Skocz do zawartości

Ferguson Ariva TT


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Misiek, to nie są cuda. Taka sytuacja jest opisana w instrukcji. Nagrania kodowane przewija się po wciśnięciu przycisku PVR Info, zwykłe przewijanie działa tylko przy zdekodowanych.

U mnie ta funkcja niestety nie dziala.

Dziala u was VOD Cyfrowego Polsatu? Jak jest srednia cena takiego filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek coś za dużo tych błędów u Ciebie. Może spróbuj ściągnąć i jeszcze raz wgrać oprogramowanie - pamiętam, że na niektórych tunerach coś takiego pomagało na kilka problemów. VOD Polsatu działa dobrze - to tylko dedykowane kanały, na które przesyłają uprawnienia (coś jak PPV). Wszystkie ceny masz na ich stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja od dzis mam problem z ariva tt. mianowicie wrocilem do domu po 2 tygodniach nieobecnosci i teraz moja ariva ciagle sie resetuje. tzn. kanal idzie jakies 5 sek i nastepuje reset i tak bez konca, nie pomaga zmaina kanalu, przywrocilem ustawienia fabryczne lecz dalej reset. tylko ze tuner nie wraca do fabrycznego softu tylko ciagle mam 1.20.0A. probowalem odlaczyc dysk i nic, wyczyscilem w srodku bo balem sie ze moze jest zakurzony i tem. za szybko rosnie tez nie pomoglo. caly czas sie restartuje. macie moze jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyłączyć z kontaktu na 5 minut.

 

Jeśli nie pomaga, to: ust fabryczne i wgrać od nowa oprogramowanie i znowu ust. fabryczne.

 

Możliwe, że trzeba będzie wyczyścić pamięć flash i wgrać oprogramowanie od nowa

Tuner nie wraca do żadnego innego oprogramowania, niż to, które jest wgrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku. Mieliscie wczoraj problemy z CP. U mnie tunerek pokazywal na wszystkich kanalach brak sygnalu.

@rzymski82

Ja sobie z tym poradzilem nastawiajac timer od pon-pt. Przyjechalem i wszystko gra. Jezeli nie chcesz nic programowac to proponuje wylaczyc dekoder ( tylko nie z kontaktu) tez podobno funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...