Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też odkodowali to badziewie. ;-)
Problemów z zamawianiem nadal jest komunikat z przyczyn technicznych zamówienie nie może być zrealizowane

Jeszcze nie zamawiałem tego filmu na VOD, ale zauważyłem, że kod filmu jaki należy podać w SMS, jest różny. Inny jest w TV na kanale 65, a inny na stronie internetowej CP. Może to jest przyczyną, że jednym SMS działa a innym nie? Może coś o tym wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłałem SMSa z zamówieniem filmu Taxi 4. Pierwsza odpowiedź na niego była taka, że kod filmu jest nieprawidłowy. Okazało się że kod filmu co jakiś czas się zmienia, a ja podałem taki, jaki zanotowałem kilka dni wcześniej na karteczce. Drugi SMS już z aktualnym kodem, został przyjęty poprawnie do realizacji. Termin odkodowania filmu miałem na 12:30. Niestety, do tej chwili film nie jest odkodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkoszni są w CP, jak zwykle. Wysłałem na iCOK maila, że nie da się filmu "Taxi 4" zamówić przez stronę WWW.

Na co Pan, o dziwo!, nie odpisał mi, że "(...) Cyfrowy Polsat ciagle pracuje nad poprawa oferty (...)", tylko poradził tak:

 

"Uprzejmie informuję, że usługę VOD, której dotyczy zapytanie może Pan zamówić poprzez infolinię Cyfrowego Polsatu lub wysyłając SMSa. Ponadto jeżeli prześle Pan potwierdzenie chęci aktywacji filmu "Taxi 4" mailowo, wówczas usługa ta również zostanie Panu aktywowana."

 

A w reklamach promocji podają też WWW jako kanał zamawiania. Doprawdy groteska w stylu Cyfrowego Polsatu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że filmy wypożyczone z VOD można oglądać przez 24 godziny od momentu pierwszej emisji?

Niekoniecznie.

Ja zamawiałem w sobote 2010-10-02 po 14:00 film aktywowano o 14:30 a ostatnią emisję miałem dziś czyli 2010-10-04 o 4:30. z tego wynika że film miałem ponad 36 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie odkodowali o 14 30 wczoraj i nadal mam dostępny a w komunikacie pisz,że ma być dostępny do 430 5.10

 

 

@Bodek510 ile razy będę Ci tłumaczył, że piszę się tak:

 

"Odkodowali mi wczoraj o godzinie 14:30 i ten film nadal mam dostępny, a w komunikacie pisze, że ma być dostępny do 5 października 2010 do godz. 4:30"

 

Nie popełniaj błędów ortograficznych.

 

Według mnie ten film był fajny. Powinno być więcej "takich okienek" filmowych za darmo emitowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada odkodowywania pozycji (nie dotyczy transmisji live) dostępnych w Domowej Wypożyczalni Filmowej wygląda następująco: pozycja udostępniania jest wypożyczającemu na okres nie dłuższy niż 48h, i nie krótszy niż 24h - od momentu zrealizowania zgłoszenia do końca doby + przez całą dobę następną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako ze nie pisalem w tym dziale jeszcze nic, chcialbym napisac lob dla katalogu VOD. Uwazam, ze jest swietna sprawa. Bardzo czesto korzystam. Zawsze cos tam mozna obejrzec, jak nie ma nic nowszego na Canalplus albo HBO a filmy sa naprawde dobre. Uwazam, ze tym pomyslem Polsat szczelil w 10tke! :brawo: Czytalem wiele negatywnych wypowiedzi na roznych forach, ze np. system VOD jest przestarzaly i zajmuje wiele pojemnosci na satelicie. Mam tez HBO OD i moge powiedziec, ze to dopiero jest badziwie. Bardziej wtajemniczeni wiedza, ze filmy HBO OD wcale nie chca sie wgrywac na dek. To ja juz wole naprawde VOD od Polsatu. Zawsze sprawdzam, jakie sa nowosci w katalogu w internecie. Wczoraj ogladalem TAXI4 i widzialem to juz na Canal+ ale jeszcze raz chetnie ta dziecinade francuska obejrzelismy! :censored: Jezeli ktos mnie zapyta, to moge naprawde powiedziec, ze sa to dobrze zainwestowane 20zl a ja to mam w pakiecie Premium, wiec jest extra. Cieszylbym sie, gdyby Polsat rozbudowal katalog filmow o kolejne kanaly. Polsat, prosze jeszcze wiecej komedii... :]

 

P.S.: Nie pracuje dla CP! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...