Skocz do zawartości

Telewizja na Ukrainie


jao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, SatExpert napisał:

Odnośnie Ukraina 24 to mam takie trochę mieszane uczucia, bo niby widać że rzetelnie informuje o przebiegu wojny, ale jego właścicielem jest Rinat Achmetow, tak więc... no już sam nie wiem.

To ja też dodam pewną wątpliwość: zarówno Ukraina24 jaki i np ICTV UA transmitują program kanału Rada i nawet słabo znając ukraiński jasno widać że są to rzetelne ukraińskie informacje z wystąpieniami prezydenta Ukrainy etc. ale co jakiś czas na tym drugim mają też swoje okienka i co ciekawe jak są jakieś rozmowy z mieszkańcami to bardzo często pojawia się reporter z charakterystycznym niebieskim mikrofonem rosyjskiej tv.

Może ktoś ma lepszą wiedzę o statusie tych prywatnych stacji. Wiadomo są jeszcze publiczne 1+1 czy Inter (które też nadają wspólny program) ale do nich mam jakoś jeszcze mniejsze zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam włączony kanał Ukraina 24  i występują jakieś dziwne zakłócenia, które sprawiają,że w ogóle nie da się oglądać tego programu. Po południu były te same zakłócenia, później ustały ,a teraz znowu są. Czy u was też te zakłócenia również występują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także inne 3 kanały sportowe.

Oby Premier League ich nieukarała jak kiedyś Canal+za emisje sygnału z dekoderów dawnej Cyfry+ w pabach na terenie Anglii.

Setanta Sports ma prawa do F1, Pucharu Anglii,Serie A,Bundesligi,Ligi Hiszpańskiej a także Ligi Francuskiej i nie tylko.

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mateusz2006 napisał:

Mam ciekawe info Inter w jakości sd i 1+1 są na Hot Bird 13.

Pierwsza nadaje na pozycji Nat Geo Wild a druga na pozycji Dorama. A Premium nadaje iCTV chyba?

 

Kanał Rada też jest obecny podobnie jak Viasat Sport i łącznie ponad 20 stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie są nadawane:

10853 - History, Setanta Sports, Setanta Sports+, VIP Premiere, VIP Megahit, Eurosport 1, Eurosport 2, Discovery Channel, Animal Planet, Viasat Sport.

11219 - Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Ukraina 24 HD, TV1000, TV1000 Action, National Geographic, TV1000 World Kino, FOX, Epic Drama, Star Cinema, Star Family, Rada (w miejscu VIP Comedy), Inter (w miejscu Nat Geo Wild), ICTV, 1+1 (w miejscu Doramy).

4 ostatnie kanały retransmitują Ukrainę 24.

 

Poza Ukrainą 24 wszystko w SD.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...