Skocz do zawartości

Facebook


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewne pytanie a mianowicie czy Facebook może blokować dostęp użytkownikom do danych stron na swoim profilu? Nie ukrywam że prawdopodobnie w przypadku Muzo FM coś takiego mnie spotkało i stąd ciekawi mnie też czy administrator takiej strony może zdjąć taką blokadę. Z tego co pamiętam za czasów Podhajskiego Polonia 1 majstrowała coś na swoim facebook'u wyniku czego część użytkowników (w tym ja) została zablokowana i dopiero coś tam musieli poprawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Poland napisał(a):

czy Facebook może blokować dostęp użytkownikom do danych stron na swoim profilu?

Facebook nie może użytkownikom zablokować dostępu do strony danej firmy, tutaj czyni to tylko i wyłącznie administrator danej strony na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Trochę wracając do wcześniejszych postów...

Facebook się rozpanoszył i tyle. W zasadzie to Meta.

Ludzie na własne życzenie uzupełniają wpisy w swojej teczce... Twarzo-ksiazce...

Cenzura kwitnie coraz bardziej.

Facebook - Messenger - WhatsApp to wszystko jedna korporacja Meta.

Stwarzają pozory wolności i gromadzą na Twój temat wszystko co się da łącznie z Twoja lokalizacją (tak jakby jej przechowywanie było niezbędne do działania komunikatora)

Proponuje unikać jak ognia.

Do Google też zalecam duży dystans.

Szukajcie i uzywajcie alternatyw.

 

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Czy u was na Facebooku też się nie wyświetla lista znajomych, jak się wejdzie na swój profil? U mnie na profilu w ogóle się nie wyświetla lista znajomych (tydzień wcześniej lista znajomych się wyświetlała).

 

Edit: Lista znajomych się wyświetla u niektórych znajomych.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Poprawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Screenshot-20230514-105616-Opera.jpg

Facebook zaczyna przywracać Messengera to wersji mobilnej strony (czyli http://m.facebook.com ) która to została przy okazji odświeżona. Niestety problem z tym czymś powyżej wrócił. Dodatkowo po kliknięciu pojawia się to:

Screenshot-20230514-105626-Opera.jpg

Moim zdaniem reklamowanie Messengera powinno zostać wyrzucone na rzecz swobodmego korzystania z opcji Wiadomości bez użycia wspomnianej aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy wy też tak macie jak ja? Przeglądam Facebooka w telefonie, pojawiają się posty sponsorowane lub proponowane. "Lajkuję" te posty lub komentuje, po czym pojawiają się częściej i za kilka dni pojawia się informacja - "Dostałeś odznakę fanpage". I tak tym sposobem jakimś cudem zaczynam obserwować dany fanpage, czego samemu nie zrobiłem i na głównej stronie mam spam niechcianymi fanpage'ami. Zaczyna mnie to drażnić, bo nie widzę żadnych nowości od własnych znajomych i wtedy ręcznie muszę znaleźć taki fanpage i kliknąć "Przestań obserwować" :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, że tylko godzina. Brak tych serwisów to miód na moje uszy. Mam nadzieję, że kiedyś znikną z sieci na dłużej. Jestem ciekawy jak wyglądałby w tym czasie internet bez działającego FB, MS, IG, WA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie rozumiem fascynacji tym serwisem, "dzieleniem się" (cudzysłów nie jest przypadkowy) swoim życiem z ludźmi, z którymi często przez lata nie utrzymuje się żadnego kontaktu. I to niejednokrotnie wszystkim co się da. 

 

A najlepiej jak znajomy - niemal 1000 znajomych na Facebooku, a żeby pomóc wynieść szafę to i tak napisze do mnie.  😂🤣 

Tacy to "znajomi" na Facebooku. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...