Skocz do zawartości

Ferguson Ariva TT


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

a ja mam taki problem, kupilem ten tuner i podlaczylem przez hdmi do amplitunera denona ale na zadnym kanale nie dekoduje mi dzwieku dolby digital czy ktos mi moze pomoc w tym zakresie?

 

Sprawdź, czy masz w ustawieniach włączone DD po HDMI.

Domyślnie jest chyba wyłączone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem u mnie lezy w parze kodowany-FTA.

Misiek, w parze kodowany-FTA ale z różnych satelitów jak rozumiem? Jeśli tak to niestety jest tak jak pisze Markar. A to, że coś tam działa w takiej konfiguacji to raczej przypadek.

Wlasnie nie. Np. para superstacja-tv biznes (kodowany-FTA). Ucina mi nagranie na superstacji po przelaczeniu na tv biznes.

A tu te cuda: :shock:

Ta sama para tylko nagranie zaczyna sie na Tv-Biznes i przelacze na Superstacje.Nagranie na TV-Biznes sie powiodlo. :crazy::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Tak dla picu wlaczylem recznie nagrywanie na TVP1 HD przelaczylem na TVP 2 HD i bylem pozytywnie zaskoczony :D:jupi: Nagrania na TVP1 HD mi nie ucielo :jupi::brawo: nagralo sie w calosci. Tylko nasuwa mi sie pytanie.

Czy karta ze SKY DE ,ktora posiadam ma na to jakis wplyw( chodzi o poprawne dzialanie Arivi TT).

Dlatego prosba do wszystkich co maja np. CP na module CI+ i cyfre+ aby wyciagneli karte cyfry+ i sprawdzili czy nagrywanie na CP sie powiedzie.

 

Jest to jakis problem dla WAS :wink: ?

 

z gory dziekuje

 

edit:19.10.2012

Ma moze Ariva funkcje przypomnienia o jakims programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie lezy problem? W module CP czy w TT?

Dowiedzialem sie wczoraj od technika z Fergusona, ze Ariva TT nie jest przystosowana do odbioru SKY DE a to ze dziala to czysty przypadek. Sky Select nie bedzie funkcjonowal, poniewaz Ariva nie posiada funkcji multifeed.

Tylko mam pytenie. Skoro VOD nie dziala na SKY DE to nie powinno takze funkjonowac na CP i Canal+?

Skoro wszystkie pakiety SKY DE smigaja na TT to musi oblugiwac Videoguard tylko nigdzie tej informacji oficjalnie nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy tak na szybko i w skórce, potrzebuje informacji, czy działa Ariva TT: karta Cyfry + w czytniku lub moduł Aston, moduł Polsatu (CI+ ten nowy bo taki mam), karta Al Jazeera Sport Viaccess w czytniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...