Skocz do zawartości

DVB-T Katowice


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec teoretycznie 27 bm powinna juz byc taka moc hmmm

Nie. Dopiero jak zniknie analog TVP2 na Skrzycznem.

 

moze maja jakies przerwy

Ja tam nie wiem. Mi nic dziś nie przerywało. Oczywiście nie patrzę 100% czasu na TV, ale na tyle co oglądam jest ok. Przykładowo teraz bez problemu. Jaka miejscowość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom - mux2 chodzi jak ta lala, mux3 nic a nic. Sprawdzane wczoraj ok 20:00. Co ciekawe przez kilka dni mialem bodajze 5 kanalow czeskich ale tak szybko jak sie pojawily, tak szybko znikly. Moze jak zwiekszona zostanie moc mux3 to usa sie cos zlapac. Dziwne, bo co stoi na przeszkodzie zeby nadawac oba muxy z kosztow z taka sama mocą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwiększą mocy, ponieważ będzie to zakłócało czeskie stacje. Już teraz są problemy po czeskiej stronie (brak odbioru CZ-MUX3 w czeskim cieszynie).

 

Podziękujcie UKE za przydzielenie kanału przyznanego wcześniej czechom. W tej chwili jedynie zmiana kanału na inny może rozwiązać sytuację.

 

Proponuję wam, abyście wysyłali zgłoszenia do UKE opisujące problemy z odbiorem. Może to poskutkuje, jak postkutkowało zmianą częstotliwości paru stacji radiowych w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że nie mogę złapać 3. mux'a, dzisiaj wymieniłem antenę na atx-55 ze wzmacniaczem lna-177 i, zamiast na Kosztowy, skierowałem ją na północ :D Mux 2 po tej zmianie zwiększył jakość do prawie 90%, a mux 3 się pojawił z jakością prawie 70% i nie szatkuje :) Oczywiście obrót na południe powoduje utratę obrazu z mux 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rudzie Śląskiej MUX3 działa prawidłowo, mam antenę kierunkową zamocowaną na elewacji domu na pierwszym piętrze. Dodam że wokół budynku na którym antena się znajduje jest dość trochę zarośnięte wysokimi drzewami. Z MUX3 korzystam tylko z TVP INFO Katowice bo pozostałe kanały TVP mam z FTA (Hot Bird i Astra) oraz z TNK (pakiet bez opłat) ogólnie odbiera b. dobrze. Zapomniałem dodać MUX 2 również odbieram prawidłowo... teraz czekam jedynie na MUX 1 choć tam mały wybór kanałów będzie, tylko 2 stacje mnie tam zainteresują - U-TV oraz ATM Rozrywka TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi maja MPEG-2, spróbuj jeszcze k54, tam masz MUX1 z ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport + 7 stacji radiowych, a 11/11/2011 mają zmienić MUX3 z k51 na K48, gdyż wyłączają analogową PRIME, wszystkie trzy leca z nadajnika Ostrava Hošťálkovice, tu więcej informacji : klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...