Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatni czwartek kupiłem (za 0 zł :D) pierwszy i ostatni raz kolejkę LE.

Chciałem sprawdzić tylko co to jest i już wiem że już nigdy tego nie zamówię.

Około 18:30 po wysłaniu kilku sms-ów otrzymałem wreszcie pozytywną odpowiedź. O 19:00 odpalam sobie wyznaczone kanały a tu czarno, więc szybko przez icok ponowiłem wysłanie sygnału do dekodera.

ok. 19:10 sygnał został ponowiony i zamiast mieć odkodowane kanały VOD miałem zakodowane wszystkie kanały, oprócz FTA. Nie chciało mi się do nich zdzwonić bo robiłem to już dzień wcześniej (z innego powodu) około godziny 20:00 odkodowano mi wszystkie kanały łącznie z VOD. Meczów o 19 nie mogłem oglądać więc włączyłem potem kanały z VOD dopiero po 21. Po około 10 minutach oglądania znowu ciemność i to nie tylko na kanałach z LE, ale na wszystkich. Poczekałem jeszcze około 40 minut i poszedłem spać :wink:

Rano do nich zadzwoniłem, powiedzieli ze ten dekoder (mini m100) tak ma i po 30 minutach odkodowali mi kanały z mojego pakietu.

taka dziwna przygoda :)

 

a dzień wcześniej nie mogłem oglądać LE bo niby nie miałem uregulowanych rachunków co oczywiście było nieprawdą. Trochę żal mi CP i dziękuje za takie darmowe transmisje. Nie mogli by po prostu odkodować każdemu : :?::!::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem czy inni mieli podobne problemy ale u mnie wszystko było ok. Około 19.00 wysłałem sms i już po minucie miałem dostęp do wszystkich serwisów LE. Mój kolega, już dość dawno temu rozwiązał umowę z CP ale wciąż używa dekodera, który mu pozostał do odbioru kanałów FTA. Powiedziałem mu aby spróbował włączyć sobie te serwisy na LE no i co ciekawe u niego zadziałało bez problemów i też mógł sobie obejrzeć LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do platformy CP dołączyły dwa nowe kanały VOD - xxx VOD 1 i xxx VOD 2, jak wszyscy się domyślamy, Cyfrowy Polsat włączył usługę XXX w VOD, emitowaną od 23 do 6. Cena każdego filmu wykupionego w xxxDWF, wynosi 11zł.

 

Byłem sprawdzić na stronie polsatu - niezbyt to ciekawie wygląda. Na początek każą mi zadeklarować że mam 18 lat bo na stronie są treści erotyczne (jakoś ich nie zauważyłem - a przynajmniej nie więcej niż na stronie z programem tv). Nie wiadomo który film kiedy leci, dopóki się nie wejdzie w dany film (a filmy lecą tylko raz, więc żeby znaleźć taki który np. jest dzisiaj o 23:00 to trzeba by było się sporo naklikać). Nie jestem pewien czy znajdą się tacy fanatycy którzy dla jakiegoś określonego filmu (a większość jest nieokreślona - tytuły są chyba tłumaczone więc nie wiadomo co to za film a obrazków przy opisach nie ma - żadnych tam okładek, nic z tych rzeczy, różowy prostokąt) będą chcieli zapłacić 11zł i czekać np. do środy 4:00 w nocy (zresztą wszystkie są w nocy).

 

Także - gratuluję, nie skorzystam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego wpisu o xxxVOD, pragnę dodać, że te kanały działają na PID-ach kanałów VOD56 i VOD57. Czyli jak się domyślamy CP stosuje taką samę sztuczkę, polegającą na podmianie PID-ów przy odbiorze program.

 

I co to właściwie oznacza ? Tylko tyle że kanały są zdublowane na liście ?

Czy jakiś inny trik w rodzaju - na jednym kanale lecą filmy tylko w nocy a na drugim także w dzień

(tak jak z tym - daring!TV, które się kiedyś inaczej nazywało ale nie pamiętam już jak ;)

 

A w ogóle to zaprzeczenie ogólnej zasady że film jest dostępny przez całą dobę (bo przy innych filmach

tak jest - prawda?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku filmów erotycznych, to niemożliwe, ze względu na ustawę dotyczącą ograniczeń wiekowych.

 

A co mówi ta ustawa ? Nie jestem pewien czy ma to tutaj odniesienie. Nie zapominajmy że to jest WYPOŻYCZALNIA (a nie kanał telewizyjny). Jeśli wypożyczę sobie film dla dorosłych z wypożyczalni (takiej zwykłej, z kasetami :D ) to muszę go oglądać po 23 bo inaczej popełniam przestępstwo ? Albo wypożyczalnia popełni przestępstwo jak wypożyczy mi taką kasetę na dzień ? I co - wypożycza się taką kasetę późnym wieczorem i trzeba oddać wcześnie rano ? [sorry ale nie wiem jak to jest bo nigdy nie wypożyczałem ;) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, na pewno będzie.

VOD 52

19.00 Club Brugge - Villarreal

21.05 Karpaty - PSG

 

VOD 53

19.00 Sparta Praga - CSKA Moskwa

21.05 Napoli - Steaua

 

VOD 54

19.00 Lozanna - Palermo

21.05 Liverpool - Utrecht

 

VOD 55

19.00 AZ Alkmaar - Bate

21.05 Porto - CSKA Sofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest czysta KPINA!

dałem mecz LE przez ICOK, potwierdziło ale kanały nie działały... więc wznowiłem sygnał to kurde potem przez 15 minut dekoder mi zablokowali... potem nie miałem uprawnień przez długi czas, same FTA działało... potem działało kanały ale znowu zakodowali... ale dla Abonentów działało więc zostawiłem... no i jakoś działały kanały ale LE jeszcze nie, wkurzony dałem SMS'sem owszem działało... za jakieś parę minut... ale uwaga: za jakieś 1 minute działały wszystkie mecze LE i co? Zakodowali mi te kanały a reszta działała co powinna... SKANDAL... mam już dość więc odpuściłem już to... dobrze że na zwykłym Polsacie Futbol leci mecz Sevilla - BvB to nie będę musiał się męczyć z odkodowaniem... :/ jutro spróbuje koło 18:00 wysłać sms'a na LE i się zobaczy, jak nie będzie to trudno :/ dobrze że to kosztowało mi 60gr a nie więcej... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem sms-em w poniedziałek i mam tak samo - ciemno. Reaktywacja sygnału nie działa. Mało kiedy oglądam LE. Tragedia z tym ich zamawianiem! Pozdrawiam!

Ja też "polowałem" na tą pozycję i w poniedziałek zamówiłem LE na środę i czwartek.

Dzisiaj śmiga wszystko to co powinno :jupi: czyli VOD 52-55, jutro mam nadzieję że też. Zresztą z zamówieniami SMS nie miałem NIGDY problemów :smile: (od pukać). Przez ICOK już nie zamawiam bo i tak system tego nie "zapisze" :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że masz jeszcze możliwość. Przecież są mecze o 21:05 !!! Wysyłaj szybko kod Numer Karty.qsib na 7043. W EPG pisze:

...W przypadku dokonania zakupu w dniu meczowym po g. 19:00 cena 0,00 zł obejmuje czas pozostały do końca rozgrywek w danym dniu...
Czyli do godziny 23:30 jak podaje EPG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...