Skocz do zawartości

Ferguson Ariva TT


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez jestem zadowolony. Sprobuje sofcik jeszcze raz zainstalowac moze to pomoze :wink:

A jak nie to go sprzedam i kupie VU+ Duo.

Pecus mozesz mi w 100% zagwarantoac ze dzwiek jest w dolby digital. Na amplitunerze w info musi zablysnac dolby digital. Sprawdz prosze.

Acha i jeszcze jedno na jakim programie?. W CP w pakiecie familijnym jeszcze sie z dolby digital nie spotkalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga ścieżka na TVN chociażby.

Nie sprawdzę teraz ustawień tunera (bo nie mam jak), ale jedno z nich powoduje konwersję sygnału AC3 na PCM i wtedy jeśli wybierzesz ścieżkę AC3 to amplituner dostanie ją zdekodowaną do PCM. W tym ustawieniu stracisz dźwięk wielokanałowy (jeśli jest) bo tuner zdownmiksuje Ci wszystko do stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko mi jest jasne.Ustawienia w TT mam poprawne. Sprawdz jak bedziesz mogl czy wysylany sygnal to dd jezeli tak to bedzie to widoczne w aplitunerze.

MULTI CH IN, MULTI IN+PLII CINEMA to jest PCM wielokanalowe zadne dd.( strona 39 Denon 1610). Ja mam Marantza sr7007 a jak wiadomo Marantz i Denon to jedna firma.

Mnie po prostu szlak trafia, ze mi sie to wszystko przytrafia. A ten serwis to powinni :censored::censored::censored::censored: !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majsters34 - Ariva TT Link to inny tuner, musisz spróbowac w wątku właśnie o nim https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=126&t=21603&start=15. Jednak stawiałbym na problem TV. Tego typu sprzęt tak ma z jednym działa z innym nie.

 

 

 

uderzyłem tam ale nikt tam nie odp. możecie mi jakoś pomóc? dekoder leży i traci na wartości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pokładzie soft 42F. W czytniku karta C+ z pakietem Superpremium -jeszcze C+. Do tego moduł CP z pakietem Familijny Max HD, Sport HD, Film HD. Nie działają mi niektóre programy które są w nc+ :Cbeebies,Sundance HD, TLC HD , nie mam ich w swojej ofercie na C+ ale są dostępne w modułu CP - mają kodowanie seca, karta ich nie dekoduje i blokuje wtedy moduł.Jak to wygląda na sofce 20F?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a który sofcik najlepszy pod sharing? Wgrałem najnowszy 11444F i niestety momentami przycina na HD, zwłaszcza TVN i TVP. Potem dostałem podpowiedź że najbardziej chwalony soft to 11.42.0F wiec taki zapodałem. Niestety bez większych efektów.... Ma ktoś coś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem program, ktory zamiena pliki TP0 na TS :jupi::brawo: . Nazywa sie TS Doctor. Dziala rewelacyjnie koryguje sam bledy, sciezka orginalna i z lektorem,napisy. H264 jak i MPEG2 bez zadnych problemow. Skonwertowalem juz kilkanascie filmow rewelacja.

Na tej stonie znajdziecie dokladny opis programu:

http://www.cypheros.de/tsdoctor_e.html

Eliks przeczytaj regulamin :read: o takie rzeczy to pytaj na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za sofcik? Jakie sa ulepszenia. markar jak zwykle milczy.

Soft 42F znany od roku. Najlepszy z tych po 20F.Linki dostępne na innym forum. Soft 42F w wersji dla starszego brata HF8900 to najlepszy soft dla tamtego tunera. Tutaj też wydaje się być najlepszy.

A mój problem identyczny jak w przypadku Manta HD9000. Widać zbliżone źródło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A co to jest?

2.Nie sprawdzałem.

3.Nie.

 

Zacząłem go więcej używać z samym modułem CP gdzie mam dość bogaty pakiet. Timeshift 2 godzinny i wbudowany dysk to jednak dość mocne argumenty by był jako 2. tuner w domu.

Na TVN HD przy użyciu timeshift i cofnięciu materiału nie działa mi audio. Obraz jest ale głosu nie ma. Ustawienia wejść zmieniałem ale to nic nie daje. Sprawdzałem na Polsat HD, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TLC HD, Sundance HD i można cofnąć do 2 godzin i głos jest. A na tvn HD nie ma. Może ktoś to sprawdzić? Podkreślam- ja mam tylko moduł CP. Może na karcie albo innym module tego efektu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...