Skocz do zawartości

Ferguson Ariva TT


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem na TVN24 HD i ten sam problem- brak audio w timeshift. Wychodzi na to że ten sam problem występuje dla wszystkich kanałów z 11508V. Ale na 11278V dla TVN7 HD już tego efektu nie ma. Kolega ma identyczne ustawienia wyjść jak ja i tam działa. Może jakość sygnału na tym tp na to wpływa? U mnie 70%.HBO HD na 12265V ma identyczną jakość i działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Tam nadal cisza.

Jakbyście mogli, pomóżcie.

Poprawiłem linki

 

Zakupiłem miesiąc temu na allegro TT ( http:// :censored: )

Walczyłem z tym dekoderem TT aż się poddałem

Zmieniałem kable HDMI, wszystkie możliwe rozdzielczości, porty w TV HDMI, przywracałem ustawienia fabryczne i TV i dekodera, nic to nie pomogło, mruga...

Pracuje dobrze tylko na EURO.

Sprawdziłem u kolegi na nowszym TV LG i tam po podłączeniu dekodera od razu wszystko zadziałało jak powinno i to na wszystkich rozdzielczościach.

Mój TV to EasyTouch ETL07-42FHD

Współpracował już z dekoderem TV HD z UPC i nBox (którego cały czas używam od ponad 2 lat)

nBox po wyciągnięciu zasilania i włożeniu też mruga, ale wystarczyło przełączyć kombinacją *+3 na pilocie - zmienia na 1080 rozdzielczość i jest ok.

 

euro :

 

HDMI nBOX - TT :

 

HDMI :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

U mnie nie ma takich cudow sa lepsze. Jak ogladam programy FTA na Astrze 19.2 i przelanczam po pewnym czasie na modul CI+ to mi nic nie dziala musze przywrocic ustawiena fabryczne modulu CI+. Juz mi sie tym chepac chce. Tak jak programy HD zaprogramuje albo pojdzie albo nie i tak k... do za...ania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem działanie modułu CI+ wraz z kartą TNK w czytniku. Przy takiej konfiguracji działa. Nie ma problemu gdy z FTA zmienię kanał na kodowany z CI+ od CP. Obecnie mam soft 42.0F. Sprawdziłem także na sofcie 20.0F i jest identyczny objaw. Kolega testował to na zwykłym CI od Polsatu i nie ma takich problemów. Jako ciekawostkę podam fakt że moduł CI+ chodzi wyśmienicie na Fergusonie HF 8900- żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...