Skocz do zawartości

kiedy TVP 2 z tr. Cyfry+ w 16:9 w CP


pavel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos nikt nic nie pisze ,czyzby nie chcecie TVP 2 w lepszej jakosci obrazu w formacie 16:9 z tr.Cyfry na CP ,bo jesli siedzimy cicho to znaczy ze nie chcemy ,mimo ze powiedzieli ze narazie nie maja zamiaru pobierac innych kanalow i tak trzeba prosic moze zmienia zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie pozycje są nadawane w 16:9 a te są rzeczywiście nadawane w C+ na "pełnym" ekranie. Pozostałe pozycje nadawane są 4:3. Metoda znana z kanałów HD.C Polsat nie przewiduje w najbliższym czasie przejścia z emisją TVP2 na transponder C+, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że większość abonentów CP nie widzi żadnego problemu. Dla nich ważne, by kanały TVP były i już. Do tego dochodzi jeszcze to, iż większa cześć abonentów tej platformy ma telewizory kineskopowe także po co im jakieś 16:9 :> . Mówię Wam, tylko garstwa osób chciałaby kanału TVP2 z transpordera Cyfry dla formatu 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę wczoraj dzięki TP od CP mogłem oglądać TVP 2, bo na Cyfrze z tp nie mogłem oglądać, żadnego kanału z tp. Cyfry TVP i żadnego kanału Canal+ (jakość na poziomie 33 nawet 26 a czasami zero :twisted:, teraz na dach nie będę wyłaził, bo śniegu mam za dużo.). Mi to osobiście nie przeszkadza, jakość nie jest podobna jak na tp. Cyfry. A 16:9 ja osobiście mam gdzieś, choć niby filmy i programy są nadawane w 16:9, a mimo tego nie macie obrazu z 16:9? Jeśli ja mam czarne pasy to wy na tych LCD powinniście mieć cały obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pobieranie sygnału danego kanału z częstotliwości konkurencyjnej platformy opiera się jedynie na wymianie, tzn. Cyfra+ daje możliwość pobierania sygnału Cyfrowemu Polsatowi to zaraz CP musi C+ dać coś w zamian? Chyba nie, a więc to nie jest żadna przeszkoda, a poza tym (nie licząc kanałów niekodowanych) Cyfra+ pobiera więcej sygnałów od Cyfrowego Polsatu, niż sama daje (przynajmniej tak mi wyszło w obliczeniach :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z powodu formatu 16:9 ale z powodu duzo lepszego Bitrate na tr.Cyfry powinni dolaczyc ten kanal tak jak dolaczyli TVP1,poprostu trudno zrozumiec ten Cyfrowy Polsat.Ja wiem dbaja o swoje kanaly, ale ze zdaniem i prosba abonetow tez sie powinni liczyc bo dzieki abonetom maja te 3mln.Ale jak tak dalej beda traktowac abonetow to moze sie to odwrocic ze beda miec najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a komu o to nie chodzi co,pisałem już do nich maile to mnie spławiali tekstem że oni nie odpowiadają niby za sposób dystrybucji kanału,ciekawe kto odpowiada?Swoja drogą ciekawe kiedy te durnie z polsatu wpadną na pomysł nadawania kanału w 16/9,w sylwestra żałośnie wyglądała transmisja koncertu na głównym kanale na polsacie 2 leciało to samo w 16/9 i tego za [beep]ę nie jestem w stanie zrozumiec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej cisza , pytanie czy dodadza nam w koncu ta TVP2 duzo lepszej jakosci z wiekszym Bitrate w 16:9 z tr.Cyfry+?.Poprostu trudno zrozumiec ten CP dodajac TVP1 juz TVP2 nie mogli takze dodac ,przeciez nawet tr.12.188 V by sie im troche odciazyl i reszta kanalow bylaby lepsza ,bo ogolnie jakosc kanalow na tym transponderze to tragedia. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...