Skocz do zawartości

Facebook


Rekomendowane odpowiedzi

To było kilka godzin, a faktycznie poruszenie jakby meteoryt w ziemię uderzył i pół świata by zmiotło. Ja zauważyłem, że nie działa, więc odłożyłem telefon i zająłem się innymi rzeczami. W ogóle mi ta awaria nie przeszkadzała. Mogłoby i z tydzień nie działać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od października 2021r. jestem zadowolonym użytkownikiem Facebook'a. On był mi potrzebny do szkoły - np. gdy mnie nie ma w szkole to mogę na Messengerze poprosić kolegów z klasy o przesłanie lekcji. Poza tym można tam odnaleźć dawnych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niektórych znajomych, po postach, zdjęciach i komentarzach można się dowiedzieć ciekawych rzeczy.

Niektórzy mocno przesuwają granicę lub wręcz pozwalają  uczestniczyć w prywatnym życiu.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
54 minuty temu, Falcon napisał:

Nie wierzę, że do tego dojdzie, ale byłoby miło gdyby ten syf zniknął:

 

Tak i równocześnie doprowadziłbyś do kryzysu na rynku medialnym, marketingowym, reklamowym i e-commerce xD

Świetny pomysł kolego, najlepiej zaorajmy wszystko, rozpieprzmy kilka branż, utraćmy miliardy, niech nie będzie niczego jak mawiał pewien słynny Pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Falcon napisał:

O czym Ty piszesz? Internet nie lubi próżni, myślisz, że wielu nie byłoby to na rękę aby wejść ze swoim projektem?

Życie by się legło w gruzach czy co?

Poza tym to nie ja chcę to zaorać lecz sam Cukierek - kłopoty z tłumaczeniem artykułu?

 

Aby rynek się unormował potrzeba by wielu lat. Upadek, czy zamknięcie portali podpiętych pod spółkę Meta na przestrzeni tygodni, czy miesięcy byłoby sprowadzeniem na nas wszystkich potężnego krachu w kilku gałęziach gospodarki, które już wymieniłem wcześniej. Nie zdajesz sobie nawet sprawy jakie pieniądze każdego dnia przelewają się przez podległe im portale.

Poza tym to Ty pisałeś, że cytuję "Dobrze by było, aby ten syf zniknął", a nie przedstawiciele platformy. Meta zrobi wszystko, aby swoje portale utrzymać na powierzchni. I całe szczęście, bo jeszcze nam do tego wszystkiego brakuje kolejnej utraty miliardów dolarów z racji upadku takiego molocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Falcon napisał:

Zapomniałeś dodać, że koniec świata by nastąpił!  🤣🤣

 

Czyli tak jak sądziłem klasycznie nie masz pojęcia o tym o czym piszesz, a chcesz robić za eksperta. Nie masz zielonego pojęcia jak duże i ważne są dziś social media oraz jakie pieniądze przepływają tymi kanałami każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 22:32, kfm877 napisał:

Jeszcze kilka lat temu każdy miał swoją stronę internetową i nie musiał korzystać z Facebooka i innych pierdół społecznościowych. Nikt wtedy nie narzekał i biznes też się kręcił. Ludzie idą na łatwiznę.

Z tym "każdy" to nie byłbym taki pewny, bo jednak posiadanie własnej strony to co innego niż konto na portalu społecznościowym, nie mówiąc już o tym, że stworzenie własnej strony wymaga większych nakładów czasu, a i dotrzeć z nią trudniej niż z samym kontem na Facebooku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy Wy też macie problemy z działaniem Facebooka w Chrome? Od wczoraj nie działa mi dobrze Facebook - mianowicie w ogóle nie umie, nie może się załadować tablica z postami - nie tylko na profilach, ale też na ogólnej stronie Facebooka, a sama sekcja "Osoby, które możesz znać" - u mnie na głównej stronie - raz się ładuje, a raz nie, a jeżeli się załaduje, to trzeba długo czekać na załadowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...