Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam była aktualizacja tego dekodera  i wersja oprogramowania jest 0X84 z datą 20.02.20 z 4:19. Może ktoś powiedzieć co się zmieniło czy to tylko jakaś małe poprawki  ???
U mnie też była aktualizacja. Ale co wniosła to nie wiem.
Wiem jedno że mój turbo pada brak VOD i do tego nagrania odtwarzane z dysku się zacinają :(

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolosr

Jak nie potrzebujesz 4K, to proponuje sobie wymienić w salonie turboBox+ na mediaBox+. Prawie to samo tylko w zgrabniejszej obudowie i obsługą 1080p (turboBox+ ma tylko 1080i). Dekoder może nie pierwszej świeżości, ale mam od początku istnienia NC+ i sobie chwalę. Ani razu się od tamtej pory nie zepsuł, a w ciągu tych paru lat zawieszki można wyliczyć na palcach jednej ręki. Nie wiem jak działa 4K ultraBox+, bo go nie mam, ale to najlpeszy dekoder jaki miałem, a przed czasami NC+ miałem parę tworów od Cyfry+ (zarówno SD jak i HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIĘC!  pierwsza widoczna zmiana (nie wiem  jak ktoś mógł tego nie zauważyć) to usunięcie graficznego loga ze wszystkich kanałów to które przez kilka sekund się pojawiało po przełączenu kanału. w sumie dobrze bo nie było to aktualizowane, jedne kanały miały inne nie i dosyż słabo to wyglądało. teraz tego nie ma,więc może soft odciążony przez te glupoty i procesdor też ;)

Edytowane przez kaosone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIĘC!  pierwsza widoczna zmiana (nie wiem  jak ktoś mógł tego nie zauważyć) to usunięcie graficznego loga ze wszystkich kanałów to które przez kilka sekund się pojawiało po przełączenu kanału. w sumie dobrze bo nie było to aktualizowane, jedne kanały miały inne nie i dosyż słabo to wyglądało. teraz tego nie ma,więc może soft odciążony przez te glupoty i procesdor też
Nic takiego nie ma nadal są loga jak się wybiera nr danego programu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po tej aktualizacji z menu dekodea zrobiłem dodatkowy  reset systemu i   przywrociłem "ustawienia domyslne"  i zadne logo graficzne na zadnym kanale mi sie nie pojawia(dekoder  nie podłączony do internetu-ale to chyba bez znaczenia)

Edytowane przez kaosone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ikony graficzne jak je nazwałeś po prostu nie są stałe dosyłane i może nie trafiasz na kanał na którym są.

Miałem kiedyś wifiboxa i 2 tygodnie to trwało, innym razem po resecie ustawień fabrycznych załadowały się po kilku godzinach.

Skoro robiłeś ustawieniami fabryczne wykasowały się i po pewnym czasie będą ponownie ikony na belce. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kaosone napisał:

od wczoraj? WOW myslałem,że jest to zaszyte w oprogramowaniu-kiedyś po kolejnych aktualizacjach  oprogramowania ludziom pojawiały się ikony graficzne na kolejnych kanałach-wystarczy przeczytać posty sprzed np 6 lat ;)

Kiedyś tak było ale dobre kilka lat temu zmieniono sposób aktualizacji logotypów. Gdy oddawałem dekoder w lipcu logotypy były na wszystkich kanałach. Może znaczenie ma też podłączenie do netu bo ja takowa zawsze posiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej znaczenie ma jaki program oglądamy, podobnie jak uprawnienia odbioru lecą na kanałach z transponderów PC+. Normalne że np. w sygnale CP czy RAI nie mając dostępu PC+ nie może dodać swoich danych. Najszybciej powinno pójść na TVP1 lub kanały własne platformy z plusem.

Niedługo zmiany nazw kilku kanałów, więc będą aktualizowane te ikony czy raczej właściwie Picony w dekoderach. Sam się zastanawiam jaka jest prawidłowa nazwa. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...