wygląda to tak - HD5000 czarny obraz bez "kropek", HD2000 komunikat: "Brak karty w dekoderze - włóż ważną kartę", czyli jak by nie było uprawnień do tego kanału, może nie u wszystkich zniknęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...